Wasze wymarzone wnętrze :)

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez laelia » 5 sty 2017, o 18:50

Taką zabawę proponuję na zimowe dni :)

Jaki styl Wam się podoba jeśłi chodzi o urządzanie wnętrz? Jaki wystrój Wam się marzy? A może macie już w swoim domu tak jak marzyłyście? Pokażcie :)

Za mną chodzi ostatnio coś takiego - nie wiem w sumie czy to do siebie pasuje...

Kuchnia w kolorze kawa z mlekiem:

Obrazek

taki stół i krzesła

Obrazek


kanapa

Obrazek

dla starszego syna

Obrazek

dla młodszego

Obrazek


sypialnia to mi się taka podoba:

Obrazek


Hmm, a może takie krzesła i stól?

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez czarujaca.1988 » 15 sty 2017, o 12:56

Ja mam bardzo podobną sypialnię, więc oczywiście mi się podoba ;) ale kolor jets trochę inny. Poszłam bardziej w lila, kupiłam śnieżkę błogi poranek i jak się budzę tam to faktycznie mam taki błogi poranek ;) Kuchnia też mi się podoba, no moja niestety jest sporo mniejsza. Ja bardzo osobiście lubię różne dodatki i to jest takie moje hobby wyszukiwanie fajnych, niepowtarzalnych dodatków. Jak masz na jakieś pomysł to daj znać
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 23:05

mnie sie marzy kuchnia w drewnie i kamieniu z duż ilością zielonych roślin <3
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez aldonka9 » 1 lut 2017, o 15:37

Oj ja uwielbiam meble nowoczesne ale mające swój charakter np. takie których nie ma jeszcze pół miliona osób na tym świecie.

LINK - może być coś w tym stylu


PROSZE WKLEJAC ZDJECIE
aldonka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 11:57

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez aldonka9 » 8 lut 2017, o 13:38

aldonka9 napisał(a):Oj ja uwielbiam meble nowoczesne ale mające swój charakter np. takie których nie ma jeszcze pół miliona osób na tym świecie.

LINK - może być coś w tym stylu


PROSZE WKLEJAC ZDJECIE
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
aldonka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 11:57

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez BlackWolf » 8 lut 2017, o 22:55

Uwielbiam drewno i antyki, ale też lubię wystrój współczesny.
Obrazek

Marzą mi się takie schody. :lol:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Hadassa » 9 lut 2017, o 22:25

Black te schody są boskie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez BlackWolf » 10 lut 2017, o 20:40

Schody oj tak... a jak całość musi wyglądać mmm...
Usunęłam jedno zdjęcie, bo mi się jakiś brzydki domek wkradł do postu. :lol: Nie zamierzone.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Fenek86 » 10 lut 2017, o 23:43

Nie mam wymarzonego wnętrza. Nie lubię tylko białych mebli i zbyt nowoczesnego designu.
Kompletnie nie podoba mi się biało-czarny wystrój.
Za to moim marzeniem jest mieć dom lub willę w górach. Nie żadna tam willa z basenem itd. Zwykłą, drewnianą willę, górskie resorty, eko-budownictwo. Takie tam. :D
Pokażę wam.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Ruda87 » 17 lut 2017, o 12:41

Ja kocham styl prowansalski. Mam w kuchni białe meble z uroczymi klameczkami. Moim zdaniem udało mi się stworzyć miejsce nie tylko wygodne do gotowania, ale także bardzo przytulne. Głównie chyba dzięki kolorom i dodatkom. Kocham wiklinę i w mojej kuchni (zresztą tak jak w całym domu) jest jej mnóstwo. W wolnej chwili zamieszczę zdjęcie mojej kuchni. Trochę babcinej, ale dla mnie idealnej! ;-) Pozdrawiam wszystkie Babeczki!

Ostatnio edytowano 18 lut 2017, o 21:06 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Ruda87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 15:02

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:33

Fenek strasznie mi sie takie domki podobaja. Choc mi by maly starczyl. Nie musi byc duzy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez laelia » 25 lut 2017, o 19:52

Black, klimatycznie..

Fenek, super te domy

Ja mam kawałek ziemi w górach, może uda się coś postawić kiedyś.. Coś w tym stylu, ale nie taka wypasiona :)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Fenek86 » 26 lut 2017, o 00:15

Grunt to mieć wizję domu :)
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez lulumiranda » 10 mar 2017, o 13:53

Czeka mnie w tym roku przeprowadzka ponieważ kkupujemy większe mieszkanie. Mieszkania jeszcze nie ma ( jesteśmy na etapie szukania). Niemniej jakąś tam wizję wystroju już posiadam :)

Mianowicie mieszkanie będzie jasne, w stylu angielskim. Nie podobaja mi się jednak typowo angielskie łazienki ( w łazience będę chciała mieć płytki, z kolei w takich angielskich łazienkach zostawia się samą ścianę. Płytki są jednak praktyczniejsze. Rozejrzałam sie trochę po poszczególnych kolekcjach....
Jak Wam sie podoba seria Alabastrino od Tubądzina? Myslicie,ze będzie pasowała do tradycyjnego wnętrza?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez BlackWolf » 10 mar 2017, o 22:19

Dziękuję, ale to tylko mały odchyłek. ;)
Podobają mi się także inne, nawet proste style.

Stare typowo angielskie łazienki nie mają ani wanny ani kabiny prysznicowej. Jest sama dziura w podłodze, boiler i prysznic.
Anglicy nie mają wytyczonego stylu.
Mieszkam w UK i jeszcze nie spotkałam się, aby w łazience nie było płytek.
Brak kabiny prysznicowej - tak, brak wanny -tak.
Ale płytki to podstawa.
Ile Anglików tyle styli. ;)

Łazienka ze zdjęcia wygląda ciekawie, ale nie postawiłabym na jednolity kolor.
Wygląda skromnie i jednocześnie elegancko.
Gdyby ją urządzić po swojemu, byłoby żywiej.
Nie podobają mi się wstawki jak ta "półka"? "Blat"?
W miejsce tego czegoś można by było umieścić coś bardziej praktycznego.

Fenek ładne wille, ale dla mnie zbyt wielkie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Atlantic Polska » 3 kwi 2017, o 19:32

Osoby, które mają duży dom i mogą pozwolić sobie na bardzo przestronną łazienkę, podłogę wyłożyć powinny drewnem. Najlepsza byłaby kabina, bez brodzika, otwarta z 2 stron. Do tego podłużne, czarne szuflady na wysoki połysk, a także długie lustro. Całość uzupełni nowoczesny grzejnik, podświetlany LED, również w czarnym kolorze.

lazienka_modern.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez aldonka9 » 8 maja 2017, o 15:18

Fenek86 napisał(a):Grunt to mieć wizję domu :)

NAjpiękniejsze białe mebelki. Mama w salonie dwie witrynki i komodę tv wspaniale wyglądają. Znalazłam na homebooku sklep meblezych i jednak się zdecydowałam na te białe mebelki
aldonka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 11:57

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Malina223 » 11 maja 2017, o 13:17

Super, że trafiłam na ten wątek :) Właśnie przymierzamy się z mężem do budowy domu i znalazłam tu trochę inspiracji. Mam jednak mały problem, ponieważ strasznie podobają mi się domy, których stylistyka jest hmm... powiedzmy góralska :) - chodzi mi o wygląd zewnętrzny. Z kolei wnętrza lubię nowoczesne, bez krzykliwych kolorów, pełne bieli, szarości, czerni i beżu. Nie mam jednak kompletnie pojęcia jak to połączyć żeby się nie gryzło. Dlatego mamy problem żeby wybrać odpowiedni projekt domu, a myśl o jego urządzaniu napawa mnie przerażeniem.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Jaśmin » 12 maja 2017, o 01:40

Wiecie co. Ja zapewne w niczyj styl nie trafię bo mam fizia mizia na punkcie arabskich-orientalnych wnętrz. Nikt z bliskich i dalekich mi osób go nie podziela, no chyba, że Arabowie... a Arabów mało w moim otoczeniu więc cóż...
(chociaż w sumie na przykład patia i niektóre elementy są BARDZO podobne do typowo andaluzyjskiego stylu)

Kilka zdjęć mogę wkleić:

Łazienka - szczękę na ziemi, jakież to piękne!
Obrazek

Salon
Obrazek

Obrazek

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Zuuza » 29 cze 2017, o 09:27

Mnie się marzą wnętrza w typowo rustykalnym stylu, a zwłaszcza ciepła i przytulna kuchnia, w której można spędzać dużo czasu nie tylko na gotowaniu, ale na spotkaniach z rodziną i znajomymi.  Dlatego planuję w najbliższej przyszłości zrealizować swoje małe marzenie :) Widziałam ostatnio blat w typowo rustykalnym stylu od firmy DLH Antique, który koniecznie musi się znaleźć w mojej kuchni marzeń :)
Zuuza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2017, o 13:41

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Fenek86 » 6 lip 2017, o 03:24

A mi się arabic style podoba i żałuję, że mój dom jest zwykły :D Jest całkowicie inny od standardów do jakich przywykliśmy dlatego kręcimy nosem. Mistrzostwo. Tylko do tego trzeba mieć porządną wizję i jak już decydować się na niego to razem ze wszystkim czyli cały dom łącznie z oknami.
I nie łączyć arabskiego dizajnu z żadnym innym. Tu pokój na arabica a drugi standardowy, przedpokój znowu na arabica. Ee takie połączenia to porażka i hańba temu kto się na to zgodził.
Dach to pallicho. Można postawić zwykły. Z resztą u nas by się arabskie zadaszenie nie przyjęło. Prędzej by dom spalono niż dano żyć spokojnie
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:15

Im większa prostota tym lepiej. Najbardziej nie znoszę przekombinowania i eklektyzmu, no chyba że w bardzo małych, odpowiednio dozowanych ilościach. ;)

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez paulina_frankowska93 » 16 sie 2017, o 14:49

Wygląda przepięknie :) Mi również marzy się jakieś minimalistyczne wnętrze, ma być jasno i tak, jakby wiosna na stałe gościła w moim domu :kwiatek
paulina_frankowska93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 12:04

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez Jaśmin » 17 sie 2017, o 00:41

Fenek86 napisał(a):A mi się arabic style podoba i żałuję, że mój dom jest zwykły :D Jest całkowicie inny od standardów do jakich przywykliśmy dlatego kręcimy nosem. Mistrzostwo. Tylko do tego trzeba mieć porządną wizję i jak już decydować się na niego to razem ze wszystkim czyli cały dom łącznie z oknami.
I nie łączyć arabskiego dizajnu z żadnym innym. Tu pokój na arabica a drugi standardowy, przedpokój znowu na arabica. Ee takie połączenia to porażka i hańba temu kto się na to zgodził.
Dach to pallicho. Można postawić zwykły. Z resztą u nas by się arabskie zadaszenie nie przyjęło. Prędzej by dom spalono niż dano żyć spokojnie


To fakt, ja bym chciala cale mieszkanie w tym stylu ale nie ma opcji by to przeforsowac z moim narzeczonym, niestety :( Okna moglyby chyba byc zwykle, ale moze drewniane i ciemne na przyklad :) Mysle ze pewnie urzadzimy w stylu andaluzyjsko-arabskim, moze przeforsuje jakies dodatki typu dywan w arabskim stylu czy lampka. Bardzo bym chciala. Kocham tez wnetrza we fiolecie i czerwieni.

Obrazek

Mniam.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Wasze wymarzone wnętrze :)

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:15

Zdecydowanie styl ze zdjęcia nr. 2, elegancki i proste. Ten styl jak z "baśni tysiąca i jednej nocy" to z kolei zupełne przeciwieństwo mojego, choć wygląda jak bajka (i to dosłownie) ;)

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Maczek, otorussayc