Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez karetia » 29 gru 2016, o 14:20

Używaj systematycznie bio-serum relaksującego HB - naprawdę powinno się udać wyeliminować wszystkie ślady.
Od razu cudów się nie spodziewajcie. U mnie nad dużą zmianą trzeba było mocno popracować, ale docelowo na bank powinno być zdecydowanie lepiej. Nie mieliście podobnie?
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Siwa » 3 sty 2017, o 13:12

kuracja kwasami i serum z bajkaliną ;)
Siwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 13:05

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez neda » 10 sty 2017, o 08:39

Oj u mnie kwasy się nie sprawdzają. Mam zbyt delikatną twarz. Co do składników aktywnych w kosmetykach to co najlepiej działa na zmarszczki?
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jolanta » 12 sty 2017, o 11:01

neda napisał(a):Oj u mnie kwasy się nie sprawdzają. Mam zbyt delikatną twarz. Co do składników aktywnych w kosmetykach to co najlepiej działa na zmarszczki?


Retinol. O ile jesteś w stanie nakładać sobie na twarz ponieważ nie każdy może ( jest to dość podrażniająca substancja i na pewno nie dla każdego, sama na przykład nie mogłam sobie tego nakładać na twarz bo wyglądała po retinolu po prostu masakrycznie). Ze swojej strony polecam:
Acanthopanax Senticosus Extract:
zawiera skrobię, żelazo, magnez, glikozydy, witaminy z grupy B, witaminę C. Związki te pielęgnują, uelastyczniają i ujędrniają skórę, odnawiają komórki, działają rewitalizująco, poprawiają mikrokrążenie, chronią przed wolnymi rodnikami.

Z tych porządniejszych kosmetyków to w składzie zawiera go serum Richevon.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez malami86 » 12 sty 2017, o 20:17

Had pisała o masazu i faktycznie daje efekty. W ogóle relaksacja twarzy.
Mam odżywkę do rzęs z Revitacell i chyba zainwestuję w ich kremoserum. Zachęcają mnie te komórki macierzyste
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez neda » 13 sty 2017, o 08:12

A jak cenowo ogólnie?
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez malami86 » 18 sty 2017, o 19:57

neda napisał(a):A jak cenowo ogólnie?

Samo kremoserum na dzień 191 zł, a w zestawie (na dzień i na noc) 343 zł. Mają teraz promocję na zestawy i się zastanawiam.
Mam ich odżywkę do rzęs i jestem zachwycona
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 19 sty 2017, o 10:43

Malami cenowo tez poszaleli jak widze ale jezeli warte..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Szpital Pulsmed » 23 sty 2017, o 19:33

Zmarszczki likwidować można za pomocą nowej technologii liftingu bezoperacyjnego, która polega na wszczepieniu, pod skórę, rozpuszczalnych nici. Są one wykonane z materiału, który wchłania się w ciągu ok. 6 miesięcy po wstrzyknięciu.
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jolanta » 24 sty 2017, o 12:29

neda napisał(a):A jak cenowo ogólnie?


Jeśli chodzi o Richevon to serum kosztuje 160 zł ( do zamówienia przez internet). Niby nie jest tanio, z drugiej strony biorąc pod uwagę skuteczność i wydajność to nie jest tak drogo.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Solli » 26 sty 2017, o 23:13

ja byłam na zabiegach przeciwko zmarszczom w Klinice miracki - bardzo fajnie przeprowadzone, dokładnie, może nie są super przyjemne ale wiedziałam ze jestem w dobrych rekach. no i widać efekty!
Solli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 23:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 22:45

Hadassa napisał(a):Malami cenowo tez poszaleli jak widze ale jezeli warte..


no szaleją ale warte kazdej złotówki
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Keramed Wrocław » 21 lut 2017, o 20:29

Polecam zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, które jest oddzielone od erytrocytów i leukocytów. Podaje się je igłą (wiele drobnych, płytkich nakłuć lub liniowo, wzdłuż zmarszczki), ewentualnie liniowo kaniulą. Odnawia to włókna kolagenowe, następuje wygładzenie zmarszczek i fałd, a skóra staje się elastyczna, napięta i lepiej ukrwiona.
Avatar użytkownika
Keramed Wrocław
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 20:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kasiunia » 22 lut 2017, o 19:29

Ja już jakiś czas używam i zaczynam się przekonywać do linii kosmetyków Resibo.
Powiem szczerze ,że bazowałam na bardzo dobrej opinii klientów.

Ostatnio edytowano 22 lut 2017, o 21:15 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Damian Parcel » 26 lut 2017, o 19:54

Ja pamiętam jak moja koleżanka, za którą przepadali faceci rozmawiała o zmarszczkach. Dużo się opalała w młodości. I nasza znajoma narzekała na swoje zmarszczki i spytała co stosujemy, ta jej odpowiedziała: Najlepsza na zmarszczki jest akceptacja. Smaruj nią je codziennie, rano i wieczorem, a uwierz mi, że zaczną znikać.

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Scarlett » 4 mar 2017, o 00:05

Też bym postawiła na kwas hialuronowym, zwłaszcza gdy mamy nieco głębsze zmarszczki. Ja miałam robiony preparatem Regenyal. Skuteczne i bezpieczne dla organizmu.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Aleksndra » 5 mar 2017, o 09:38

Damian Parcel napisał(a):Ja pamiętam jak moja koleżanka, za którą przepadali faceci rozmawiała o zmarszczkach. Dużo się opalała w młodości. I nasza znajoma narzekała na swoje zmarszczki i spytała co stosujemy, ta jej odpowiedziała: Najlepsza na zmarszczki jest akceptacja. Smaruj nią je codziennie, rano i wieczorem, a uwierz mi, że zaczną znikać.

Hhihihi. Rozbawiles mnie. :) Ale masz rację.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez lulumiranda » 10 mar 2017, o 14:27

Niby akceptacja jest bardzo ważna. Jednak sama nie potrafilam zbytnio polubić się ze swoimi zmarszczkami. Może dlatego, że mam skórę ze skłonnością do ich powstawania. Bardzo suchą. kiepsko nawilżoną ( tak jak moja mama). Pierwsze zmarszczki widziałam u siebie w wieku 20 lat, niemiej jak wstawałam rano po regeneracji skóry nocnej to wygladałam już na szczęście lepiej. Jednak po ukończeniu tego cudownego wieku 25 lat zmarszczki zaczęły zostawać na dłużej :) Wiem wiem,że kremy cudów nie dadzą jednak aktualnie stosuję na twarz serum Richevon , o którym wspominały dziewczyny i widzę pewne zmiany na plus. Po pierwsze cera jest wspaniale nawilżona tak wiec niektóre mniejszcze zmarszcczki po prostu poznikały. Po drugie dobrze się wchłania tak wiec nie roluje się pod makijażem i można je nakładać i na dzien i na noc
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Aleksndra » 13 mar 2017, o 20:00

Może mezoterapia igłowa? Zabieg podobno dosyć bolesny ale o wiele bardziej skuteczny niż bolesny.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Maja3008 » 5 kwi 2017, o 16:19

Polecam serum naturalnie wygładzające z Resibo. Na bazie naturalnych surowców idealnie odżywia i ujędrnia cerę, nadaje jej gładkości i świeżości.
Wystarczy stosować raz dziennie, najlepiej na noc i szybko można zobaczyć efekty poprawy. Kosmetyk bardzo wydajny w atrakcyjnym opakowaniu.
Maja3008
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 15:14

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez bujanika » 14 kwi 2017, o 11:50

A co polecacie z jakichś takich mniej inwazyjnych zabiegów? Coś innego niż botox albo kwas hialuronowy
Avatar użytkownika
bujanika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 14:55

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Waleriaa » 18 kwi 2017, o 15:04

możesz sobie poczytać o terapii tlenowej. Nie pamiętam teraz dokładnej nazwy ale bez problemu powinnaś znaleźć. Z drugiej strony ani botox ani kwas hialuronowy nie są złe jak są wykonywane przez wykwalifikowane osoby
Avatar użytkownika
Waleriaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 10:35

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Teresa454 » 19 kwi 2017, o 14:52

Chodzi Ci o intraceuticals? Czytałam o tym ostatnio i rzeczywiście wydaje się całkiem spoko. U nas w Krakowie robi to SPAM. Ale z tym botoxem i kwasem masz rację. Też bym ich nie demonizowała bo jak są dobrze wykonane to wyglądają ładnie

Ostatnio edytowano 19 kwi 2017, o 16:55 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
Avatar użytkownika
Teresa454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 11:54

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez jucha1530 » 18 maja 2017, o 15:48

A to nie chodzi Wam przypadkiem o karboksyterapie? Nie znam się dokładnie na tym, słyszałam tylko od koleżanki. Ale ja bym się chyba bała. Wole kremy, dobra dietę bogatą w witaminy i dodatkowo witaminy w tabletkach :)

jucha1530
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 15:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:05

Pytanie stare jak świat ;) Podobno śmiech wygładza, ale niektórzy twierdzą że wręcz przeciwnie. Zdecyduj sama co wolisz ;)

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]