Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez Misiuu » 15 lut 2017, o 20:40

Hej
Moja dziewczyna ma przyjaciółkę, która mnie nie lubi i lubi to pokazywać. Ja oczywiście nie chce zabraniać się spotykać z jej najlepszą przyjaciółką bo to by było nie fair wiadomo. Tylko, że ona nagadywuję ją przeciwko mnie i generalnie jest cały czas niemiła dla mnie. Co zrobić w tej sytuacji? Przecież nie mogę tego zignorować.
Misiuu
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 20:38

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez redorange666 » 15 lut 2017, o 21:00

A umawiasz się z x czy jej przyjaciółka???
Olej laskę i się nią nie przejmuj. Swojej pani powiedz ze nie będziesz pokazywał się jak jej przyjaciółka będzie u niej i spokój.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez Fenek86 » 16 lut 2017, o 03:29

Wszystko zostało już napisane. :D
Nie lubi Cię to trudno. Olej chłopie.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez malami86 » 16 lut 2017, o 10:51

redorange666 napisał(a):A umawiasz się z x czy jej przyjaciółka???
Olej laskę i się nią nie przejmuj. Swojej pani powiedz ze nie będziesz pokazywał się jak jej przyjaciółka będzie u niej i spokój.


o to to !
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez Damian Parcel » 16 lut 2017, o 22:09

Łatwo powiedzieć, Znajomi potrafią zniszczyć niejeden związek. Ty przynajmniej wiesz, że jest jakaś koleżanka, która sabotuje wasz związek. To, że to olejesz, nie sprawi, że tamta nie będzie prała Twojej dziewczynie mózgu.
Zapytaj się swojej dziewczyny, z jakiego powodu jej koleżanka Cię nie lubi. Na pewno nie będą to logiczne powody - bo pewnie nie lubi Cię bo jej nie pasujesz i tyle. I Twoja dziewczyna musi właśnie to zrozumieć, że jej argumenty zapewne są o kant d**** roztrzaskać. Uzmysłów jej w ten sposób, że jej koleżanka plecie bzdury bez powodu i słuchanie jej, jak sama widzi, jest nie logiczne, bo nawet nie ma żadnego logicznego uzasadnienia. Załatwisz wtedy tę koleżankę, nawet nie męcząc się z nią;) Bo Twoja dziewczyna słuchając jej wyjdzie na naiwną, a nikt nie lubi być postrzegany jak naiwniak.

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez Fenek86 » 18 lut 2017, o 17:29

Damian Parcel napisał(a): Na pewno nie będą to logiczne powody - bo pewnie nie lubi Cię bo jej nie pasujesz i tyle. I Twoja dziewczyna musi właśnie to zrozumieć, że jej argumenty zapewne są o kant d**** roztrzaskać.

Jasiek przeklina. :D

Pod całą resztą mogę się podpisać. Damian ma rację. :cool:
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Przyjaciółka dziewczyny mnie nie lubi

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:27

Dokladnie. Pogadaj ze swoja dziewczyna o co tamtej chodzi..
A jak nic sie nie uda.. po prostu dbaj o dziewczyne..
Kuzyn mojego X tez mnie nie lubil i bardzo podjudzal X.. a jednak jesteśmy dalej razem...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]