Moja

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Moja

Postprzez callmegod » 11 lut 2017, o 14:35

Na czyjej chciałbyś być? Na pewno nie na mojej, bo nie mamy ślubu.
To jest właśnie prosty przykład jak ktoś najwięcej ma do powodzenia a w ogóle nie czytał całej historii. Wyczytałeś tylko kilka słów a chrzanisz jak potłuczony. Najwięcej masz do powiedzenia a zero kompletnie zero pojęcia o temacie. Idź gryźć dywan i praw komuś innemu mądrości i nie zapomnij wcześniej przeczytać całości.
Avatar użytkownika
callmegod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lut 2017, o 02:40

Re: Moja

Postprzez redorange666 » 11 lut 2017, o 15:34

Ojojoj uniosłem się... Normalnie się wystraszylem.
Straszliwa pomyłka z tym rozwodem. Faktycznie.
Tak czytam co lepsze twoje wypociny.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja

Postprzez callmegod » 11 lut 2017, o 16:05

Ty się człowieku dobrze czujesz czy masz coś z głową? Chyba to drugie jeśli widzisz żebym się gdzieś unosił. W żadnym poście się nie unosiłem nawet gdy po mnie wszyscy jechaliście.
Typowe podejście człowieka, który nic nie miał dobrego do powiedzenia od samego początku.
Skoro nie czytasz całej historii tylko kilka lepszych zdań to po cholere się wypowiadasz?
Avatar użytkownika
callmegod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lut 2017, o 02:40

Re: Moja

Postprzez Jaśmin » 11 lut 2017, o 16:17

Wiesz co, jedziemy po Tobie, bo masz cholernie roszczeniowe podejście i krzywdzisz tą dziewczynę. Skoro jak twierdzisz ją kochasz to zacznij ją szanować, bo na tym się opiera miłość. Bez szacunku nie ma związku i prędzej czy później ona od Ciebie odejdzie. Ona ma Ci kanapki podstawiać pod nos rano przed pracą ale Ty jej nie, bo przecież chcesz się wyspać... Naprawdę nie widzisz jak to słabo brzmi? I inne kwiatki, które tutaj napisałeś.

Sam ja trochę wpędziłeś w ramiona kolegi z pracy, bo skoro ona cieszy się z awansu a Ty zamiast tę radość z nią dzielić to jej mówisz, że jest głupia bo daje się wykorzystywać... Normalne, że znalazła sobie kogoś kto ją wysłucha i wesprze, każdy człowiek tego potrzebuje a Ty jej tego chyba nie dawałeś, z tego co piszesz.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Moja

Postprzez BlackWolf » 11 lut 2017, o 16:23

Jedna prosta zasada - Jeśli Ty jej nie docenisz, nie poszanujesz i nie pobzykasz, to zrobi to za Ciebie ktoś inny.
I tego jej życzę - szczęścia.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Moja

Postprzez redorange666 » 11 lut 2017, o 17:10

Jadę po tobie boś....jak ślimak winniczek. Przeczytałem każdego posta tylko nie czytam za każdym razem od samego początku.
Wypowiadam się bo mi wstyd ze należysz do tej samej płci...bo próbuje Ci uświadomić ze to twoja wina za cały stan rzeczy. Jak również życzę tej kobiecie by się szybko zwinela do kolegi z pracy
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Moja

Postprzez callmegod » 11 lut 2017, o 18:52

A czy ja was obrażam??? Wyzywam???
Ubliżam wam tak jak wy mi???
Czy w którejś z moich wszystkich wypowiedzi zjechałem kogoś z was??? Nie więc dlaczego WY macie prawo po mnie bluzgać?????
Kultura na forum??? Właśnie widzę jaka kultura.
A ty red coś tam Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą. Potrafisz tylko gadać o seksie więc idź lepiej pobełkocz sobie do innego tematu i pochwal się jakim jesteś forumowym kozakiem, bo robisz z siebie ignoranta i prostaka. Tylko tyle potrafisz. Bełkotać na temat, którego nawet nie raczysz przeczytać.
Dziękuję za bluzgi i za niektóre normalne wypowiedzi. Teraz wiem co robiłem źle i zamierzam to naprawić. Temat możecie zamknąć nie zamierzam tu wracać
Avatar użytkownika
callmegod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lut 2017, o 02:40

Re: Moja

Postprzez BlackWolf » 11 lut 2017, o 20:29

Temat zamykam na prośbę autora.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hivaa