Potrzebuję kasy...

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

Potrzebuję kasy...

Postprzez Viola32 » 12 kwi 2017, o 15:31

Hej, dopadła mnie nagła sprawa. Zajmuję się starszą siostrą która po wypadku ma pewne niedowłady. Wypisali ją właśnie ze szpitala ale musi mieć kontynuowaną rehabilitację ręki, chociaż w domu. Chcę żeby szybko doszła do siebie jak najszybciej i mogła wrócić do pracy Niestety nie mamy rodziny (dom dziecka) nie za bardzo mam skąd wziąc taką kasę, kredytu raczej mi nie dadzą od ręki (pracuję w gastro, śmieciowa umowa reszta czarno). Czy są jakieś chwilówki które nie oskubią mnie totalnie z kasy, potrzebuje tak około 1500 zł na cito, potem coś wykombinuję jakoś bym też to spłacała? Nigdy nie brałam takiej pożyczki, może to głupie ale totalnie się nie orientuję.

Ad aspera per astra
Viola32
Jestem tu nowa :)

Re: Potrzebuję kasy...

Postprzez Ivette » 12 kwi 2017, o 22:02

Przekichana sprawa. Zdrówka dla siostry... A nie macie jakiejś bliskiej osoby, przyjaciół kto mógłby pożyczyć wam te pieniądze?
Ivette

Postprzez Viola32 » 13 kwi 2017, o 09:35

To kupe kasy. Nie za bardzo chciałabym kogokolwiek tym obciążać, zresztą nawet nie wiem czy ktoś z przyjaciół nawet dysponowałby taką sumą w tym momencie żeby mi pomóc...

Ad aspera per astra
Viola32

Postprzez Ivette » 13 kwi 2017, o 14:08

No to weż sobie taką pożyczkę, oddasz jak najszybciej tylko nie spóźniaj się z ratami, żeby odsetki nie narastały. Na sowie finansowej znajdziesz namiary na wszystkie takie chwilówki.
Ivette

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 13:46

Temat o chwilówkach już jest. Wystarczy użyć opcji szukaj

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]