Spóźniający się okres, pomocy!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez Ayane » 10 sty 2017, o 17:18

Mam 16 lat i starszego chłopaka o rok, jesteśmy ze sobą już trzy lata, moje cykle były na ogół regularne (22 dni) dwa miesiące temu współżyłam (miałam swój pierwszy raz) bez zabezpieczenia tuż przed okresem, wtedy miesiączka spóźniła mi się cztery dni, przez co mój kolejny cykl trwał 26 dni. Potem, kolejny mój okres także się spóźnił, tym razem o trzy dni, cykl trwał 25 dni, teraz mój okres spóźnia się już o pięć dni, współżyłam dwa tygodnie temu z zabezpieczeniem. Ostatnio bardzo dużo się stresuję, czy od tego mój okres się spóźnia? Miał ktoś podobną sytuację gdzie okres zaczął się spóźniać już któryś raz?
Ayane
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 17:07

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez malami86 » 10 sty 2017, o 19:55

Jeżeli nie przyjmujesz antykoncepcji hormonalnej to może się tak dziać. Stres, temperatura itp mogą mieć wpływ
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez Hadassa » 11 sty 2017, o 08:56

Okres moze sie spozniac nawet przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. Wiele czynnikow ma na to wplyw. Miedzy innymi stres.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez Ayane » 11 sty 2017, o 21:22

Hadassa napisał(a):Okres moze sie spozniac nawet przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej. Wiele czynnikow ma na to wplyw. Miedzy innymi stres.


Chodziło mi o zabezpieczenie w postaci prezerwatywy, jeżeli nie pękła to nie ma możliwości ciąży, prawda? Bo okresu nadal nie ma i coraz bardziej się boję
Ayane
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 sty 2017, o 17:07

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez Hadassa » 19 sty 2017, o 12:01

Ale boisz sie ciazy czy tego ze wiecznie spoznia Ci sie okres?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez Jaśmin » 19 sty 2017, o 23:37

Nie wkręcaj sobie, bo jeśli zrobiliście to z prezerwatywą i nie pękła ani nic dziwnego się z nią nie stało to nikła szansa, że możesz być w ciąży, praktycznie zerowa. To nie takie proste zajść.

A z cyklem jest bardzo różnie, często w okresie życia kobiety się zmienia, skraca, wydłuża, spóźnia z błahych powodów typu podróż, przeziębienie, stres. Im bardziej się stresujesz, że nie masz okresu tym bardziej będzie Ci się opóźniał, to normalna reakcja. Także proponuję wyluzować, wtedy i miesiączka się pojawi :) W ciąży na 99,9% nie jesteś.

Dla pewności możesz zrobić test ciążowy, to tania sprawa a upewnisz się, że nie masz się czym martwić.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Spóźniający się okres, pomocy!

Postprzez natalala » 26 sty 2017, o 22:44

im bardziej się boisz że jesteś w ciąży, tym dłużej okres sie będzie spóźniał - odwieczna bolączka!
natalala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 15:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: betty78, Bing [Bot], Google [Bot]