Angielski Biznesowy :(

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Angielski Biznesowy :(

Postprzez karen45 » 7 kwi 2017, o 17:32

Heja
Jak w temacie, koleżanki mam problem bo szef mnie gnębi od jakiś 2 tyg że słabo znam Angielski, znacie jakieś kursy metody które pomogą mi podciągnąć się w angielskim?? chodzi o Angielski biznesowy - najlepiej czy możecie polecić jakieś kursy do nauki w domu w samochodzie itp...
karen45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2017, o 17:30

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez relata » 7 kwi 2017, o 20:57

To jak cię gnębi to zmień pracę :) - a tak na poważnie to kiedyś w mojej firmie szef dał wszystkim pracownikom kurs Sita let's talk buisness, mam go do dzisiaj i powiem szczerze że naprawdę wypada dobrze na tle innych, możesz go sobie kupić np. na allegro...
relata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 kwi 2017, o 20:54

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez sosimplek » 22 maja 2017, o 15:01

Znalazłam kurs internetowy, są fajne aplikacje i od podstaw można ogarnąć Angielski na paru poziomach, jest tam też specjalny oddzielny kurs biznesowy. Poszukaj na internetach z tego co kojarzę to e tutor czy coś podobnego, ręki nie dam za to uciąć
sosimplek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 maja 2017, o 14:17

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez kasialepicka » 23 maja 2017, o 10:55

Ja korzystałam z kursów Lerni, mieli tam kilka języków i właśnie osobny kurs "angielski biznesowy". Sama próbowałam tylko włoskiego i byłam zadowolona, więc może ten biznesowy też będzie w porządku :D :D
kasialepicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 maja 2017, o 10:52

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez szamena » 7 cze 2017, o 11:32

no niestety ale angielski biznesowy różni się i to mocno od klasycznego tego który np. jest w szkołach...
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez patt » 28 cze 2017, o 12:35

W internecie jest tego całe mnóstwo. Dobrze kombinujesz z tym słuchaniem np. w samochodzie, bo moim zdaniem, z językiem trzeba się najpierw osłuchać. To podstawa.

patt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 12:11

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez banks » 11 lip 2017, o 14:50

Dziewczyno, to naprawdę nie jest problem się w dzisiejszych czasach nauczyć angielskiego. Chyba nie za bardzo wierzysz w siebie.

banks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 lip 2017, o 14:31

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez imek » 1 mar 2018, o 19:38

Możesz iść na kurs językowy. A jeśli nie chcesz- zawsze możesz zwrócić się do tłumacza, jeśli masz jakieś dokumenty do tłumaczenia.

imek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 19:29

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez azielik » 5 mar 2018, o 09:03

Wyszukaj sobie w internecie "Wioska Angloville" - to sa nie tak drogie weekendowe kursy "jeden na jeden z nativem", w różnych miastach polski. Osobiscie nie uczestniczyłam, ale mąż został wysłany z pracy i faktycznie odczuwa wyraźną poprawę. A ja potwierdzam ;-)

azielik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 mar 2018, o 23:09
Lokalizacja: Katowice

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez cara » 8 mar 2018, o 18:17

czasami tego wymagaja nic nie poradzisz !

cara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 mar 2018, o 16:41

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez karinos » 22 lis 2018, o 07:01

A myślałaś o szkole online? Na przykład SPAM?
To naprawdę świetna szkoła i jeżeli chcesz nauczyć się angielskiego to myślę, że taka forma nauki może być dla Ciebie odpowiednia.
Jeżeli pracujesz to trudno będzie Ci chodzić na taki kurs stacjonarny, a dzięki możliwości nauki online otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 18:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karinos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 16:52

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez RudaJolka » 4 gru 2018, o 14:14

Polecam aplikację Duolingo
RudaJolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 14:52

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez weronikax » 6 gru 2018, o 13:43

Jeśli chodzi o angielski biznesowy to polecam zapisać się na kurs do szkoły Berlitz. Ja do nich chodziłam na kurs biznesowy i byłam zadowolona, bo nauczyłam się wielu słówek i zwrotów, które przydają mi się w pracy.
weronikax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 gru 2018, o 13:40

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez Amela22 » 8 kwi 2019, o 14:22

Ja jestem zapisana na kurs online w tutlo. Na razie zaczynam od przypomnienia sobie podstaw a później właśnie chcę przejść na naukę ang. biznesowego. Już teraz lekcje mi sporo dały- bo zawsze odbywają się z lektorem na żywo, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej;)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez agniesia » 9 kwi 2019, o 21:06

tutlo, maja tez kursy dla firm a uczysz sie przez internet.
agniesia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 20:06

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez Majka2312 » 8 maja 2019, o 16:27

Mnie by się właśnie przydał taki kurs ang biznesowego. Dużo czytałam o tym tutlo i chyba się skuszę na lekcje z nimi. Słyszałam, że można odbyć przed podpisaniem umowy lekcję próbną, to prawda? Na pewno coś takiego by mi bardzo pomogło w podjęciu decyzji;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez Olkka » 21 cze 2019, o 23:15

Amela22 napisał(a):Ja jestem zapisana na kurs online w tutlo. Na razie zaczynam od przypomnienia sobie podstaw a później właśnie chcę przejść na naukę ang. biznesowego. Już teraz lekcje mi sporo dały- bo zawsze odbywają się z lektorem na żywo, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej;)


Też się z nimi uczę ang biznesowego. Fajna struktura lekcji, gdzie łatwo zachować koncentrację i chęci do nauki. Mnie to lekcje już dużo dały;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Angielski Biznesowy :(

Postprzez Janinka » 20 paź 2019, o 13:02

Amela22 napisał(a):Ja jestem zapisana na kurs online w tutlo. Na razie zaczynam od przypomnienia sobie podstaw a później właśnie chcę przejść na naukę ang. biznesowego. Już teraz lekcje mi sporo dały- bo zawsze odbywają się z lektorem na żywo, a mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej;)


To jesteś w takiej samej sytuacji jak ja - tez zastanawiam się nad rozpoczęciem kursu biznesowego angielskiego na platformie jezykowej Tutlo. Chyba zamówię lekcję próbną, bo przecież istnieje taka możliwość i zobaczę, czy dam sobie radę
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]