piesek w domu

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: piesek w domu

Postprzez zwyczajna » 21 cze 2016, o 20:12

Wątpię, bo już 2 tygodnie nie odpisuje. No nic. Szukamy dalej

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: piesek w domu

Postprzez Hadassa » 21 cze 2016, o 20:24

Ouc... dosc dlugo...
Powodzenia. Na pewno cos jeszcze sie znajdzie..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: piesek w domu

Postprzez kokoszanel » 22 cze 2016, o 18:58

dość długo milczy.
szukaj dalej spokojnie. my też od razu nie znaleźliśmy

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: piesek w domu

Postprzez zwyczajna » 23 cze 2016, o 08:36

Wystawiła wczoraj kolejne ogłoszenie z większym już deczko pieskiem! No nie wiem o co kaman?

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: piesek w domu

Postprzez kokoszanel » 23 cze 2016, o 10:22

a nie ma tam nr telefonu ? żeby bezpośrednio do nich zadzwonić?

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: piesek w domu

Postprzez BlackWolf » 23 cze 2016, o 12:55

Dziwne... Odzew jakikolwiek powinien być. Właśnie a nr telefonu?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: piesek w domu

Postprzez zwyczajna » 23 cze 2016, o 15:07

No nie ma, tylko przez olx można się kontaktować. Wiadomość przeczytała ze 2 godziny temu i znów cisza. Wnerw!
Nie mogę wkleić linku do ogłoszenia, ale w warmińsko - mazurskim jest tylko jeden maltipoo, więc możecie wygooglać. No śliczny zwierzak.

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: piesek w domu

Postprzez BlackWolf » 23 cze 2016, o 15:56

Jeśli to ta sunia, którą znalazłam, to jest prześliczna...!
Jednak dziwna sprawa, że nikt się nie odzywa a wiadomości odczytuje.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: piesek w domu

Postprzez zwyczajna » 23 cze 2016, o 18:50

Wiadomość przeczytana 7 godzin temu i nie ma odpowiedzi. To na pewno to ogłoszenie. Innych nie ma z maltipoo

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: piesek w domu

Postprzez kokoszanel » 26 cze 2016, o 08:00

zwyczajna - radziłabym szukać dalej. ja też znalazłam na olx to fakt ale u mnie był kontakt, sprawa została załatwiona w pół godziny dosłownie. wiec dziwi mnie że tutaj nie ma odzewu żadnego, że nie ma telefonu, a może tak ktoś se dla jaj wstawił to ogłoszenie? bo to też nie jest normalne. daruj sobie to ogłoszenie i kochana szukaj dalej!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: piesek w domu

Postprzez zwyczajna » 26 cze 2016, o 16:44

Już nie mam nadziei... ale tamten to ideał i strasznie mi szkoda, że to niewypał

Avatar użytkownika
zwyczajna
Fajna Kobietka
 
Posty: 163
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 17:02

Re: piesek w domu

Postprzez kokoszanel » 27 cze 2016, o 16:15

spokojnie. my szukaliśmy długo. jakoś około pół roku. niestety tego typu pieski są teraz że tak powiem na topie i dorwanie ich często jest bardzo trudne jak sama widzisz. ale nie poddawaj się!

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: piesek w domu

Postprzez Hadassa » 9 lip 2016, o 21:44

My tez dlugo naszego szukalismy a to dlatego ze jest masa dlugowlosych owczarkow a krotko ciezko dostac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: piesek w domu

Postprzez niewiadomek » 16 sie 2016, o 20:40

Ja mojego maluszka bym nigdy nie oddała :)

Firma znajduję się w Gdyni, a główną jej domeną jest naprawa pralek, lodówek,
piekarników, zmywarek i zamrażarek.
https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-gdynia/
niewiadomek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2016, o 20:35

Re: piesek w domu

Postprzez makeup_lover » 26 sie 2016, o 14:49

Ja od zawsze mieszkałam w domu i zawsze miałam psa. Teraz od jakiegoś czasu mam swoje mieszkanie (wyprowadziłam sie od Rodziców). Bardzo brakowało mi psa i teraz się zdecydowałam. Jest to szczeniak, 3 miesiące. Mieszkam sama, więc na razie mam spory problem z nim, ale mimo wszystko nie żałuje. Od razu w mieszkaniu zrobiło się inaczej jak mam towarzysza, a i on ma mnie :) ja zawsze będę polecać psy!
makeup_lover
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2016, o 14:46

Re: piesek w domu

Postprzez emidyw » 28 wrz 2016, o 20:13

Kup małego psiaczka bo warto :), ja mam suczkę rasy Shih Tzu, taki z niej przytulasek i w ogóle w mieszkaniu nie szczeka, chyba że chce wyjść na dwór, polecam :)

Obrazek
emidyw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 17:58

Re: piesek w domu

Postprzez Anka2211 » 1 paź 2016, o 11:05

A ja mam małego jamnika, nie gubi sierści i jest bardzo milutki ;)
Anka2211
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 11:46

Re: piesek w domu

Postprzez zebra » 30 maja 2017, o 18:47

Pies to super frajda, trzeba tylko pamiętać , że to nie zabawka i należy poświecić mu sporo czasu. Nie powinien też zostawać w domu długo sam. Ważne jest przeczytanie kilku książek o wychowaniu psa, listy potwar, którym psom pod żanym pozorem podawac nie wolno oraz trujących roślin.

zebra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 18:07

Re: piesek w domu

Postprzez Jaśmin » 31 maja 2017, o 03:05

Ja zawsze chciałam psa ale rodzice się nie zgadzali bo to obowiązek, zresztą mojej mamie przeszkadzałaby wypadająca sierść i nigdy też nie miała specjalnej chęci więc niestety, nie dość, że jedynaczka to nawet psa nigdy nie dostałam.

Natomiast teraz, gdy już się wyprowadziłam na swoje i co najważniejsze mam ustabilizowane życie, pewne mieszkanie i bliskich ludzi wokół siebie (rodzinę, narzeczonego ale teraz to i moja) to postanowiłam wziąć swojego pieska. Narzeczony miał już wcześniej psa, więc mamy dwa. Jego pies jest duży, mój średni, mieszkanie małe, ale mamy możliwości żeby się wybiegały, bo tutaj wszędzie wokół są tereny wiejskie, morze i góry, większy psiak codziennie rano lata sobie wolno, a moja psina jest o wiele bardziej typem kanapowym, który się nie za wiele rusza, a często też zabieramy ją na plażę i w góry gdzie sobie może pobiegać.

Jest to obowiązek ale moim zdaniem ludzie często przesadzają. Psem trzeba się zająć ale dla mnie osobiście to jest przyjemność i cudowne towarzystwo psiaka. Moja sunia jest wdzięczna, kochana, ciągle chce żeby ją głaskać, lubi ludzi, jest posłuszna. Pies narzeczonego to urwis ale mamy z nim masę radości. Kochamy je oba bardzo i są częścią naszej rodziny.

Jego pies to przybłęda a moja sunia ze schroniska. Schroniska są przepełnione po brzegi więc warto tam zajrzeć w poszukiwaniu pieska dla siebie. A jeśli nie to kupić psa rasowego z hodowli... Na pewno nie wspierać pseuedohodowli...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: piesek w domu

Postprzez BlackWolf » 31 maja 2017, o 17:51

Dom bez psa nigdy nie będzie pełen... ;)
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i nie wyobrażam sobie nie mieć psiaka w domu...

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: piesek w domu

Postprzez laelia » 2 cze 2017, o 18:48

ja nigdy nie mialam psa.. A tak strasznie marzy mi siętaki shih-tzu :in love:
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: piesek w domu

Postprzez Marlen » 4 wrz 2017, o 15:03

Dom bez psa się nie rozpadnie, ale jest będzie jakiś pusty. Mamy małego pieska, jest bardzo żywy i wszędzie go pełno. Największa frajda kiedy chce ciasteczka snack mobility dog z vetexpert.Staje wtedy ba tylnych i zaczyna tańczyć ku uciesze dzieci.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06

Re: piesek w domu

Postprzez selen123 » 5 mar 2018, o 10:26

Zwierzaki są najlepsze ! Ważne tylko, żeby decydując się na psa, być pewnym, że możemy poświęcić mu wystarczająco dużo czasu ;)
selen123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 10:08

Re: piesek w domu

Postprzez Baśka » 5 mar 2018, o 14:01

Też kilka miesięcy temu sprawiliśmy sobie psa. Nie powiem, bo na początku było ciężko. To był mały szczeniak, który nie potrafił się załatwiać na dworze. Ale już go wszystkiego nauczyliśmy. Było też trochę strachu, że w sumie teraz nie możemy sobie z dnia na dzień wyjechać na cały weekend, tylko trzeba pomyśleć o psie. Ale teraz za żadne skarby świata bym go nie oddała.

Systemy dla Twojej firmy - dynamics ax (dawniej axapta)
Baśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 13:58

Re: piesek w domu

Postprzez fugazi » 21 mar 2018, o 19:32

Jaśmin napisał(a):Ja zawsze chciałam psa ale rodzice się nie zgadzali bo to obowiązek, zresztą mojej mamie przeszkadzałaby wypadająca sierść i nigdy też nie miała specjalnej chęci więc niestety, nie dość, że jedynaczka to nawet psa nigdy nie dostałam.

Natomiast teraz, gdy już się wyprowadziłam na swoje i co najważniejsze mam ustabilizowane życie, pewne mieszkanie i bliskich ludzi wokół siebie (rodzinę, narzeczonego ale teraz to i moja) to postanowiłam wziąć swojego pieska. Narzeczony miał już wcześniej psa, więc mamy dwa. Jego pies jest duży, mój średni, mieszkanie małe, ale mamy możliwości żeby się wybiegały, bo aeropressy tutaj wszędzie wokół są tereny wiejskie, morze i góry, większy psiak codziennie rano lata sobie wolno, a moja psina jest o wiele bardziej typem kanapowym, który się nie za wiele rusza, a często też zabieramy ją na plażę i w góry gdzie sobie może pobiegać.

Jest to obowiązek ale moim zdaniem ludzie często przesadzają. Psem trzeba się zająć ale dla mnie osobiście to jest przyjemność i cudowne towarzystwo psiaka. Moja sunia jest wdzięczna, kochana, ciągle chce żeby ją głaskać, lubi ludzi, jest posłuszna. Pies narzeczonego to urwis ale mamy z nim masę radości. Kochamy je oba bardzo i są częścią naszej rodziny.

Jego pies to przybłęda a moja sunia ze schroniska. Schroniska są przepełnione po brzegi więc warto tam zajrzeć w poszukiwaniu pieska dla siebie. A jeśli nie to kupić psa rasowego z hodowli... Na pewno nie wspierać pseuedohodowli...


U mnie tak samo! Walka o pieska w domu to był prawdziwy koszmar, ale w koncu udało mi się wywalczyć to i mam teraz swojego ulubieńca :) Wabi się Jackie! :D
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]