Przyjażń czy kochanie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjażń czy kochanie?

Postprzez kkbasia123 » 16 sty 2017, o 23:46

Witam. Trzy lata temu poznałam super faceta zaprzyjażniliśmy się super spędzaliśmy razem czas, rozumieliśmy się bez słów, wspólne zainteresowania, podejście do życia podobne itp. ciągnęło nas do siebie bardzo ale nie próbowaliśmy niczego zbudować gdyż on był dopiero co po zakończeniu poprzedniego związku. Przez rok mieliśmy bardzo dobry kontakt wręcz wywiązała się miedzy nami przyjazń wszędzie razem . Znajomi uważali że coś miedzy nami jest , ale to była czysta przyjazń bez żadnych podtekstów. On wyjechał na stypendium do Londynu nasz kontakt dalej był pisaliśmy ze sobą czasem rozmowa telefoniczna, zawsze jak był w kraju spotykaliśmy się i rozmowy nie miały końca.
W miedzy czasie poznałam mojego obecnego faceta.I tak zaczęliśmy spotykać się , no i powoli zbudowaliśmy związek. Opowiadałam mu o nim, podczas jednego z przyjazdu do Polski poznał mojego faceta. Nasz związek układa się w miarę dobrze jednak nie ma jakiś wielkich fajerwerków gdyż wiele nas dzieli w wielu sprawach ale jest powiedzmy ok. On jest domatorem pochłoniętym grami komputerowymi ja lubię aktywnie spędzać czas wolny taniec siłownia , narty…
Wrócił mój przyjaciel ze stypendium nasz kontakt jest dalej. Spotkaliśmy się na kawie znów było jak dawniej.
Ja co roku wyjeżdżam przed sezonem zimowym na narty na lodowiec, sama ze stałą grupą znajomych , przyjaciel też pojechał bo mój facet nie jeździ na nartach i nie lubi zimy.Razem spędziliśmy 8 dni na stoku plus wieczorne imprezy spacery rozmowy Ostatni spacer przed wyjazdem okazał się dla nas przełomowy ,powiedział że od momentu kiedy mnie poznał ciągło mnie do mnie ale wtedy nie mógł bo nie chciał abym była pocieszeniem po byłym związku nie był gotowy na nową relację, a pomyślał że na przyjaźni można zbudować trwały związek. Wróciliśmy do domu. Przyjaciel przepraszał mnie za wszystko że nie chce rozbijać mojego związku żebyśmy zapomnieli o całym zdarzeniu.. Postanowiliśmy całkowicie ograniczyć kontakt ale to się nie udało. Spędziliśmy okres między świąteczny razem bo mój facet pojechał do swojego domu rodzinnego. Emocjonalnie bardzo zbliżyliśmy się do siebie jednak granicy przyjaźni nie przekroczyliśmy. Nie wiem co mam robić czy dać szansę przyjacielowi czy trwać w związku który nie do końca jest dla mnie satysfakcynujący?
________________________________________
kkbasia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 23:37

Re: Przyjażń czy kochanie?

Postprzez BlackWolf » 22 sty 2017, o 21:38

Czasami trzeba być w życiu troszkę egoistką i spojrzeć na swoje szczęście a nie na czyjeś kosztem swojego.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]