Śmierć Polki w Egipcie

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez laelia » 7 maja 2017, o 19:17

Co sądzicie o tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie? Zgłaszają się kobiety, które były napastowane w tym hotelu, także przez obsługę.. Wyskoczyła z pierwszego albo drugiego piętra na trawę, i miała takie obrażenia że umarła? Zagadkowe to wszystko..

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 575
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez Jaśmin » 8 maja 2017, o 00:35

Na facebooku w grupie dla Polek w związkach z cudzoziemcami jest bardzo dużo spekulacji na ten temat. Jest tam wiele dziewczyn mieszkających w Egipcie bądź w związkach z Egipcjanami...

Podobno jest jakieś nagranie w którym ta dziewczyna rozmawia przez telefon ze swoim chłopakiem. Nie słyszałam go, nie umiałam znaleźć więc ciężko mi skomentować. Tak naprawdę to mogło się wydarzyć wszystko, policja musi zająć się tą sprawą. Pewnie prędzej czy później się dowiemy o co chodziło...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez laelia » 8 maja 2017, o 07:15

No mam nadzieję, że się dowiemy. Nagranie jest, widziałam. Internauci wyczaili, że w 6 minucie dziewczyna mówi bardzo cicho i niewyraźnie: "zgwałcili mnie". Przesłuchałam, faktycznie, ja to słyszę. Są też amatorskie tłumaczenia rozmowy Egipcjan którzy towarzyszyli jej podczas tej rozmowy telefonicznej - nie są to miłe rozmowy..

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 575
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez BlackWolf » 29 maja 2017, o 10:53

Biuro dektywistyczne Lampart zajęło się tą sprawą. I całe szczęście...
Podobała mi się opinia Pułkownika Piotra Wrońskiego na temat całej tej sprawy oraz żałosnych działań Rutkowskiego.
Odniósł się również do sprawy Ś.P Karoliny.
Rutkowski cierpi na amnezję i zapomniał, że drugi raz ratuje dobre imię Marcusa (chłopaka dziewczyny) oraz Kamila pseudonim Złoty, który prawdopodobnie działa w grupie przestępczej "Gray Wolf".
Obaj panowie przewijają się w sprawie zmarłej modelki Karoliny. Oczywiście obiema sprawami zajmował się Rutkowski. Sprawa jak w przypadku Magdy została zatuszowana a obie panie dostały miano samobójczyń.
Matka Karoliny otwarcie mówi, że Magda i jej córka znały te same osoby, chodziły do tego samego klubu "Gray", obie nie popełniły samobójstwa a za śmierć dziewczyn powinni odpowiedzieć ludzie z ich wspólnego otoczenia: Marcus i Kamil -od nich wszystko się zaczyna.

Najsensowniejszy materiał o sprawie Magdaleny:
https://m.youtube.com/watch?v=HLj63y3HDuw
Bez owijania w bawełne i manipulacji.

Myślę, że Lampart nie odpuszczą i dowiodą prawdy.
Widziałam kilka nagrań z hotelu i ze szpitalu.
Z ciekawości przeanalizowałam nagranie z rozmowy Marcusa z Magdą.
Nagranie posiada III warstwy.
Dwa tła (w jednym słychać nagranie porno z udziałem Magdy oraz świńskie rozmowy, rozmowy o interesach -nagranie, które ktoś je odtwarzał. Zaś w drugim rozmowę Egipcjan, którzy mówią o przyrodzeniu i wyrażają się wulgarnie, aranżują spotkanie z kimś wysoko postawionym, jednocześnie śmiejąc się -są to osoby stojące blisko Magdy) oraz pierwszy plan: Magda, Marcus i kolega siedzący obok niego, rezydent Mahmud.
Youtuberzy zajęli się analizą nagrania i można to wszystko odsłuchać.
Nie udostępnię tego na forum.

A to są aktualne ustalenia Lampart Group:

"Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. „dziewczyna do towarzystwa”

Biuro detektywistyczne Lampart ustaliło, że 27-letnia Magdalena Żuk ze Zgorzelca padła ofiarą zorganizowanej siatki przestępczej, która wynajduje w Polsce młode kobiety i wysyła je za granicę jako dziewczyny do towarzystwa.
Detektywi w trakcie swojego śledztwa ustalili dane 72 osób, które rzekomo są zamieszane w ten proceder, i przekazali je już Prokuraturze Krajowej i CBŚP. Osoby te, w tym m.in. osoby z jednego z egipskich szpitali, mają być także powiązane bezpośrednio lub pośrednio ze śmiercią Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie Marsa Alam. Jak informują detektywi z biura Lampart, kobiety miały być werbowane dla bogatych biznesmenów z całego świata.
Zawiadomienie dotyczące handlu ludźmi w Egipcie zbada teraz Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.
Ciało Polki zostało sprowadzone do kraju.
Niestety ciężko było przeprowadzić dokładną analizję sekcji zwłok, ponieważ Egipcjanie postarali się zatrzeć wszelkie ślady (przetoczono jej w Egipcie krew oraz dokładnie umyto ciało specjalną czyszczącą substancją, a do tego je prawdopodobnie zabalsamowano).

"W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą. Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki."

Anonimowi detektywi z biura Lampart podkreślili, że w pełni podtrzymują swoje oświadczenie.

"Jeszcze bardziej uzupełniliśmy swoją wiedzę opatrzoną w dowody, że to była od początku sprawa kierowana przez grupę przestępczą i ten wyjazd nie był, ani prezentem, ani przypadkową sprawą.
Magda przebywała od jakiegoś czasu w środowisku, która zajmuje się takim procederem. Jest duże prawdopodobieństwo, że miała nawet świadomość po co jedzie, ale to co wydarzyło się później, przerosło ją, a skutki były w końcu nieprzewidywalne."

Zdaniem detektywów, tego typu grupy przestępcze, stosują metody narkotyzowania ofiar, nagrywania materiałów, które by je kompromitowały, i które wykorzystuje się potem do szantażowania tych osób.

"Tak, szczególnie wobec kobiet, które nie są świadome w to, w co są wciągane. Bo są też takie dziewczyny, które wiedzą od początku do końca w czym uczestniczą"- zaznaczyli.
To że sprawa ma tło kryminalne, jest bezsporne.

"Magdalena Żuk nie tylko została wciągnięta w pułapkę, ale ta dziewczyna była przerażona, zastraszana na każdym kroku, ale nie była chora psychicznie."

Jak przekonują detektywi, gdy odsłuchano rozmowy telefoniczne Polski, to łatwo było zwrócić uwagę, że to nie były „naturalne rozmowy, jakie powinny w takiej sytuacji się odbyć”.
Witold Gadowski zdradził z kolei, że śledząc ten temat, ustalił, że w Bogatyni mieści się wielkie centrum produkcji narkotyków syntetycznych, w którą zaangażowani są m.in. Wietnamczycy. Czy jest to słuszny trop, który ma związek ze sprawy Magdaleny Żuk, potwierdzili detektywi.

Przedstawiciele biura Lampart oświadczyli, że chcą przekazać kompletne materiały w sprawie śledztwa wymiarowi sprawiedliwości.
Raport prawie gotowy, ale mają niedosyt tego, by zamknąć go informacjami z Egiptu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2987
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez Fenek86 » 30 maja 2017, o 22:36

Czytałem, śledziłem co się dzieje i wiedziałem od początku, że ten jej chłopak miał z tym coś wspólnego. Jego zachowanie podczas ostatniej rozmowy z nią a potem kłamanie, że nie zna tego i tamtego. Pamiętam sprawę Ilony i Karoliny. Rutkowski prowadził oba śledztwa i zacierał ślady. Każde jego śledztwo na grubą skalę jest podpinane pod samobójstwo. Tak było nawet z Lepperem. Też widziałem wypowiedzi Wrońskiego. Gość mądrze gada na każde tematy.
Dobrze, że inna grupa detektywistyczna wzięła wszystkich za du...py, bo ta sprawa śmierdziała na kilometr. Odnośnie Karoliny też badają na nowo sprawę. Oby się M.S. i K.C. nie wyplątali i żeby im przybili obydwa zabójstwa a nie sam handel ludźmi i narkotykami.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 223
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]