Czy ten związek ma sens?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy ten związek ma sens?

Postprzez ewelajnaaa » 11 lut 2017, o 21:46

CZeść wszystkim.
Chciałabym opisać swój problem, więc jestem w związku z facetem od 4 lat. Różnica wieku między nami to 4 lata. Od pewnego czasu czuję się zaniedbywana przez niego, poświęca mi czas tylko raz w tygodniu i uważa że w tym żadnego problemu nie ma. Wszystko jest do neigo ważne( straż, koledzy i itp) a jak jak próbuję mu tłumaczyć że może by mi poświęcił czas to każda rozmowa kończy się awanturą bo uważa że wymuszam na nim. Jak postawiłam go w grudniu pod ścianą i powiedziałam mu że odchodzę bo mam tego dosyć to przepraszał i było okej aż do teraz bo znów dzieje się to samo. Jak mam jakiś problem to zostaję z nim sama bo mój facet nie potrafi poświęcić mi ani chwili . Czy ma to sens?
ewelajnaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2017, o 21:36

Re: Czy jest sens dalej w tym trwać

Postprzez Jaśmin » 11 lut 2017, o 22:11

ewelajnaaa napisał(a):CZeść wszystkim.
Chciałabym opisać swój problem, więc jestem w związku z facetem od 4 lat. Różnica wieku między nami to 4 lata. Od pewnego czasu czuję się zaniedbywana przez niego, poświęca mi czas tylko raz w tygodniu i uważa że w tym żadnego problemu nie ma. Wszystko jest do neigo ważne( straż, koledzy i itp) a jak jak próbuję mu tłumaczyć że może by mi poświęcił czas to każda rozmowa kończy się awanturą bo uważa że wymuszam na nim. Jak postawiłam go w grudniu pod ścianą i powiedziałam mu że odchodzę bo mam tego dosyć to przepraszał i było okej aż do teraz bo znów dzieje się to samo. Jak mam jakiś problem to zostaję z nim sama bo mój facet nie potrafi poświęcić mi ani chwili . Czy ma to sens?


Nie ma. Związek to nie tylko przyjemności ale też obowiązki względem tej drugiej osoby, kto tego nie rozumie ten najwyraźniej do związku nie dorósł. Nie wygląda to tak, że wszystko jest ważne - praca, kumple, hobby a na szarym końcu Ty. W związku jest się po to by mieć się na kim oprzeć, do kogo zwrócić o pomoc w potrzebie, z kim budować WSPÓLNĄ przyszłość i żebyś dla niego była najważniejsza. Takie typy się nie zmieniają. Odpuść bo szkoda Twojego czasu.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy ten związek ma sens?

Postprzez Fenek86 » 13 lut 2017, o 21:50

Odejdź od niego i daj mu czas żeby się ogarnął. Jak kocha to wróci na kolanach i będzie prosił Cię żebyś do niego wróciła. Nie wracaj od razu.
Niech nim to wstrząśnie wtedy może zrozumie, że powinien był o Ciebie dbać.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Czy ten związek ma sens?

Postprzez a_gatka » 13 lut 2017, o 22:05

Wszystko zależy od tego jak długo to trwa. Jeśli tak było zawsze, to raczej się nie zmieni.
a_gatka
 

Re: Czy ten związek ma sens?

Postprzez Damian Parcel » 22 lut 2017, o 21:35

Mi zawsze świta pytanie: To po co on z Tobą jest? Ani Ci czasu nie poświęca, ani nie jest Tobą zainteresowany.... PO CO? żebyś prała, sprzątała, kochała się z nim.
A teraz drugie pytanie:
Skoro on Ci nic nie daje, to po co Ty z nim jesteś? Żeby......no właśnie. Żeby ktoś był, żeby nie być samotnym, żeby...jak nie znajdujesz odpowiedzi, które Cię przekonują, to już sygnał.
Czasem nie wiem po co ludzie tworzą, albo zostają w związkach...

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Czy ten związek ma sens?

Postprzez BlackWolf » 22 lut 2017, o 21:53

Damian Parcel napisał(a):Mi zawsze świta pytanie: To po co on z Tobą jest? Ani Ci czasu nie poświęca, ani nie jest Tobą zainteresowany.... PO CO? żebyś prała, sprzątała, kochała się z nim.
A teraz drugie pytanie:
Skoro on Ci nic nie daje, to po co Ty z nim jesteś? Żeby......no właśnie. Żeby ktoś był, żeby nie być samotnym, żeby...jak nie znajdujesz odpowiedzi, które Cię przekonują, to już sygnał.
Czasem nie wiem po co ludzie tworzą, albo zostają w związkach...

Wszystko co chciałam napisać. Nic dodać nic ująć.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]