WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 18:51

Owszem nie jest a jeśli ktoś czepia się ludzi otyłych, wyzywa ich z powodu wagi to dla mnie jest pustym, durnym człowiekiem i tyle. Dotyczy to mężczyzn, którzy mają obsesję na punkcie zgrabnych, filigranowych ciał, albo sylikonowych i według nich każda kobieta ważąca powyżej 55kg to za przeproszeniem "wieloryb". Zarówno i kobiet, które poza wyglądem nie dostrzegają nic innego. Oprócz "idealnego" ciała lub obsesji na jego punkcie reprezentują pustostan i bardzo, bardzo niski poziom.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 18:56

liczy sie wnetrze osoby a nie jego wyglad . A ci ktorzy sie tak zachowuja to sa ograniczeni bo ublizanie to jest niewychowanie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 18:59

wartosc człowieka jest we wnetrzu niego . a kto obraza innych to brak mu wychowania i brak kultury a wewnat jest pustym czlowiekiem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 19:04

Niestety. Jakiś okres temu byłam świadkiem jak jakieś najduchy (bo inaczej nazwać się nie da) ubliżały w sklepie starszej od nich dziewczynie. A bo za gruba, a bo brzuszki by się jej przydały a bo jej ciuchy im nie przypadły do gustu. Te nastolatki śmiały się na cały sklep więc każdy to słyszał. Spodobało mi się zachowanie dziewczyny, której ubliżały. W ogóle się tym nie przejęła a z jakim spokojem i z uprzejmością zwróciła się do nich i inteligentnie je "zgasiła" przy wszystkich. Jak się śmiały tak się zamknęły i wyszły ze sklepu purpurowe.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 19:06

nie wiem z kad sie bierze takie zachowanie jest to okropne
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 19:10

To jest straszne. Rozumiem, że są różne gusta i guściki, różne upodobania, każdy lubi to co lubi ale żeby reagować na kogoś taką nienawiścią z powodu czyjejś tuszy? W pale się nie mieści.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 19:15

nie ma osob identycznych . To prawda niekiedy podobaja nam sie grubsi chudzi czy o dlugich włosach czy krodkich , bladynka czy brunetka itp. kazdy ma inny gust upodobanie Ale to niedaje prawa do ublizania .
to ze silikon w modzie ale to tylko guma
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 19:17

A to , ze np. ktos jest otyly to nie swiadczy o tym , ze w jedzeniu siedzi . Sa osoby ktore maja taka tendecje , niekiedy tez choroba to powoduje czy z innych powodow . ale niemozna sie wysmiewac czy ublizac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 19:35

Dokładnie tak dlatego jest mi obojętne kto jaką ma tuszę, czy jest chudy jak patyk czy ma sporą nadwagę, obojętne jest jakie ciuchy nosi. Oceniać mogę tylko i wyłącznie po charakterze a nie po wyglądzie. Szacunek należy się każdemu bez względu na wygląd.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 21:13

własnie tak
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez oOosylwiaoOo » 1 lut 2013, o 22:09

elzbieta45 napisał(a):A to , ze np. ktos jest otyly to nie swiadczy o tym , ze w jedzeniu siedzi . Sa osoby ktore maja taka tendecje , niekiedy tez choroba to powoduje czy z innych powodow . ale niemozna sie wysmiewac czy ublizac


Dokładnie tak. Ja sama mam koleżankę, która choruje na tarczycę. Je malutko, a jest otyła. I co z tego?
Powinno patrzeć się na wnętrze człowieka, a nie na tusze...
oOosylwiaoOo
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 1 lut 2013, o 22:14

dokładnie tak
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez oOosylwiaoOo » 1 lut 2013, o 22:16

Dlaczego niby otyłe kobiety nie mogą być szczęśliwe?

Wydaje mi się, że przez ludzi... Bo niektórzy są podli, a nie znają danej osoby... Przecież tacy ludzie też pragną szczęścia, miłości, tego co każdy człowiek. Przecież im niczego nie brakuje. Sama wiem, jak wyśmiewają moją koleżankę Kasie. Nigdy tego nie tolerowałam. Wiem jaką wspaniałą jest osobą i nigdy zdania o niej nie zmienię. Teraz docenił ją jeden chłopak i są szczęśliwi. Nawet już są zaręczeni, bo stwierdzili obydwoje, że są stworzeni dla siebie.

A jednak da się żyć z taką osobą. Ludzie otwórzcie oczy i nie bądźcie źli dla otyłych. Nigdy nie wiadomo co nas czeka za jakiś czas. Choroby są różne, konsekwencje też. Postawcie się na ich miejscu... i zobaczcie jak czuje się taka osoba...która nie jest tolerowana przez otoczenie.
oOosylwiaoOo
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 1 lut 2013, o 23:45

Niektórzy ludzie uwielbiają się mścić na innych. Ubliżają, wyśmiewają, czepiają się tuszy. Przez kogo człowiek czuje się nieszczęśliwy, niedowartościowany, brzydki, gruby, głupi? Przez kogo jest tak wiele samobójstw na świecie? Przez drugą osobę. Nie można kogoś poniżać ze względu na to jak wygląda. To okropne kiedy ktoś nie znając kogoś wyzywa od pasztetów, grubych loch czy świń. Rani kogoś kogo zupełnie nie zna, nawet ma gdzieś to czy osoba otyła jest taka przez chorobę, przez słabości czy po prostu wygląda tak a nie inaczej, bo dobrze się czuje we własnym ciele. Niech osoba, która wulgarnie obraża spojrzy w lustro i zada sobie pytanie jakim jest człowiekiem. Jest boska? NIE, bo z jakiej strony? Bo ma zgrabne ciało? To się nie liczy. Więc dlaczego ubliża innym? Bo w głębi siebie zazdrości. Bo zawsze będzie nieszczęśliwa mimo pięknego wyglądu. Nikt nie będzie chciał poznawać jej charakteru, duszy, nikt nie będzie ją szanować za to jaką ma wartość tylko każdy będzie widział w niej "ładną lalę" w dodatku pustą jak tekturowy karton. I tu oprócz wyglądu nic innego nie ma. Bo co może mieć innego zgrabna kobieta, która poniża ludzi za wygląd? Nic.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 2 lut 2013, o 07:48

chca sie dowartosciowac bo mysla , ze sa kims . A sa nikim bo zachowuja sie nizej poziomu , bo czlowiek na poziomie nigdy nie bedzie ublizal
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez futskup » 4 lut 2013, o 10:27

elzbieta45 napisał(a):chca sie dowartosciowac bo mysla , ze sa kims . A sa nikim bo zachowuja sie nizej poziomu , bo czlowiek na poziomie nigdy nie bedzie ublizal



Z jednej strony się z tym zgodzę, ale z drugiej nie. Ja nie obrażam otyłych kobiet. To ich sprawa jak wyglądają, ale np. jeśli jakaś kobieta jest gruba i mówi, że jest jej z tym dobrze to ok, ale jeśli jakaś kobieta jest gruba, mówi, że chciałaby schudnąć, ale nic z tym nie robi no to chyba coś jest nie tak. Jak chce się schudnąć to idzie się na siłownie, fitness, przechodzi na dietę i stara się schudnąć, a nie się lamentuje.

futskup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 10:19

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 4 lut 2013, o 16:03

futskup napisał(a):(...)jeśli jakaś kobieta jest gruba i mówi, że jest jej z tym dobrze to ok, ale jeśli jakaś kobieta jest gruba, mówi, że chciałaby schudnąć, ale nic z tym nie robi no to chyba coś jest nie tak. Jak chce się schudnąć to idzie się na siłownie, fitness, przechodzi na dietę i stara się schudnąć, a nie się lamentuje.

Jeśli nie chce jej się chudnąć, bo jest leniwa to już jej sprawa. Nie oznacza to, że takiej kobiecie trzeba ubliżać.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 4 lut 2013, o 16:17

tak to nieznaczy , ze trzeba ublizac . Szcunek do drugiego człowieka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez bettti86 » 5 lut 2013, o 10:39

futskup napisał(a):(...)jeśli jakaś kobieta jest gruba i mówi, że jest jej z tym dobrze to ok, ale jeśli jakaś kobieta jest gruba, mówi, że chciałaby schudnąć, ale nic z tym nie robi no to chyba coś jest nie tak. Jak chce się schudnąć to idzie się na siłownie, fitness, przechodzi na dietę i stara się schudnąć, a nie się lamentuje.


musisz jednak wziąć pod uwagę fakt, ze są takie przypadłości zdrowotne, które sprawiają, ze kobieta mimo poniesionego wysiłku...diet, siłowni itd. nie jest w stanie schudnąć, np. niedoczynność tarczycy powoduje, że proces chudnięcia jest nawet nie możliwy...to, ze ktoś jest "gruby" i mówi, ze chce, a nie chudnie, wcale nie musi wynikać z tego, że jest leniwa
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 5 lut 2013, o 10:41

tak masz racje bettti86
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez 456 » 5 lut 2013, o 11:30

Owszem nie musi a niedoczynność tarczycy to uciążliwy problem...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Lena_Adams » 7 sty 2016, o 20:33

Ooo to temat dla mnie, choć troche zakopany na forum.
Za dziecka/nastolatki mimo iż gruba nie byłam ale wyższa i postawniejsza od kolezanek to ublizano mi, żem tłusta.
Póżniej różne miałam perypetie wagowe ale aktualnie niestety jestem dość gruba.
Niestety mam o połowe za małą tarczyce, która dodatkowo nie bardzo chce ze mna współpracować i nie twierdze, że błedów żywieniowych nie popełniam, ale na pewno nie na tyle, by osiagnąć taka mase.
Co prawda nie spotkałam się z takim chamstwem bezpośrednio w moim kierunku (a też nie wiem jakbym zareagowała, pewnie byłoby mi przykro i wstyd), to i tak mam wrażenie że ludzie myśla o mnie, że tylko siedze w domu i jem jem jem, a to tak niestety nie wygląda (jakby tak bylo, to bym się zastanowiła nad sobą i przestała jeść więc problem rozwiązany)
Avatar użytkownika
Lena_Adams
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 14:40
Lokalizacja: Katowice

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Aleksndra » 20 mar 2017, o 07:21

Melula napisał(a):uważam, ze to osoby o zerowym poziomie i zerowej klasie własnej..


Otóż to. Poziom mulu.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez martynaly1991 » 20 mar 2017, o 17:33

Nigdy mi się nie podobało jak ktokolwiek ,nie ważne czy kobieta czy mężczyzna obrażał kogoś ze względu na jego wygląd . Sama jestem szczupłą osobą , jednakże nie obrażam otyłych ludzi , nie ma dla mnie szczególnego znaczenia czyjś wygląd , a to jaką osobą jest .

Doksycyklina ulotka sprawdź tutaj.
martynaly1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Fenek86 » 24 mar 2017, o 20:37

Nie mam nic do wyglądu.
Ktoś jest gruby czy chudy czy fit czy ma muski. Co mnie to? Skupiam się na swoim ciele jak już. Jak mam coś sobie do zarzucenia, bo mi się coś w sobie nie podoba to zmieniam to.
Denerwują mnie laski, które żyją siłownią i nabijają się z innych, otyłych.
Denerwują mnie małolatki, które głodzą się, bo chcą być wielkimi modelkami i gardzą osobami otyłymi.
I denerwują mnie otyłe laski, które jeżdżą po chudych osobach czy wysportowanych, bo im dupska nie chce się ruszyć z kanapy i zrzucić kg.
Sami się ludzie nakręcają. Jedno na drugie
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron