Konkursy internetowe

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Konkursy internetowe

Postprzez docha » 22 cze 2016, o 22:05

I dla mojego cos widzę, zapalony kibic, a po 2 latach plecak i piórnik już nie bardzo się nadają do użytku, więc na imieniny pojutrze dostanie piórnik, lubi takie saszetki:
Obrazek
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 24 cze 2016, o 21:49

Pan mąż zażądał tych bajerów. Jutro uroczyście udajemy się nabyć, bo przecie mi nie da spokoju... :D Wasi faceci to też tacy gadżeciarze???
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Demeter » 27 cze 2016, o 20:35

Mój facet to straszny gadżeciaż, w dodatku lubi dzielić się z innymi. :) Nasz chrześniak dostał całą wyprawkę i na nic było moje gadanie, że on ma dwa latka. ;) Przegrałam z kretesem w tej dyskusji i tak zrobił co chciał. Wiem, że po cichu liczy na to, że uda się wylosować ten tablet i będzie mógł mi go oddać z błyskiem w oku. No to czekamy na 30 i losowanie. :) A ja zaczynam rozglądać się za kolejnym konkursem, tym razem z czymś dla mnie. Może macie coś na oku dziewczyny? ;)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Konkursy internetowe

Postprzez kusicielka » 6 lip 2016, o 15:28

Na facebooku motherhood jest fajne dla mam: https://web.facebook.com/Motherhoodpols ... =3&theater ja bardzo lubie ich produkty
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Jeanine » 15 lip 2016, o 14:26

Polecam konkurs na fanpage BRITA polska - do wygrania zakupy ciuchowe za 1000zł z blogerką modową - nie znam, ale kasa na ubrania piechtą nie chodzi, a babka może i sensownie dordzi. ;)
Zgłoszeń jest cały czas niewiele, także szanse spore.
Jeanine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 maja 2012, o 12:02

Re: Konkursy internetowe

Postprzez milla77 » 5 wrz 2016, o 21:52

na stronce rekomenduj.to jest teraz fajny program partnerski, ze sie zapisuje do klubu i od razu dostaje się kawę gratis i fajną torbę na zakupy, można je odebrać w sklepach tchibo. Sama się dzisiaj wybieram żeby odebrać pakiecik :) umówiłam sie od razu z przyjaciółką na kawę bo tam kawiarnię mają
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 28 wrz 2016, o 12:39

Dopiero co się stamtąd wypisałam. Jedna wielka ściema. ;)

Z osobiście wypatrzonych mogę polecić konkurs Chavroux, dla fanów kozich serów (uwielbiam!) :)
Szczegóły znajdziecie tutaj https://www.facebook.com/SeryChavroux/p ... 6667032066, ale w wielkim skrócie trzeba coś upichcić i wrzucić na instagram zdjęcie :)

Powodzenia! :)
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez omingrobi » 5 paź 2016, o 14:16

Witam serdecznie,
To będzie małe zaproszenie o charakterze niedochodowym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat nieco z boku tematyki tego forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

omingrobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 15:25

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Jinka » 14 lis 2016, o 11:39

A ja z kolei na FB znalazlam fajny konkurs wina Monte Santi, szukają 1000 ambasadorek, które będą degustować wino :) Do wygrania 3 zestawy win :)
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Anastazja099 » 7 gru 2016, o 10:44

Trwa wielka loteria teekanne. Do wygrania jest nagroda główna - wyjazd dla dwóch osób na Sri Lankę i nagroda miesiąca plus - wyjazd do hotelu spa i mniejsze rzeczy.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Hadassa » 20 gru 2016, o 19:23

Dla posiadaczy katy Klubu Natury ma teraz konkurs, gdzie można wygrać kartę podarunkową o wartości 200 zł.
Trzeba kupić dwa produkty, następnie dokończyć zdanie i wysłać SMS ;) Więcej szczegółów w gazetce ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Panna_Mysia » 17 sty 2017, o 19:17

A na blogu i Facebooku Mysia Familia ruszył konkurs, w którym do wygrania są dwa etui wybrane z oferty sklepu do kwoty 50 zł/szt. (łączna wartość nagrody 100 zł) - dla zwycięzcy i jego przyjaciela. Szczegóły przeczytacie na moim blogu (link poniżej, w stopce... nie wiem, czy mogę tu wrzucić link bezpośredni). :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Hadassa » 17 sty 2017, o 22:39

Akurat w tym temacie mozesz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Bestobej » 26 mar 2017, o 03:15

Na Facebookowym profilu Moment.pl jest aktualny konkurs w którym można wygrać voechery na zabiegi kosmetyczne po 200zł Należy wykonać zdjęcie lub krótkie video i opublikować pod postem konkursowym na Facebooku Moment.pl lub na profilu na Facebooku lub Instagramie w opcji publicznej. Dodatkowo należy otagować profil Moment.pl i użyć tagów #mojmoment. Zdjęcie lub video powinno przestawiać pierwsze wiosenne momenty związane z urodą (np. pierwsze promienie słońca na włosach, kolorowe paznokcie, inspirujący make-up, itp). Szukajcie na Facebooku: Momentpl
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Alicja578 » 12 lip 2017, o 10:42

Moja siostra bardzo często bierze udział konkursach internetowych. Tydzień temu wygrała aparat fotograficzny. KFC zrobiło konkurs na instagrama. Żeby wygrać trzeba zrobić zdjęcie inspirowane jednym ze smaków shakea. Konkurs jest nadal aktualny, bo zwycięzców wybierają raz w tygodniu.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Anastazja099 » 1 sie 2017, o 14:14

My z mężem walczymy teraz o bilety na Mistrzostwa Świata w siatkówce. Jakby ktoś był zainteresowany to firma Adecco organizuje teraz taki konkurs adeccopraca.pl/kibicnr1/. Trzeba stworzyć przyśpiewkę w formie tekstu, zdjęcia albo wideo. My poszli po linii najmniejszego oporu i wybraliśmy tekst ;)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Konkursy internetowe

Postprzez kinga38 » 8 sie 2017, o 11:57

Anastazja099 trzymam za was kciuki!

Mi czasami uda się w coś zagrać, czasami trafi się jakaś nagroda, jednak czasu mam za mało na te konkursy. A szkoda, bo kreatywne lubię bardzo.
kinga38
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 22 sie 2017, o 14:54

Jak lubisz kreatywne, to spodoba Ci się ten, który jest teraz na fanpage Sutricon :) https://www.facebook.com/Sutricon/photo ... =3&theater

Każda kobieta chce być piękna i każda ma swoje unikalne sposoby na to by pielęgnować swoją urodę. A jaki jest Twój?
Dokończ zdanie: mój sposób na to by wyglądać pięknie i naturalnie to…?

- jest pole, żeby zrobić wrażenie na jury. :)
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez zebra12 » 7 wrz 2017, o 12:05

Mało wierzę w takie rzeczy, no ale czemu by nie? A nuż się uda? Myślę, że warto próbować.

zebra12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 11:44

Re: Konkursy internetowe

Postprzez a_gatka » 25 paź 2017, o 21:16

I jeszcze jedno znalezisko, prosto z sieci - tym razem dla fanek Cetaphil http://www.cetaphil.pl/konkurs/. Roczny zestaw kosmetyków to fajna opcja nagrody. :)
a_gatka
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez marzanna » 16 sty 2018, o 13:47

Macie dostęp do jakiś darmowych internetowych? Z chęcią poczytałabym coś nowego. Lubię się uczyć nowości, a tak jest najłatwiej. Albo napiszcie czego się uczycie, może to mnie zainspiruje.
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29

Re: Konkursy internetowe

Postprzez milena526 » 14 lut 2018, o 00:43

Dobrą alternatywą dla konkursów są programy lojalnościowe. Ja z takich korzystam bardzo często, np. teraz swój program ma marka Aviko. A zasady banalnie proste - kupujemy produkty, rejestrujemy je w aplikacji Aviko Benefits, zbieramy punkty i potem wymieniamy je na nagrody, ale trzeba się spieszyć, bo zapasy są ograniczone. Można włączyć w to swoich znajomych.
milena526
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 17:18

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Theila » 30 mar 2018, o 12:00

A może konkurs dla freelancerów? Będzie, będzie zabawa ... będzie się działo :) Konkurs to stworzenie pracy z tematu DZIEŃ Z ŻYCIA FREELANCERA https://www.facebook.com/PayPalPolska/p ... 7076479394 . Jest czas do 16 go kwietnia na wgranie pracy. Dla zwycięzców mamy: 3000, 2000, 1000 zł i 50 nagród niespodzianek! Chętnie zgarnęłabym te 3 tysiące.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Konkursy internetowe

Postprzez fori » 7 cze 2018, o 09:57

Według mnie za dużo danych osobowych potrzebują organizatorzy konkursów.
fori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 cze 2018, o 12:47

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Theila » 1 lip 2018, o 17:36

Nie wszędzie. Teraz wziełam udział w konkursie Knorr. Część osób widziałam, że kupuje ich przyprawy. Teraz wystarczy kupic jedną mono przyprawę Knorr i zarejetrowac paragon. Dostaje się 3 przyprawy gratis :) https://www.przepisy.pl/swiatprzypraw/3za1
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]