Jakie sporty uprawiacie ?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mileya » 14 kwi 2017, o 13:02

nolka napisał(a):Póki co żadnego. Dlatego też chciałabym zacząć się ruszać. Planuję zacząć chodzić na basen. Tylko co zabrać na pierwszą wizytę? Czy strój kąpielowy wystarczy?

O klapkach nie zapomnij ;) no i czasem czepek jest wymagany na niektórych basenach.
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez madziaks » 20 kwi 2017, o 15:56

Bardzo lubię jeździć na rolkach i na rowerze. Dobrym pomysłem jest jazda do pracy rowerem miejskim. To łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Aniaaaaa » 4 cze 2017, o 13:36

Ćwiczę na siłowni , pływam i biegam
Aniaaaaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 557
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 15:14

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:08

Biorę swojego psa i idziemy biegać razem. Taki towarzysz jest dla mnie najlepszy. No i czasami jeszcze z moim chłopakiem chodzimy po górach
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mileya » 10 cze 2017, o 14:11

Hannah napisał(a):Biorę swojego psa i idziemy biegać razem. Taki towarzysz jest dla mnie najlepszy. No i czasami jeszcze z moim chłopakiem chodzimy po górach

Góry fajna sprawa. Gdzie chodzicie? Tylko amatorsko czy macie już ekipę i sprzęt lepszy np. na biwakowanie?
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Hannah » 15 cze 2017, o 14:11

Mileya napisał(a):Góry fajna sprawa. Gdzie chodzicie? Tylko amatorsko czy macie już ekipę i sprzęt lepszy np. na biwakowanie?

Sudety, Bieszczady, Stołowe, Sowie takie bardziej łagodne tereny bo to bardziej amatorsko, ale mamy taką swoją ekipę, z która chetnie wybieramy się na takie wypadyi i właśnie przygotowywujemy się na jakiś weekend pod namioty :D
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez Mileya » 16 cze 2017, o 15:55

Hannah napisał(a):
Mileya napisał(a):Góry fajna sprawa. Gdzie chodzicie? Tylko amatorsko czy macie już ekipę i sprzęt lepszy np. na biwakowanie?

Sudety, Bieszczady, Stołowe, Sowie takie bardziej łagodne tereny bo to bardziej amatorsko, ale mamy taką swoją ekipę, z która chetnie wybieramy się na takie wypadyi i właśnie przygotowywujemy się na jakiś weekend pod namioty :D

Nie za szybko? Noce jeszcze są chłodne. Macie jakieś godne polecenia namioty? Nasz w zeszłym roku nie przetrwał miesięcznego wypadu nad jezioro
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez duszawilka » 18 cze 2017, o 13:18

Mileya napisał(a):
Hannah napisał(a):
Mileya napisał(a):Góry fajna sprawa. Gdzie chodzicie? Tylko amatorsko czy macie już ekipę i sprzęt lepszy np. na biwakowanie?

Sudety, Bieszczady, Stołowe, Sowie takie bardziej łagodne tereny bo to bardziej amatorsko, ale mamy taką swoją ekipę, z która chetnie wybieramy się na takie wypadyi i właśnie przygotowywujemy się na jakiś weekend pod namioty :D

Nie za szybko? Noce jeszcze są chłodne. Macie jakieś godne polecenia namioty? Nasz w zeszłym roku nie przetrwał miesięcznego wypadu nad jezioro

nie wiem jaki dokładnie mam model, mogę faceta później zapytać ale na pewno jest to firma coleman i jest bardzo dobrze wykonany i wygląda na taki co wiele przejdzie jeszcze a będziemy go teraz mieć 3ci sezon
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez misia10 » 7 lip 2017, o 14:54

duszawilka napisał(a):nie wiem jaki dokładnie mam model, mogę faceta później zapytać ale na pewno jest to firma coleman i jest bardzo dobrze wykonany i wygląda na taki co wiele przejdzie jeszcze a będziemy go teraz mieć 3ci sezon

z colemana mam 2 śpiwory i złego słowa nie powiem. może zobacz sobie jeszcze na namioty z fjord nansen
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez zebra12 » 7 wrz 2017, o 12:06

Od kilku miesięcy moją pasją jest wspinanie się po ściance. ;) Mam nadzieję w najbliższym czasie spróbować na prawdziwej.

zebra12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 11:44

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:20

Koszyków, siatkówka - odkąd pamiętam kocham te dwa sporty. I jako kibic i jako gracz. ;)

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez annaen » 30 paź 2017, o 13:22

Ja również wybieram najczęściej siłownię i fitness. Czasem tylko jeszcze rower ;)

annaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 13:13

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez toma » 6 lis 2017, o 12:23

Najłatwiej jest mi pójść do klubu fitness, bo rower czy bieganie to nie za bardzo w moim mieście szczerze mówiąc.

toma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 lis 2017, o 12:12

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:21

A ja zdecydowanie wolę na świeżym powietrzu, niż w zamknięciu. To jest dla mnie prawdziwe odprężenie.

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 20:52

Sama też wolę spędzać czas na świeżym powietrzu dlatego rower i bieganie to moje hobby. Aczkolwiek ostatnio dostałam kijki trekkingowe i nie wiem czy się nie przerzucę teraz na to
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez elmalta » 10 sty 2018, o 11:23

bieganie/siłownia (choć to trudno sportem nazwać :p )
elmalta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 12:00

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez argo » 12 sty 2018, o 22:28

duszawilka napisał(a):nie wiem jaki dokładnie mam model, mogę faceta później zapytać ale na pewno jest to firma coleman i jest bardzo dobrze wykonany i wygląda na taki co wiele przejdzie jeszcze a będziemy go teraz mieć 3ci sezon


A dałoby radę sprawdzić ten model? Bo szukam jakiegoś na wiosnę i wolałabym żeby wytrzymał a nie był do wywalenia po jednej wyprawie :D


bunshee napisał(a):Sama też wolę spędzać czas na świeżym powietrzu dlatego rower i bieganie to moje hobby. Aczkolwiek ostatnio dostałam kijki trekkingowe i nie wiem czy się nie przerzucę teraz na to


nie jest zbyt zimno na kijki trekingowe? Raczej nie widziałam zimą ludzi żeby z nimi chodzili :D masz jakieś specjalne kombinezony żeby nie zamarznąć ? :D


w ogóle to co sądzicie o ogrzewaczach do rąk? Warto ich używać [ i inwestować] czy lepiej postawić na porządne rękawiczki ??
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:17

argo napisał(a):A dałoby radę sprawdzić ten model? Bo szukam jakiegoś na wiosnę i wolałabym żeby wytrzymał a nie był do wywalenia po jednej wyprawie :D

jak chcesz teraz kupić namiot to widziałam spore promocje na SPAM właśnie z tej firmy


argo napisał(a):nie jest zbyt zimno na kijki trekingowe? Raczej nie widziałam zimą ludzi żeby z nimi chodzili :D masz jakieś specjalne kombinezony żeby nie zamarznąć ? :D

rękawiczki i odzież termo i cheja można ćwiczyć, przede wszystkim to ruch mnie rozgrzewa, poza tym nie ma śniegu więc nie ma przeszkód :p


argo napisał(a):w ogóle to co sądzicie o ogrzewaczach do rąk? Warto ich używać [ i inwestować] czy lepiej postawić na porządne rękawiczki ??

zawsze można mieć rękawiczki i ogrzewacz, sama z takiego połączenia korzystam

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:21 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 22:55

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):A dałoby radę sprawdzić ten model? Bo szukam jakiegoś na wiosnę i wolałabym żeby wytrzymał a nie był do wywalenia po jednej wyprawie :D

jak chcesz teraz kupić namiot to widziałam spore promocje na militaria właśnie z tej firmy

a widzieliście zimową wyprzedaż?
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):nie jest zbyt zimno na kijki trekingowe? Raczej nie widziałam zimą ludzi żeby z nimi chodzili :D masz jakieś specjalne kombinezony żeby nie zamarznąć ? :D

rękawiczki i odzież termo i cheja można ćwiczyć, przede wszystkim to ruch mnie rozgrzewa, poza tym nie ma śniegu więc nie ma przeszkód :p

zależy gdzie nie ma śniegu. W warszawie jest obecnie sporo. Jeszcze odkopię swoje zimowe graty coś czuję w tym roku :)
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):w ogóle to co sądzicie o ogrzewaczach do rąk? Warto ich używać [ i inwestować] czy lepiej postawić na porządne rękawiczki ??

zawsze można mieć rękawiczki i ogrzewacz, sama z takiego połączenia korzystam

jaki ogrzewacz? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?
gaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 18:16

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez argo » 2 lut 2018, o 23:12

gaia napisał(a):a widzieliście zimową wyprzedaż?


yup, mój facet zamówił sobie mechanixy bo były w promocji za 65 zł :D

gaia napisał(a):zależy gdzie nie ma śniegu. W warszawie jest obecnie sporo. Jeszcze odkopię swoje zimowe graty coś czuję w tym roku :)


a jakie masz kijki? jakas topowa firma czy zwykłe patyki ? :D

gaia napisał(a):jaki ogrzewacz? Możesz coś więcej o tym powiedzieć?


to albo takie woreczki z proszkiem który utrzymuje ciepło przez X h i Cie ogrzewa, albo juz z wyzszej półki takie metalowe prostopadłościany z gazem w środku. Oba mają za zadanie Cie ogrzewać :P
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez agat@ » 5 lut 2018, o 21:33

biegam i pływam :)
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez alinkaa » 21 lut 2018, o 14:04

Ja wcześniej uprawiałam jogging, a odkąd urodziło mi się dziecko to biegam z wózkiem :) Bardzo fajny sport dla wszystkich mam, które na co dzień nie mają z kim zostawić dziecka albo chcą spędzać z nim jak najwięcej czasu :)

alinkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2018, o 13:59

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez katrinka » 16 mar 2018, o 09:30

Bieganie
pywanie
rower ( ale tylko latem, widziałam,ze niektórzy jeżdża zima ale sorry - dla mine coś takiego byłoby jednak zbyt ekstremalne.....)

Zastanawiałam się jeszcze nad....skokiem ze spadochronem. Już od dawna mnie do tego ciągnęło. Ale ostatnio po prostu otworzyli szkołe skakania w moim mieście tak więc pomyslałam sobie, czemu by nie spróbować? Może któras skakała i opisze doświadczenia? Podobało Wam się?
LINK

Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, o 21:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez MagdaTa » 16 mar 2018, o 15:33

Spacery - dziecko pakuje wózka, niech sobie śpi i potrafię dziennie przejść 4-5 km podczas takiego spaceru. Mam ten komfort że mieszkam w pobliżu lasu, więc taki spacer to czysta przyjemność
MagdaTa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 15 mar 2018, o 15:10

Re: Jakie sporty uprawiacie ?

Postprzez lissandra » 7 kwi 2018, o 22:33

Jak tylko mam więcej wolnego czasu, siadam na swój rower górki od rometa i jadę się troszkę "wyżyć". Mega emocje, przeżycia no i w dodatku przyjemne z pożytecznym
lissandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 22:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]