Kurs dla kobiet online i offline "Ty i Twoje ciało"

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Kurs dla kobiet online i offline "Ty i Twoje ciało"

Postprzez goldenmila » 25 sty 2017, o 11:49

Jeśli nie czujesz się dobrze w swoim ciele, najprawdopodobniej źle czujesz się nago lub wtedy, gdy rozbierasz się przed drugą osobą. Kiedy nie jesteś w kontakcie ze swoim ciałem i jego potrzebami, czerpanie przyjemności z seksu jest niełatwe – ciało staje się przyczyną cierpień. W takiej sytuacji możesz nie chcieć, żeby partner/partnerka dotykał/a określonych części ciała. A zwłaszcza tych, których nie lubisz, lub które napawają Cię wstydem.
W tej sytuacji, kiedy koncentrujesz się głównie na własnych niedoskonałościach, trudno też Ci będzie się zrelaksować – a kochanie się, kiedy jesteś napięta, może mieć niewiele wspólnego z miłymi chwilami. A jednak możesz poprawić swój wizerunek ciała i zacząć budować satysfakcjonujące życie seksualne. Jest wiele sposobów pracy z obrazem ciała. Zachęcam Cię do tego, byś zauważała różnorodność ciał osób wokół siebie – także tych, które osiągnęły sukces lub które podziwiasz. Bardzo dobrze będzie, jeśli nauczysz się dostrzegać mocne strony Twojego wyglądu.
Możesz także popracować z przekonaniami na temat ciała i sprawdzić, od kogo je dostałaś. Pomocne w tej pracy będzie także moje szkolenie. Dołącz do mojego kursu dla kobet on-line plus off-line „TY I TWOJE CIAŁO - RELACJA NA CAŁE ŻYCIE”. Startujemy 28 stycznia. Więcej szczegółów na temat kursu znajdziecie tutaj: coachingciala.pl
Zapraszam

Iza Cisek Malec
goldenmila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2016, o 19:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]