zdrowe odżywianie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Brankala » 25 maja 2017, o 23:08

żarówka napisał(a):
scoop napisał(a):
Henna napisał(a):Żarówka, ja też mam Biovital, kiedyś babci podpijałam, bo lubię jego smak, ale od lat wszystkie dorosłe kobietki z naszej rodziny go stosują, czasami nawet jedna drugiej kupujemy w prezencie, np. na dzień matki itp.

O, dzień matki się zbliża! To faktycznie fajny pomysł na prezent :) Zdrowie mamy to sprawa priorytetowa :) Każdy suplement jej kupię, żeby tylko sie super czuła i nie chorowała :)


A zastanawiałam się co mojej mamie kupić ;) a przecież Biovital będzie idealnym prezentem :D Dzięki za przypomnienie i pomysł!


Moja mama mam nadzieje, że ucieszy sie z prezentu na dzień matki :D Tak jak wcześniej pisałam ja pije bardzo często zielone koktajle i jak mama jest u mnie to jej tez robię i stwierdziłam, że kupie jej blender kielichowy :) Mam nadzieje, że będzie go używać :) a brat nie mial pomyslu na prezent to mu powiedziałam zeby skrzynkę szpinaku i jarmużu kupił do mojego prezentu ;) ale może jednak mu powiem, żeby lepiej biovital kupił tym bardziej, że mama pije :)
w zdrowym odżywianiu najważniejsza jest konsekwencja, często niestety jest tak, że przez maks miesiąc jemu zdrowo a później juz nam sie odechciewa i znowu frytki cola itp :( ja juz od roku staram sie dobrze jest ale nie jest łatwo :(
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:01

Ja się "suplementuję" nie za pomocą tabletek, a koktajli ze świeżych owoców i warzyw ;)

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Hadassa » 27 maja 2017, o 21:54

niehalo napisał(a):A co to za filozofia zdrowo się odżywiać?

Niektorym po prostu ciezko zmienic nawyki zywieniowe

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez DarkChocolate » 31 maja 2017, o 22:48

Są takie produkty, które uchodzą za "wyjątkowo" zdrowe i staram się włączać je do swojej diety przynajmniej raz na jakiś czas. Na przykład jesienią i zimą jem dużo czosnku OLE! (Bo to akurat mój ulubiony i występuje w różnych wersjach, więc się nie nudzi ;) ) i jak dotąd skutecznie chroni mnie to przed przeziębieniem. Ucząc się do sesji, staram się jeść dużo orzechów. To naprawdę działa
DarkChocolate
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 19:17

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez martah » 4 lip 2017, o 13:22

staram się odżywiać zdrowo, ale nie popadam w paranoje. jak mam ochotę na czekoladę cyz hamburgera, to jem :D

martah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 12:45

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez gren » 26 lip 2017, o 17:49

Nie jest łatwo w dziejszych czasach ze zdrowym odżywianiem.. Jedzenie eko jest jest naprawdę straszliwie drogie. I druga sprawa, czy naprawdę eko..

gren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 17:33

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez MoniczkaMoniczka » 30 lip 2017, o 10:18

Oczywiście, że tak zbilansowana dieta to podstawa dobrego życia :) U mnie sie sprawdza Energy wave nie wiem jak u was :P

MoniczkaMoniczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 cze 2017, o 13:24

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez monikk » 28 sie 2017, o 15:08

A czy robicie badania na obecność bakterii Helicobacter pylori? Jeśli mamy problem ze zgagą, nieświeżym oddechem, czy trądzikiem to tym bardziej warto się przebadać. Ja ostatnio robiłam taki test w domu, kupiłam w aptece taki do domowego użytku, był z domowego laboratorium. Robi się go szybko, wynik jest w ciągu 10 min ;)
Avatar użytkownika
monikk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 08:56

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez madrigal » 29 sie 2017, o 16:16

Oczywiście, robię wszystko żeby dbać o zdrowie. To dla mnie ważne ;)

madrigal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 16:09

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Elwirka1 » 31 sie 2017, o 12:04

Ja od pewnego czasu tak i powiem, że nie żałuje. jestem teraz bardziej żywa i pełna energii. Polecam :)

Elwirka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sie 2017, o 11:59

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez nika2 » 6 wrz 2017, o 12:43

Bez dobrego jedzenia tak naprawdę nie ma zdrowia. Ono stanowi podstawę.

nika2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 12:39

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez agaia » 6 wrz 2017, o 18:41

Teraz coraz więcej kobiet jest świadomych tego, że zdrowe odżywianie to sposób dbania o siebie. Też staram się prowadzić zdrowy tryb życia, a teraz biorę nawet udział w akcji Sante Fit Naturalnie. Wystarczy się zarejestrować na ich stronie i można zostać Ambasadorką marki
agaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:56

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Witalka » 8 wrz 2017, o 06:59

A co to za problem zdrowo sie odyzwiac? :D Jak sie chce to sie da trzeba to tylko robic z glowa :D Ja jem duzo owocow i warzyw, miesio i oczywiscie ryby. Jem regularnie co 3 godziny, nie podjadam i dodatkowo wspieram sie blonnikiem ktory zmniejsza moj apetyt, warto cos o nim wiedziec, dodatkowo czasem dobrze wypic dicopeg 10g aby oczyscic jelita i przyspieszyc metabolizm .. no i oczywiscie do tego duzo cwiczen i wody :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez domi » 17 paź 2017, o 12:14

Witalka - wcale nie jest tak łatwo się odżywiać w dzisiejszych czasach. Jakoś produktów w supermarketach jest naprawdę niska..

domi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:51

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez domi » 17 paź 2017, o 12:29

Fajnie, że w dzisiejszych czasach jest tyle możliwości jeśli chodzi o zdrowe odżywianie ;)

domi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:51

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez laelia » 17 paź 2017, o 13:54

postanowiłam ze bedę się zdrowo odżywiać. Za dużo jem sera żółtego, za mało warzyw. Koniec z tym, bo kurczę na zdrowiu zacznę podupadać

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Adrianna27 » 18 paź 2017, o 18:11

Zdrowe odżywianie to podstawa, jedząc śmieciowe jedzenie szkodzimy sobie, więc moim zdaniem każdy powinien porzucić fastfoody, napoje i napakowane konserwantami pożywienie. Oczywiście raz na jakiś czas można, ale nie codziennie!

http://detoksykacja-organizmu.blogspot.com <-- Mocne oraz zdrowe paznokcie i włosy, jędrna skóra, lepsze samopoczucie. A to wszystko tylko dzięki usunięciu toksyn z organizmu! Sprawdź sama domowe sposoby
Avatar użytkownika
Adrianna27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 18:04
Lokalizacja: Katowice

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Brzychatka » 26 paź 2017, o 16:02

Warto zmienić swoje nawyki żywieniowe, mnie fast foody i jedzenie w biegu wprowadziły w problemy jelitowe, długo nie mogłam im zaradzić mimo stosowania różnych preparatów, pomógł dicopeg, ale to i tak doraźnie. Ostatecznie pozbyłam się problemu eliminując śmieciowe jedzenie. Zaczełam poświęcać trochę czasu na przygotowanie jedzenia do pracy i dzięki pudełkom pozbyłam się problemów ze zdrowiem :)
Brzychatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 15:56

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez larx » 27 paź 2017, o 17:33

ja przeszłam na dietę bezglitenową. lepiej się czuję, uczucie ciężkości zniknęło no i oczywiście mniej słodyczy trzeba jeść;)

larx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 16:37

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:24

A nie uważacie, że suplementy mogą być również pomocne? Doniesienia o nich są przesadzone moim zdaniem.

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez bewalko » 11 lis 2017, o 13:54

teraz tyle tego jedzebnia fit ze az sie w lebie kreci

bewalko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2017, o 10:03

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Kalina88 » 14 lis 2017, o 17:40

A często nie jest ono takie fit na jakie wygląda. Zwłaszcza produkty light. Moim zdaniem najlepiej po prostu wybierać jak najmniej przetworzone produkty i samemu przygotowywać z nich dania.

Sprawdź co ifirma wrocław oferuje dla Twojej firmy
Kalina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 17:34

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Sylwuśka123 » 15 lis 2017, o 09:13

Ja tak właśnie robię

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez ŁadnaBabka » 10 lut 2018, o 23:54

Musze zastosować dietę po tym jak przeczytałam LINK Jak dotąd nie miałam pojęcia, że leki przeciwzakrzepowe moga wchodzić w reakcje z czosnkiem powodując reakcję niepożądane w postaci nadmiernego krwotoku. Bałam się, że jest to spowodowane jakąś inną poważną chorobą, ale na szczęście mogę teraz już spokojnie spać.
ŁadnaBabka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 19:03

Re: zdrowe odżywianie

Postprzez Alicja578 » 15 lut 2018, o 19:05

Cały czas staram się urozmaicać mój jadłospis. Wprowadzam do diety ryby, warzywa, owoce i inne produkty. Ostatnio ograniczyłam sól na rzecz przypraw. Zaczęłam pić gorzką herbatę i kawę. I co ważne odkryłam jak dobrze na organizm wpływają jagody goji. LINK zamawiam sobie kilogramowe opakownie, by na dłużej mi starczyło. Jadam je w różnej formie. Jak mam ochotę podjeść coś między posiłkami to suszone jagody goji wybieram. Dobrze wpływają na organizm. A i zapomniałbym piję codziennie 2 litry wody.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Gua7, Polad