Zaufanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zaufanie

Postprzez Marcia24b » 2 lut 2017, o 01:05

Mam 38 lat jestem z swoim mężem już od 13 lat a po ślubie 3lata . Mamy córkę wieku 12 l. Hm .. jak to zacząć naszym związku różnie bywało .. ponad dwa lata temu mieliśmy dość duży kryzys małżeński mój mąż dopuścił się zdrady ,mimo że mu dałam szansę nie potrafię mu zaufać jeśli chodzi o damskie relacje . Niestety jego praca jest taka że ma styczność kobietami przeprowadza remonty mieszkań . No i dziś rozmawiamy sobie po pracy i tak jakoś zadałam mu pytanie ładna ta kobietka figura itd a co mój na to no niezła ma figurę . Myślałam że mnie szlag trafi . Ale zaraz mi mówi nie musisz się martwić . Nie wiem co myśleć ?
Marcia24b
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 00:51

Re: Zaufanie

Postprzez JaGoda » 2 lut 2017, o 15:18

Hej.
Ja kiedyś byłam z kimś kto mnie zdradził i dałam szansę. Nic dobrego z tego nie wyszło. :( Nie umiałam odbudować zaufania no i każda dziewczyna na horyzoncie była potencjalną kandydatką na jego kochankę. No paranoja co moja głowa nie wymyślała. Zostawiłam go i była to słuszna decyzja. No ale wy jesteście małżeństwem to masz pod górkę. Może terapia dla par?

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Zaufanie

Postprzez Hadassa » 2 lut 2017, o 15:33

Chyba wiele zalezy od zwiazku i partnera...
Z jednej strony dobrze ze Ci powiedzial ze ma fajna figure.. bo co za jakis czas by wyszlo przypadkiem i bys miala pretensje ze Cie oklamal...
Pytanie raczej czy zaluje tego co zrobil i czy daje Ci teraz podstawy do tego by podejzewac ze znow moze dojsc do zdrady...
Zaufac na nowo nie jest latwo.. ale bez zaufania ciezko zyc...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zaufanie

Postprzez BlackWolf » 2 lut 2017, o 18:52

Styczność z kobietami tak naprawdę ma wszędzie. Na ulicy, w pracy, w sklepie -wszędzie.
Nie warto myśleć takimi kategoriami.
Dałaś mu szansę, więc to od niego teraz powinno zależeć czy zrozumiał swój błąd i nigdy więcej go nie powtórzy, będzie starał się odbudować utracone zaufanie -czy nie.
Wiem, że nie łatwo jest być z kimś kto zdradził. Ja też byłam w tej sytuacji aczkolwiek jednak nie jestem w stanie tego przetrawić i wiem, że gdyby mój obecny partner zdradziłby mnie -odeszłabym bez zastanowienia.
Wszystko zależy czy chcemy i czy potrafimy zdradę nie tyle wybaczyć a zapomnieć o niej.
Odbudowanie zaufania wymaga sporo pracy, cierpliwości i czasu.
Jeżeli Twój mąż chce wszystko naprawić, to pozwól mu na to.
Nie ingeruj w jego relacje z innymi, bo tylko pogorszysz.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]