Pomocy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

kobieta

Postprzez gwiazdunia » 30 gru 2016, o 22:33

Witam
mam 26 lat jestem mężatką i mam córeczkę ale od pewnego czasu mam taki problem ze nie mam ochoty na seks z mężem i myślę o kobietach a mianowicie o jednej do niej upodabniam inne kobiety i mam dziwne fantazje z nią ale nie tylko seksualne tez takie jako o przyjaciółce.może dlatego że nie mam przyjaciółki z którą mogła bym pogadać a z ta kobietą rozmawiam na wizycie gdy jestem u niej na masażu. proszę pomóżcie dziewczyny czy któraś z was miała kiedyś taki problem bo ja już nie wiem co mam z tym zrobić.
gwiazdunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:27

Re: kobieta

Postprzez malami86 » 31 gru 2016, o 19:02

hej ;) hmmm to chyba nic złego fantazjować o kobiecie. Karmisz jeszcze? Bo przy KP często libido jest zerowe.
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: kobieta

Postprzez gwiazdunia » 31 gru 2016, o 21:46

malami86 napisał(a):hej ;) hmmm to chyba nic złego fantazjować o kobiecie. Karmisz jeszcze? Bo przy KP często libido jest zerowe.

Nie juz nie karmie dziecko ma 3 latka
Nie wiem co z tym zrobić czy mam jej powiedzieć czy ukrywać to w tajemnicy chociaż nie chciałabym z nią tracić kontaktu bo bym nie wytrzymała bez niej pomóżcie proszę

Ostatnio edytowano 10 lut 2017, o 20:02 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Trzy te same wątki? Łączę posty
gwiazdunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:27

Re: Pomocy

Postprzez BlackWolf » 29 sty 2017, o 23:28

Czy tamta osoba jest otwarta na związki z kobietą?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Pomocy

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 20:43

póki co nic nie rób. Zobacz co z tego wyniknie. Czasami nie warto ryzykować tortu dla ciastka
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Pomocy

Postprzez gwiazdunia » 4 lut 2017, o 16:32

No wlasnie tak do.konca nie wiem czy jest otwarta a moze znacie jakieś metody na.sprawdzenie ttego
gwiazdunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:27

Re: Pomocy

Postprzez BlackWolf » 10 lut 2017, o 19:23

Może po prostu jesteś biseksualna lub to tylko chwilowe.
Zdarzają się tego typu przypadki.
Bywa niekiedy, że popęd do tej samej płci zanika, gdy dochodzi do zbliżenia.
Ciężko określić nie będąc w Twojej skórze.
A fantazje nie muszą mieć nic wspólnego z orientacją.

Umawiasz się z nią na stopie koleżeńskiej? Wychodzisz z nią gdzieś czy wasze spotkania mają miejsce jedynie podczas masażu?
Zwykle jest tak, że "swój swojego rozpozna". To się czuje. Wzrok, mowa ciała -osoba biseksualna lub homoseksualna jest w stanie rozpoznać kogoś o podobnej orientacji.
Kompletnie nie mam pojęcia jak to działa, ale jednak działa.
Wiem to po sobie.
Spróbuj zinterpretować jej mowę ciała, ale nie tak jak Ty byś tego chciała. Nie doszukując się w niej niczego. Nic pod Twoje oczekiwania, po prostu zwróć uwagę na drobnostki w jej mowie ciała.
Nie wiem czy jest ona osobą otwartą na różne tematy, sama powinnaś to wiedzieć po rozmowach z nią. Jeśli tak, to może spróbuj napomknąć na temat związków tej samej płci? Tematów do znalezienia jest naprawdę sporo.
Zobaczysz co o tym sądzi i jak zareaguje.
Choć ja na Twoim miejscu bym zostawiła to tak jak jest i pozwoliła swobodnie rozwinąć się tej relacji.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Pomocy

Postprzez gwiazdunia » 10 lut 2017, o 22:22

Spotykamy sie tylko na masazu tak czesto jak moge ale juz meczy mnie ta sytuacja nie moge sobie z tym poradzic co noc mi sie sni. Dzieki za porady musze jakos wybadac klimat
gwiazdunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:27

Re: Pomocy

Postprzez gwiazdunia » 17 lut 2017, o 15:33

Dziewczyny wybadalam sprawe rozmawialam z..nia powiedziała ze lubi kobiety ale nie miala jeszcze doświadczenie z.kobietami chociaz mowi ze ma slabos.do.mężczyzn myslicie.ze moge z.nia sprobowac bo mamy sie.umowic na wino. I mam nadzieje ze bedzie okazja z nia sprobowac powiedzcie co mam dalej robic
gwiazdunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Chwastek, MeleaVitolas, Miyakyo