Internetowy cykl rozwojowy dla kobiet o kobiecej seksalności

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Internetowy cykl rozwojowy dla kobiet o kobiecej seksalności

Postprzez goldenmila » 4 kwi 2017, o 11:00

Zapisz się na pięciotygodniowy, internetowy cykl rozwojowy dla kobiet pt. TY i Twoja seksualność" poświęcony poznawaniu i zgłębianiu sekretów kobiecej seksualności.

Autor Kursu: Izabela Cisek -Malec

Start 26.05.2017!
Zakończenie 23 czerwca 2017.

Podnieś swoją seksualną samoocenę i ciesz się udanym życiem intymnym!

Szczegóły i zapisy :
coachingciala(kropka)pl lub szukaj nas na fb jako wydarzenie Ty i Twoja seksualność

Pragniesz czerpać więcej radości i spełnienia z życia seksualnego?
Przeczuwasz, że z pewnością istnieje coś lepszego i głębszego w życiu intymnym?
Podejrzewasz, że Twoja edukacja seksualna może wymagać uzupełnienia?
Tęsknisz za namiętnością, która nie wiadomo dlaczego wyparowała z Twojego związku?
Masz dość nieudanych relacji? Marzysz o tym, by poznać w pełni swoją seksualność?
Możesz to odkryć razem ze mną. Przygotowałam dla Ciebie kurs, byś mogła w swoim tempie poznawać i zgłębiać sekrety kobiecej seksualności oraz budowania udanych relacji intymnych.

Jeśli:
Chcesz poczuć się szczęśliwsza, zdrowsza i naprawdę być w kontakcie z Twoją seksualnością
Chcesz poczuć się spełniona w relacjach
Chcesz poczuć się pewnie i w zgodzie ze sobą w różnych aspektach swojego życia
dołącz do tego kursu!


Po kilku udanych edycjach warsztatu „TY i Twoja seksualność” w realu stworzyłam jego wersję w formie kursu on-line, by dotarł do szerszego grona kobiet. Będę towarzyszyć Ci na ścieżce zgłębiania seksualności a Ty będziesz miała szansę w domowej, intymnej atmosferze nie tylko zdobywać czy poszerzać swoją wiedzę, ale także praktykować. Równocześnie zyskasz możliwość bycia w kontakcie z innymi kobietami oraz zadania pytań podczas webinaru.

Dla kogo?
* dla solistek i tych kobiet, które są obecnie w relacji
* dla opłakujących, które właśnie zakończyły związek i doświadczają straty w tym obszarze
* dla kobiet z przeszłością, które planują wejść w nową relację i chcą przyjrzeć się temu, co nie działało poprzednio
* dla nieśmiałych i zawstydzonych, które mają poczucie, że coś im „nie wypada”, że coś jest „niestosowne” albo doświadczają wstydu związanego z seksem i ciałem
* dla sfrustrowanych, którym seks nie daje wystarczającej satysfakcji, nie spełnia ich oczekiwań, nie zaspokaja ich potrzeb
* dla amatorek seksu, które pomimo satysfakcji z życia intymnego, chciałaby go jeszcze udoskonalić
* dla tych kobiet, które odczuwają zanik pożądania po urodzeniu dziecka czy w trakcie życiowych zakrętów
* dla poszukujących, którym potrzebna jest nowa mapa rzeczywistości albo inne niż dotąd sprawdzone strategie działania
* dla niewinnych, które dopiero rozpoczynają przygodę z seksem
* dla doświadczonych, które przeżyły bardzo wiele przygód, ale nadal poszukują najlepszej formuły dla swojego życia seksualnego.

Czym będziesz się zajmować?

*rozprawisz się z mitami na temat kobiecej seksualności;
*zgłębisz przekazy i wzorce dotyczące swojego ciała i kobiecej seksualności oraz przetransformujesz związane z nimi przekonania;
*będziesz coraz głębiej oddychać i poczujesz trwały kontakt z ciałem;
*poznasz anatomię kobiecej seksualności, aby w pełni pojąć, co dzieje się w Twoim ciele;
*rozpoznasz emocjonalną stronę Twojej anatomii i będziesz uczyć się, jak pozwalać emocjom płynąć swobodnie przez Twoje ciało;
*nauczysz się, jak rozpoznawać swoje seksualne potrzeby i jak je komunikować;
*poznasz tajniki zarządzania pożądaniem;
*nauczysz się, jak czerpać przyjemność i stawać się orgazmiczną kobietą;
*na nowo zgłębisz znaczenie czasu krwi i życia w zgodzie z cyklem kobiecego ciała oraz natury jako klucza do kreatywnej części siebie
*rozpoznasz w sobie wewnętrzną męskość i zbudujesz relację z Twoim wewnętrznym mężczyzną, by stać się bardziej zbalansowaną i gotową do budowania realnych związków
*odnajdziesz w sobie wyparte aspekty kobiecości oraz seksualności i przyłączysz te z nich, za którymi tęsknisz


Efekty:
*zdobędziesz lub pogłębisz wiedzę dotyczącej seksu i seksualności
*podniesiesz poziomu akceptacji własnego ciała
*doświadczysz wzrostu poziomu samooceny
*poczujesz większa otwartość i świadomość emocjonalną
*pogłębisz relację z samą sobą
*nabędziesz umiejętność rozmowy o seksie
*nauczysz się komunikować swoje potrzeby i pragnienia
*poszerzysz samoświadomość w seksie
*pogłębisz uważność w akcie seksualnym
*poprawisz jakości seksu oraz życia emocjonalnego
*osiągniesz większe spełnienie i radość w życiu intymnym

Tematy lekcji:

1. Seks zaczyna się w głowie

2. Samoakceptacja i poznania ciała

3. Jesteś Pełnią czyli holistyczna seksualność

4. Soczysta i sensualna

5. Miłosny związek z samą sobą


Każda lekcja zawiera w różnych proporcjach: porcję wiedzy w pliku pdf, filmiki, audio-praktyki, ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Jako Kursantka dostajesz zaproszenie do zamkniętej grupy na FB, możliwość udziału w jednym webinarze w połowie kursu oraz możliwość wykupienia jednej godzinnej sesji via skype po preferencyjnej cenie 150 zł podczas trwania kursu i do tygodnia po jego zakończeniu.

Autorka kursu:

Iza Cisek-Malec

Pracuję jako coacherka ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka, dziennikarka. Prowadzę indywidualne sesje coachingu ciała i seksualności. Jestem trenerką rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W pracy warsztatowej korzystam z metod
i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (INSITUTE FOR INTEGRATIVE BODYWORK AND MOVEMENT THERAPY w Wielkiej Brytanii), a także w trakcie szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z różnorodnymi programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Obecnie uczestniczę w szkoleniu I stopnia z analizy jungowskiej. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika Zwierciadło. A obecnie z pasją promuję i upowszechniam narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż. Najczęściej praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem i zamieszkaniu w nim w pełni – stworzyłam więc autorski Coaching Ciała, który jest doświadczaniem uważnej obecności w ciele. Dzięki temu otwiera się przestrzeń dla swobodnego przepływu życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej oraz możliwość osadzenia się w swoim ciele i ugruntowania.

coachingciala(kropka)pl

Rozpoczęcie kursu 26 maja 2017 i trwa do 23 czerwca.

CENA:
promocyjna do 15 kwietnia - 250 zł,
promocyjna do 15 maja - 300 zł,
po 15 maja - 350 zł

Zapisy :
coachingciala(kropka)pl lub szukaj nas na fb jako wydarzenie Ty i Twoja seksualność
goldenmila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2016, o 19:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Chwastek