Morze, góry czy Mazury?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Maja2 » 19 paź 2016, o 12:42

Polecam miejscowość Czarna, bardzo ładne rzeki, widoki i bardzo mili ludzie
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez malami86 » 6 sty 2017, o 18:05

Góry ;) zdecydowanie Góry ;)
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Dorinka » 6 sty 2017, o 19:03

Ja się w górach wychowałam, wprawdzie Świętokrzyskich, ale to też góry ;) mój tato stamtąd pochodził. Także teraz stawiam nad morze, nad które się dwa lata temu przeprowadziłam i gdzie chciałam mieszkać od dawien, dawna :)
Avatar użytkownika
Dorinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:52
Lokalizacja: Polskie morze

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez JaGoda » 13 sty 2017, o 00:27

Góry lub jeziora!!! :) W Polsce mamy piękne górskie widoki. Radość dla oczu. Morze niekonieczne mamy piękne przynajmniej nie dla mnie. Za to jeziora cudne.

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez gamcia » 15 sty 2017, o 13:02

Ja jednak co roku (niemal) jeżdżę nad morze :( Kocham morze i nigdy mi się chyba nie znudzi :) A byłam już prawie wszędzie nad polskim morzem. Od kilku lat całą rodzinką jezdzimy do Darłówka (dzielnica Darłowa). Fajna mieścinka, nie za duża, nie za mała, idealna na rodzinne wakacje. Nocujemy w tym samym miejscu -w Baltic Korona Apartamenty (link) - to nowoczesny kompleks apartamentów - to są normalne mieszkania, które się wynajmuje na okres wakacji - ile dni chcecie. W pełni umeblowane, wyposażone - wszystko jest talerze, sztućce, nawet są podgrzewacze do mleka, foteliki do karmienia jak się o nie poprosi - no dosłownie wszystko, nawet leżaki i parawany :) Nam akurat się zawsze trafiał inny apartament ale wszystkie były podobnie urządzone. We wszystkich jest TV i internet (a jak wiadomo dzisiaj bez tego to trudno). Dla mnie najważniejsze, że było tak dobrze wyposażone i że było bliziutko morza - może z 400 metrów w linii prostej od pięknej szerokiej plaży. Warto :) Na miejscu jest praktycznie wszystko. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi - na pewno będziecie zadowoleni. My w tym roku na pewno też się wybierzemy :) Pozdrawiam!


DZIEKUJEMY ZA LINK
gamcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2016, o 10:34

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Rey » 15 sty 2017, o 17:52

gamcia napisał(a):Ja jednak co roku (niemal) jeżdżę nad morze :( Kocham morze i nigdy mi się chyba nie znudzi :) A byłam już prawie wszędzie nad polskim morzem. Od kilku lat całą rodzinką jezdzimy do Darłówka (dzielnica Darłowa). Fajna mieścinka, nie za duża, nie za mała, idealna na rodzinne wakacje. Nocujemy w tym samym miejscu -w Baltic Korona Apartamenty (link) - to nowoczesny kompleks apartamentów - to są normalne mieszkania, które się wynajmuje na okres wakacji - ile dni chcecie. W pełni umeblowane, wyposażone - wszystko jest talerze, sztućce, nawet są podgrzewacze do mleka, foteliki do karmienia jak się o nie poprosi - no dosłownie wszystko, nawet leżaki i parawany :) Nam akurat się zawsze trafiał inny apartament ale wszystkie były podobnie urządzone. We wszystkich jest TV i internet (a jak wiadomo dzisiaj bez tego to trudno). Dla mnie najważniejsze, że było tak dobrze wyposażone i że było bliziutko morza - może z 400 metrów w linii prostej od pięknej szerokiej plaży. Warto :) Na miejscu jest praktycznie wszystko. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi - na pewno będziecie zadowoleni. My w tym roku na pewno też się wybierzemy :) Pozdrawiam!


Z dziećmi wynajęcie takiego mieksznaia/apartamentu jest bardzo fajną opcją, albo nawet domku całego - domki chyba cześciej w górach niż nad morzem. Tylko to twoje dość drogie. Znajoma była z rodzinką za chyba 1000 zł za tydzień dla 4 osób w Chorwacji. Mnie niestety mocno nasze morze zawodzi pogodą... Pojechać na weekend spontanicznie jak akurat jest pogoda lepiej niż plaować kilka miesięcy wczesniej urlop.
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Hadassa » 17 sty 2017, o 22:49

Gory gory i jeszcze raz gory...
Och jak mi sie juz strasznie chce pojechac w gory...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez muffinka » 20 sty 2017, o 12:55

Rey napisał(a):Z dziećmi wynajęcie takiego mieksznaia/apartamentu jest bardzo fajną opcją, albo nawet domku całego - domki chyba cześciej w górach niż nad morzem. Tylko to twoje dość drogie. Znajoma była z rodzinką za chyba 1000 zł za tydzień dla 4 osób w Chorwacji. Mnie niestety mocno nasze morze zawodzi pogodą... Pojechać na weekend spontanicznie jak akurat jest pogoda lepiej niż plaować kilka miesięcy wczesniej urlop.

Też wolę skoczyć nad morze na weekend niż planować tam cały urlop i drżeć czy będzie słońce ;) zresztą nam bardziej z górami w okresie letnim po drodze (co ciekawe, nidgy nie bylam tam zimą), a nad morze właśnie ostatnio byliśmy w październiku na trzy dni i było pięknie :)
Wynajecie domu czy mieszkania to fajna opcja, tez często korzystamy (najczesciej z interhome, bo najpewniej).
A mnie się marzy kiedyś wybrać na wakacje na łódkę i sobie popływać po Mazurach ze dwa tygodnie ;) Tylko trzeba by było znaleźć kogoś z patentem.
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Brankala » 21 sty 2017, o 00:00

muffinka napisał(a):
Rey napisał(a):Z dziećmi wynajęcie takiego mieksznaia/apartamentu jest bardzo fajną opcją, albo nawet domku całego - domki chyba cześciej w górach niż nad morzem. Tylko to twoje dość drogie. Znajoma była z rodzinką za chyba 1000 zł za tydzień dla 4 osób w Chorwacji. Mnie niestety mocno nasze morze zawodzi pogodą... Pojechać na weekend spontanicznie jak akurat jest pogoda lepiej niż plaować kilka miesięcy wczesniej urlop.

Też wolę skoczyć nad morze na weekend niż planować tam cały urlop i drżeć czy będzie słońce ;) zresztą nam bardziej z górami w okresie letnim po drodze (co ciekawe, nidgy nie bylam tam zimą), a nad morze właśnie ostatnio byliśmy w październiku na trzy dni i było pięknie :)
Wynajecie domu czy mieszkania to fajna opcja, tez często korzystamy (najczesciej z interhome, bo najpewniej).
A mnie się marzy kiedyś wybrać na wakacje na łódkę i sobie popływać po Mazurach ze dwa tygodnie ;) Tylko trzeba by było znaleźć kogoś z patentem.

Byłam kiedyś na żaglówce ale to na majówce pływaliśmy 4 dni było super, jedyny minus to w maju było jeszcze zimno na wodzie więc latem jak jest ładna pogoda musi być jeszcze fajniej :) Nad morze lubię jeździć do Białogóry lub do Kuźnicy na półwyspie Helskim. Góry to kilka dni zimą, żeby pojeździć na desce :) Ostatnio jednak byliśmy w Chorwacji i we Włoszech tam jest pewna pogoda, bo w Polsce bywało, że przez 2 tygodnie padało :( Noclegów szukam tez na Interhome, rezerwuje, pakujemy samochód i jedziemy na własną rękę. Duży plus takich wyjazdów to to, że można sie przemieszczać i zmieniać miejsca, człowiek nie jest uwiązany jak z biurem podróży.
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez czala » 23 sty 2017, o 12:47

Ja polecam zdecydowanie góry! Sama się wybieram w sierpniu:)

Porady dla kobiet od kobiet. Sprawdź http://www.kobiecymokiem.pl/
czala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 18:43

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Katarynka » 23 sty 2017, o 13:05

Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóry :)

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez muffinka » 23 sty 2017, o 16:57

Brankala napisał(a):Byłam kiedyś na żaglówce ale to na majówce pływaliśmy 4 dni było super, jedyny minus to w maju było jeszcze zimno na wodzie więc latem jak jest ładna pogoda musi być jeszcze fajniej :).

Ale fajnie :) Kurczę ja nie znam nikogo z patentem, chyba w końcu sama zrobię i będzie najlepiej :P
Byłam latem na 3 dni u znajomych na mazurach i też do Giżycka zajechaliśmy, mogłabym na te łódki godzinami patrzeć :)
I taka wolność :) To jest na wakacjach najistotniejsze :)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Brankala » 24 sty 2017, o 23:48

muffinka napisał(a):
Brankala napisał(a):Byłam kiedyś na żaglówce ale to na majówce pływaliśmy 4 dni było super, jedyny minus to w maju było jeszcze zimno na wodzie więc latem jak jest ładna pogoda musi być jeszcze fajniej :).

Ale fajnie :) Kurczę ja nie znam nikogo z patentem, chyba w końcu sama zrobię i będzie najlepiej :P
Byłam latem na 3 dni u znajomych na mazurach i też do Giżycka zajechaliśmy, mogłabym na te łódki godzinami patrzeć :)
I taka wolność :) To jest na wakacjach najistotniejsze :)


Znajomy z patentem to świetna sprawa :) Zawsze możesz poszukać noclegu blisko jeziora, gdzie np właściciel kwatery ma swoją żaglówkę i organizuje np cały dzień na wodzie. Gdzieś widziałam takie ogłoszenie jak ostatnio szukałam dla siebie miejsca na mazurach.
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Rey » 28 sty 2017, o 09:39

Super, tylko ja mam takie szczescie, że pojechalismy na majówkę i tak okropnie wiało, było tak mega zimno, że po spacerze nad jeziorem chowalismy się wygrzać. Potem jeszcze deszcz. W górach aż tak nigdy nie miliśmy, nawet jak był codziennie deszcz, to nie lało non stop ;) No i ten wysiłek fizyczny odpręża. W biurach podróży to czas niebawem rezerwować jakieś kwatery, ale u nas jeszcze brak decyzji gdzie.
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez gamcia » 28 sty 2017, o 09:54

No z tą pogodą to różnie bywa, ale nam się akurat jakoś zawsze udaje, że 1 dzień pada a reszta jest super :)
Rey napisał(a):
gamcia napisał(a):Ja jednak co roku (niemal) jeżdżę nad morze :( Kocham morze i nigdy mi się chyba nie znudzi :) A byłam już prawie wszędzie nad polskim morzem. Od kilku lat całą rodzinką jezdzimy do Darłówka (dzielnica Darłowa). Fajna mieścinka, nie za duża, nie za mała, idealna na rodzinne wakacje. Nocujemy w tym samym miejscu -w Baltic Korona Apartamenty (link) - to nowoczesny kompleks apartamentów - to są normalne mieszkania, które się wynajmuje na okres wakacji - ile dni chcecie. W pełni umeblowane, wyposażone - wszystko jest talerze, sztućce, nawet są podgrzewacze do mleka, foteliki do karmienia jak się o nie poprosi - no dosłownie wszystko, nawet leżaki i parawany :) Nam akurat się zawsze trafiał inny apartament ale wszystkie były podobnie urządzone. We wszystkich jest TV i internet (a jak wiadomo dzisiaj bez tego to trudno). Dla mnie najważniejsze, że było tak dobrze wyposażone i że było bliziutko morza - może z 400 metrów w linii prostej od pięknej szerokiej plaży. Warto :) Na miejscu jest praktycznie wszystko. Polecam wszystkim rodzinom z dziećmi - na pewno będziecie zadowoleni. My w tym roku na pewno też się wybierzemy :) Pozdrawiam!


Z dziećmi wynajęcie takiego mieksznaia/apartamentu jest bardzo fajną opcją, albo nawet domku całego - domki chyba cześciej w górach niż nad morzem. Tylko to twoje dość drogie. Znajoma była z rodzinką za chyba 1000 zł za tydzień dla 4 osób w Chorwacji. Mnie niestety mocno nasze morze zawodzi pogodą... Pojechać na weekend spontanicznie jak akurat jest pogoda lepiej niż plaować kilka miesięcy wczesniej urlop.
gamcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2016, o 10:34

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Brankala » 6 lut 2017, o 22:20

Rey napisał(a):Super, tylko ja mam takie szczescie, że pojechalismy na majówkę i tak okropnie wiało, było tak mega zimno, że po spacerze nad jeziorem chowalismy się wygrzać. Potem jeszcze deszcz. W górach aż tak nigdy nie miliśmy, nawet jak był codziennie deszcz, to nie lało non stop ;) No i ten wysiłek fizyczny odpręża. W biurach podróży to czas niebawem rezerwować jakieś kwatery, ale u nas jeszcze brak decyzji gdzie.

Masz racje z tym deszczem na mazurach, uwielbiam mazury ale ostatnio faktycznie, co pojechałam to padało. W biurach podróży już ruszyły rezerwacje, są teraz sporo tańsze ale ja i tak wole sama zarezerwować nocleg i jechać na własną rękę.
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez redorange666 » 7 lut 2017, o 00:00

Morze...jak polskie to hel.
Żeby odpocząć francuskie zachodnie wybrzeże. Ocena. Jest boski, piękne plaże, doskonale jedzenie i urokliwe wsie i miasteczka. Do tego miejscowe targi na których można dostać przepyszne świeże owoce morza, skorupiaki, owoce i warzywa które smakują...po prostu palce lizać.
Góry na weekend, Bieszczady na długie zwiedzanie...mazury mnie nudzą i drażnią komarami w ilości...ogromnej.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Mawilka » 7 lut 2017, o 10:05

W Polsce zdecydowanie góry, a ogólnie wolę morze. Oczywiście Adriatyk najlepszy. :)

Mawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 09:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Rey » 8 lut 2017, o 00:07

Mawilka napisał(a):W Polsce zdecydowanie góry, a ogólnie wolę morze. Oczywiście Adriatyk najlepszy. :)

Dlaczego Adriatyk i gdzie? :)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Brankala » 8 lut 2017, o 21:34

redorange666 napisał(a):Morze...jak polskie to hel.
Żeby odpocząć francuskie zachodnie wybrzeże. Ocena. Jest boski, piękne plaże, doskonale jedzenie i urokliwe wsie i miasteczka. Do tego miejscowe targi na których można dostać przepyszne świeże owoce morza, skorupiaki, owoce i warzywa które smakują...po prostu palce lizać.
Góry na weekend, Bieszczady na długie zwiedzanie...mazury mnie nudzą i drażnią komarami w ilości...ogromnej.


Mi sie marzy Normandia :) byłam raz i chciałabym wrócić. Przypomniałaś mi te cudowne zapachy, smaki i widoki. Chyba zaraz poszukam jakiś noclegów :D
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez 8Amelia0 » 9 lut 2017, o 13:15

Trochę wstyd się przyznać, ale nigdy nie byłam na Mazurach. Tyle się dobrego słyszy, a nie było okazji...

Odnośnie polskiego morza, nie przepadam. Jeśli już, to bardzo klasycznie Sopot/Gdynia, bo te miasta mają urok. Sama plaża raczej odstrasza.
Avatar użytkownika
8Amelia0
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 16:44

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Aleksndra » 13 mar 2017, o 07:57

W lipcu zdecydowanie góry. Nie ma nic lepszego niż spacer w górach z rodziną. :) Górskie powietrze niesamowicie ładuje akumulatory.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez dradziszewska » 17 mar 2017, o 11:04

Odwieczny problem pojechać nad morze, mazury czy może jeszcze w góry. Zimą zdecydowanie w góry innej opcji nie ma, a latem na mazury jest zdecydowanie więcej do oglądania niż na plaży. No chyba, że ktoś Mazury na pod nosem wówczas wiadomo wybiera coś innego.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez żarówka » 6 kwi 2017, o 17:00

Wakacje trwają średnio 2-3 miesiące, a urlop trwa ok. 2 tygodni ;) Ja bym, zrobiła tak, żeby w jedne wakacje zwiedzić trochę gór, morza no i mazury oczywiście :D
żarówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 17:01

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez kanaris » 17 maja 2017, o 18:02

Zdecydowanie morze. Uwielbiam wodę, piasek i słońce.

kanaris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 17:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]