Uda,łydki - grube nogi!

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Karolajn » 25 lis 2012, o 10:26

Chciałam was zapytać drogie panie, jakie są ćwiczenia na to, aby wysmuklić, wyszczuplić nogi, łydki szczególnie. Niestety wyszło jak wyszło i genetycznie nie mam najszczuplejszych łydek, dlatego proszę was o poradę, dobrze by było jakby któraś wiedziała jakie ćwiczenia czy sprzęty na siłowni pomagają wyszczuplić nogi, pozdrawiam :usta
Karolajn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 10:22

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez aga22 » 11 gru 2012, o 17:18

Polecam ćwiczenia opisane i pokazane tutaj - zwalcz-cellulit.pl Ja je stosuje od jakiegoś czasu i widzę efekty;)
aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 17:59

[quote="Karolajn"]Chciałam was zapytać drogie panie, jakie są ćwiczenia na to, aby wysmuklić, wyszczuplić nogi, łydki szczególnie. Niestety wyszło jak wyszło i genetycznie nie mam najszczuplejszych łydek, dlatego proszę was o poradę, dobrze by było jakby któraś wiedziała jakie ćwiczenia czy sprzęty na siłowni pomagają wyszczuplić nogi, pozdrawiam



Miałam ten sam problem ale znajoma instruktorka fitness poradziła mi abym zaczęła chodzić na jogę i pilates. I wiesz co to działa.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Sonmi » 12 gru 2012, o 23:40

Stań przed stopniem o wysokości 30-40 cm. Połóż na nim prawą stopę. Napinając udo, unieś się tak, aby lewa stopa znajdowała się na wysokości stopnia (nie powinnaś jednak jej opierać). Następnie opuść lewą stopę z powrotem na podłoże. Wykonaj po 15 powtórzeń na każdą stronę.

Sonmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 23:15

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez NOEMI » 9 sty 2013, o 16:22

Przysiady robie fajne efekty. w sumie ja nie naleze do tych grubsanych ale cwicze w ten sposob;) od jakiegos czasu i widze ze nogi sa twarde i smuklejsze wiadomo trzeba czasu i czasu i efekty przyjda :D :D

Obrazek

Obrazek


Anet i Miniuś :*
Mamy siebie mamy to szczęście.
Avatar użytkownika
NOEMI
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 15:26

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez sabcia56 » 15 lut 2013, o 23:49

Oprócz regularnych ćwiczeń polecam zakupić sobie na www.ciao.pl czy www.guam24.pl kremu wyszczuplającego marki GUAM. Kosztuje około 80 złotych, ale efekt piorunujący.
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez bettti86 » 18 lut 2013, o 09:53

Natalia Sabała napisał(a):
Miałam ten sam problem ale znajoma instruktorka fitness poradziła mi abym zaczęła chodzić na jogę i pilates. I wiesz co to działa.


na prawdę joga i pilates na wysmuklenie nóg???
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez marina_30 » 19 lut 2013, o 16:00

myślę, że najlepsze będzie bieganie. generalnie z każdej partii ciała spadnie tłuszczyk, a nogi staną się po prostu smukłe i umięśnione.

Najpiękniejsze kobiety mają najmniejsze szansę zdobycia wartościowego mężczyzny.
Avatar użytkownika
marina_30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:29

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Janis Joplin » 1 mar 2013, o 11:36

Avatar użytkownika
Janis Joplin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:16

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez MlecznaCzekolada » 24 mar 2013, o 01:10

Nie wiem, czy bieganie jest takie dobre. Nawet, jesli jakos spalisz tluszcz z lydek, to zastapisz go masa miesniowa, a Tobie chyba zalezy na ogolnym zeszczupleniu?

Polecam wszelakie rozciaganie i wszystkie cwiczenia, ktore sie z tym wiaza. Do tego basen jest dobry na wszystko. Masaze szorstka gabka, sa takie z traw czy jakos tak. Mam w domu i polecam. Do tego peeling, poprawia ukrwienie. Ogranicz tluszcze zwierzece i weglowodany proste, nie sa za dobre dla organizmu.

No i powtarzaj sobie kazdego ranka, ze dzien jest Twoj i kochasz siebie, wiec mozesz zrobic wszystko. To taki maly motywator, mi pomagal:)

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez tasiaka » 25 mar 2013, o 15:54

bieganie może i jest dobre, ale zależy po jakim podłożu biegasz. niestety można sobie łatwo zniszczyć kolana biegając w złym obuwiu i nie umiejętnie.
na zrzut tłuszczu i wyszczuplenie dobry będzie aqua bike byłam kilka razy, niestety później zaczęli mieć najbliżej mnie takie godziny że ni jak mi nie pasują, a szkoda bo to naprawdę super zajęcia

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 13:59 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:31

Przede wszystkim musisz zrozumieć że nie da się wyszczuplić samych łydek czy nóg. Jeśli się odchudzasz to chudniesz równomiernie z całego organizmu. Tak już jest i tego się nie da zmienić. Jeśli będziesz robić ćwiczenia na łydki czy nogi to jedynie możesz zarysować mięśnie ale to nie sprawi że one staną się szczuplejsze tylko bardziej podkreślone. Zadbaj o całe ciało a do tego też ćwicz łydki i ogólnie nogi a z czasem zobaczysz rezultaty. Zainteresuj się tym ile procent masz tkanki tłuszczowej w stosunku do mięśniowej. Jeśli zejdziesz do 13-14 % to nie ma takiej opcji abyś miała grube nogi a jedynie ładnie wymodelowane i podkreślone ;)

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Amaii » 10 kwi 2013, o 19:52

Polecam ćwiczenia na nogi z Mel B i do tego trening cardio ( tam też jest bardzo dużo na nogi) też z Mel B :) te na nogi są 10 minutowe a cardio 15 minutowe, ale dają w kość :) i rób codziennie te dwa razem a zobaczysz różnice i to szybko :) wysmuklą nogi i podniosą tyłek :)

Ostatnio edytowano 10 kwi 2013, o 19:58 przez Amaii, łącznie edytowano 1 raz
Amaii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 18:58

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Amaii » 10 kwi 2013, o 19:56

I jeszcze masaż bańką chińską co drugi dzień ok 25 min na jedną nogę :)
Amaii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 18:58

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez MajaMaj » 12 kwi 2013, o 13:23

Za zaczęłam jeździć na rowerze i teraz zamiast grubych nóg i łydek mam umięśnione, grube nogi i jeszcze bardziej umięśnione łydki :-P

buty damskie mają tyle odmian, że sama się w tym wszystkim już gubię
MajaMaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 14:17

W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Ma on wpłynąć na ujędrnienie i poprawę sprężystości skóry. Innym zabiegiem stosowanym w celu wyszczuplenia, wymodelowania sylwetki i likwidacji cellulitu, jest endermologia. Polega on na masażu tkanki przy pomocy specjalnej głowicy, który ma mechanicznie stymulować tkankę tłuszczową do metabolicznego ożywienia. Sylwetkę modeluje także Maximus Trilipo.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Adidasowa » 25 wrz 2014, o 01:09


`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez tumisa » 28 wrz 2014, o 01:50

Też robię Mel B, jest mega optymistyczna w tym, co robi. To bardzo pomaga w wyciskaniu siódmych potów :)
Avatar użytkownika
tumisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:32

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez K-Katerina » 29 paź 2014, o 15:47

Według mnie najlepsze na wyszczuplenie jest bieganie, oczywiście połączone ze zdrową, zrównoważoną dietą.

K-Katerina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 15:43

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Kinga88 » 30 paź 2014, o 13:50

Ja jeżdżę na rowerze stacjonarnym wczoraj 30 km zrobiłam i 15 minut ćwiczeń, do tego ostatni posiłek o 17,30. Ograniczenie słodyczy, i zaczynam słodzić 1,5 łyzeczki herbatę. Zobaczę jakie będą efekty, ale z pewnością zauważyłam już większą radość, satysfakcję i więcej energii
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez Ingusia » 30 paź 2014, o 15:05

Kremy kremami, ja sama polecam przede wszystkim ćwiczenia w połączeniu z jakąś dobrą dietą. rok czasu i będziesz miała nogi jak ta lala
Ingusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 13:49

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:14

Same kremy czy kosmetyki to tylko dodatek do całości,polecam tutaj przede wszystkim aktywność fizyczną,a z ud zrzucisz najbardziej wtedy kiedy będziesz jeździć na rowerze,biegać i pływać.
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez laelia » 6 mar 2017, o 12:04

Czy ktoś ma pomysł jak zwlaczyć bryczesy? Tj. tkankę tłuszczową po bokach ud. Sporo schudłam a one ciągle jak był tak są.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez BujajSię » 6 mar 2017, o 13:13

Ja bym chciała troszkę odchudzić uda :( ostatnio kupiłam sobie spodenki, takie co kończą się nad kolanem - w biodarch dobre, w pasie ok, a nad kolanami mnie tak obciskają, że uda mi się wylewają spod spodenek ;(
BujajSię
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 mar 2017, o 13:00

Re: Uda,łydki - grube nogi!

Postprzez klanka88 » 13 mar 2017, o 15:13

Mnie się udało schudnąć sporo z nóg i całego ciała na zumbie - a dodatkowo poprawiałam sobie humor. Jeśli ktoś lubi tańczyć, to bardzo polecam :)

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]