Golarki elektryczne - jakie polecacie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Golarki elektryczne - jakie polecacie?

Postprzez Misqa123 » 1 cze 2017, o 19:23

Hej kobietki :)
Od 2 lat mam problem ze skórą na nogach, a właściwie ze skórą na nogach po goleniu...krostki, podrażnienia, ale największym utrapieniem są wrastające włoski, zazwyczaj włoski wrastają po depilacji, ale u mnie występuje to nawet po goleniu. Robię peelingi cukrowe, masuję nogi rękawicą Kessa, stosuję kremy z mocznikiem, wcieram balsamy nawilżające i łagodzące, próbowałam się golić też z włosem, na oliwkę, na piankę do włosów i zawsze to samo, naprawdę próbowałam już prawie wszystkiego, ale problem nadal występuje. Ale do rzeczy...
Postanowiłam zakupić golarkę elektryczną, używałam kiedyś golarki elektrycznej Philipsa, po niej miałam takich problemów, ale denerwowała mnie, bo była na baterie, które nie starczały mi na długo, więc oddałam ją mojemu chłopakowi do podcinania brody :P Wiem, że golarki elektryczne mają to do siebie, że może nie golą tak dokładnie jak tradycyjne maszynki, ale mam dość tych szpecących śladów na moich nogach po wrastających włoskach, dlatego pytanie do Was dziewczyny, czy używacie i czy mogłybyście mi jakąś polecić, taką do 300 zł?
Dziękuję serdecznie za wszelkie odpowiedzi :) :kiss2
Misqa123
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 13:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]