Jakie konto bankowe wybrać?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Jakie konto bankowe wybrać?

Postprzez rzabba » 25 sty 2013, o 13:56

polećcie, proszę, chcę zmienić konto z WBK, na takie, gdzie nie będę mieć problemów z bankomatami, opłatami itp. Przy czym zależy mi też na tym, żeby nie było to takie konto wirtualne (tzn. w banku, gdzie nie mogę iść do oddziału), bo niektóre sprawy lepiej załatwia się osobiście. Dzięki!
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: jakie konto?

Postprzez babeczka » 25 sty 2013, o 14:09

Ja będąc na Twoim miejscu, udałabym się do najbliższego,a wg Ciebie dobrego Oddziału Banku i tam wszystkiego się dowiedziała na miejscu. Bo podejrzewam, że taka możliwość istnieje. Kiedyś znajoma mówiła mi coś na ten temat, a właśnie pracuje w jednym z Banków, ale niestety nie chcę Ciebie wprowadzać w błąd i najlepiej dowiedzieć się u źródła.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: jakie konto?

Postprzez MagdaLena30 » 25 sty 2013, o 15:50

Też przeszłam z innego banku, gdzie wiecznie musiałam dostarczać zaświadczenia... teraz jestem zadowolona :)
MagdaLena30
 

Re: jakie konto?

Postprzez aga.ta » 25 sty 2013, o 18:14

dobre opinie słyszałam o ING - sprawdź też, może będzie ci pasować?
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: jakie konto?

Postprzez Mała_Kaśka » 26 sty 2013, o 22:58

Ja mam MBank i jestem bardzo zadowolona. Ale wiem, ze w Aliorze tez jest ok, nawet sama nie raz zastanawiałam się nad drugim kontem
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: jakie konto?

Postprzez Joanna1322 » 27 sty 2013, o 11:07

Ja mogę spokojnie polecić Alior jestem bardzo z tego zadowolona :)

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: jakie konto?

Postprzez bettti86 » 4 lut 2013, o 12:30

ja mam akurat konto w BZ WBK i dziwię się, że chcesz przejść do innego, jak na razie jestem zadowolona, ale może jest coś o czym nie wiem i mnie kantują :(
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: jakie konto?

Postprzez sklaua » 8 lut 2013, o 21:10

Ja mam konto bankowe w PKO BP, mBanku, VW Banku i firmowe w ING.

Tak więc PKO omijaj z daleka na 10 km ;) i nawet o nim nie myśl bo szybko pożałujesz. W mBanku jest całkowicie bezpłatne konto (chociaż korzystanie z karty do bankomatu może kosztować 2 zł na miesiąc), ale sama twierdzisz, że chcesz mieć łatwy "osobisty" kontakt z bankiem. Konto w VW Banku jest w 100% darmowe, ale przy zakupach np. na Allegro nie można płacić przez PayU (musisz robić osobny przelew). Konto w ING jest wg mnie najlepsze w Polsce (a osobiście znam się trochę na bankowości). Płacę jedynie za użytkowanie karty bankomatowej tj. 7zł / miesiąc (jeśli jednak w miesiącu wcale nie użyjesz karty to nic nie zapłacisz). Wszystkie wypłaty z bankomatów, prowadzenie konta itp. itd jest darmowe. Mam nadzieję, że trochę pomogłam

Pozdrawiam

Załóż darmowe konto bankowe: http://www.kredyt-portal.pl/darmowe-konto.html
sklaua
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 20:55

Re: jakie konto?

Postprzez anastasja » 10 lut 2013, o 19:00

babeczka napisał(a):Ja będąc na Twoim miejscu, udałabym się do najbliższego,a wg Ciebie dobrego Oddziału Banku i tam wszystkiego się dowiedziała na miejscu. Bo podejrzewam, że taka możliwość istnieje. Kiedyś znajoma mówiła mi coś na ten temat, a właśnie pracuje w jednym z Banków, ale niestety nie chcę Ciebie wprowadzać w błąd i najlepiej dowiedzieć się u źródła.Pozdrawiam.


Przed przejściem do banku proponowałabym zrobić spory research internetowy. Tu masz już trochę opinii, polecam poszukać jeszcze więcej, może też stron (np. w serwisie czas na finanse), gdzie tłumaczą na co zwracać uwagę przy zakładaniu konta, jakie w ogóle są rodzaje kont. Żebyś wiedziała o co później pytać w banku i żebyś nikt Cię nie wciągnął w jakieś ukryte opłaty.
Avatar użytkownika
anastasja
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 00:57

Re: jakie konto?

Postprzez rzabba » 14 lut 2013, o 23:32

Dzięki Dziewczyny!!! :) super rady i pomoc! w WBK irytowała mnie opłata za kartę. Miałam to konto <30 czy odwrotnie ;p, i wszytsko fajnie, ale utraciłam źródło dochodów, a opłata za akrtę była cały czas naliczana plus odsetki. opłaciłam i z karty zrezygnowałam, i co sie okazalo? dziwny trafem z miesiąc, na poczatku ktorego zrezygnowalam z karty i tak mi przyszła za nią opłata i odsetki za styczeń. Nie dało się dojść do żadnego porozumienia. I zrezygnowałam z konta. Czytając wasze opinie trochę poszperałam i przeszłam na kasy stefczyka. I jestem serio mega zadowolona - w końcu ŻADNYCH ukrytych gwiazdek ;)

Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: jakie konto?

Postprzez megi12 » 18 lut 2013, o 16:49

Konto osobiste Alior Sync
• Zwracamy Ci 5% wartości zakupów w Internecie!
• 0 zł za konto, kartę i przelewy internetowe
• 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
• 0 zł za dostęp do filmów i muzyki on-line, oraz najlepsze gry z rabatem 40%!
http://msystem.systempartnerski.pl/aliorsync/konto.html
megi12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 16:48

Re: jakie konto?

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 23:17

A ja polecam ING konto Direct. Kontro jest bezpłatne, opłata za karte to 7zł na mc która jest anulowana jeśli zrobisz zakupy kartą za 100zł. wszystkie karty są zbliżeniowe, wszystkie bankomaty za darmo,sms o wpływie lub wypłacie pieniędzy z konta, jedyny minus to fakt, że w banku nie możesz robić transakcji bo pobierają opłatę, ale skoro wszelkie przelewy robię przez neta to nie potrzebuję tego. Dla mnie idealne konto.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: jakie konto?

Postprzez migdałek » 24 lut 2013, o 16:58

Mogę polecić Ci konto Za Zero w PKO BP, bezpłatne jest prowadzenie konta, korzystanie z karty, iPKO itd. Wg mnie najciekawsza spraw to zwrot 10% wysokości rachunku telefonicznego, tylko trzeba się zarejestrować. :D
migdałek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 22:48

Re: jakie konto?

Postprzez rzabba » 28 lut 2013, o 14:40

już parę dni korzystam z kas stefczyka i tak się chciałam podzielić swoją euforią ;p nie muszę już płacić za cholerną kartę ;p i karta ma śliczny wygląd! jest mega ładna ;) w przypływie wuforii, to chyba nawet tam lokatę niedługo założę, żeby coś oszczędzić, mój luby byłby wniebowzięty ;p
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: jakie konto?

Postprzez MagdaLena30 » 28 lut 2013, o 23:24

konto zero w pko jest świetne! a jeśli chodzi o te kasy stefczyka to polecam rachunek królewski, tak w temacie już lokat :)
MagdaLena30
 

Re: jakie konto?

Postprzez tuptek84 » 2 mar 2013, o 18:31

ja od kilku lat mBank i bardzo sobie chwalę. Ostatnio nawet próbuję nań oszczędzać:)

Wcześniej miałam Inteligo i byłam zadowolona.
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: jakie konto?

Postprzez kalisk » 11 mar 2013, o 20:03

Mbank jest na pewno najtańszy. Osobiście mam konto w Aliorze i nie narzekam

kalisk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 19:59

Re: jakie konto?

Postprzez Marite » 21 lip 2013, o 02:19

Od ponad 10 lat mam w ING i jestem z niego zadowolona. Nie mam problemów z bankomatami bo wszystkie są za 0 zł i jest mi wszystko jedno z jakiego wyciągam.
Moje nastoletnie dziecko też ma tam konto, na które przelewam kieszonkowe i też za nie nie płacę.
Marite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 13:04

Re: jakie konto?

Postprzez vidis » 30 lip 2013, o 09:41

A opłaty jakie masz?
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: jakie konto?

Postprzez karolinnka » 26 sie 2013, o 16:09

według mnie najlepszym prywatnym kontem będzie konto w mBanku, aczkolwiek, Allior Bank albo ING wcale nie są gorsze, podobne warunki - w ING można wypłacać pieniążki w każdym bankomacie w Polsce za darmo... to duży plus !

karolinnka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 16:07

Re: jakie konto?

Postprzez darma29 » 18 wrz 2013, o 22:10

A coś z małym debetem do 2 tys. ale z małymi odsetkami, albo najlepiej bez odsetek?
darma29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 21:19

Re: Jakie konto bankowe wybrać?

Postprzez szmidtowa » 10 kwi 2017, o 10:14

to zależy co kto szuka :) Ja zawsze rozglądam się za darmowymi. Wszystkie są fajnie omówione w raporcie "Darmowe Konto bez kruczków. Starcie gigantów bankowości". Miałam w Nest Banku, teraz przeszłam do Orange Finanse. Darmowe i z możliwością skorzystania z rabatów w sklepach - opcja o której nawet nie wiedziałam, ale jest mega przydatna ;)
szmidtowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 10:48

Re: Jakie konto bankowe wybrać?

Postprzez Viola32 » 12 kwi 2017, o 15:19

Ja mam w millenium ale to musisz się zastanowić czego dokładnie oczekujesz. Najlepiej porównać sobie naraz parę ofert, wtedy jasno i klarownie widać różnicę, w jakiejś porównywarce np rankomat finanse.

Ad aspera per astra
Avatar użytkownika
Viola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 13:34

Re: Jakie konto bankowe wybrać?

Postprzez Klaraa » 17 maja 2017, o 11:23

W internecie jest wiele stron z porównywarkami kont.Ja szukam aktualnie konta które będzie miało wypłaty z wszystkich bankomatów za darmo.

Klaraa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:15

Re: Jakie konto bankowe wybrać?

Postprzez andrat » 14 gru 2021, o 13:10

Polecam MBank, konto walutowe bezpłatne. Jedna karta do konta zwykłego i walutowego, możliwość natychmiastowej wymiany waluty. Bez problemowe wypłacanie zagranicą z bankomatów jak i płatność kartą. A wszystkim można zarządzać z aplikacji mobilnej

https://tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/

No i dobrze jest zajrzeć sobie na stronę. Możecie sobie poczytać opinie o tym koncie.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]