mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez aga5 » 14 maja 2017, o 22:36

Witam dziewczyny,
Jesteśmy z chłopakiem prawie dwa lata, mieszkamy razem, 3 miesiące temu urodził nam się synek. Dziecko nie było żadną wpadką, długo rozmawialiśmy na ten temat i oboje bardzo pragnęliśmy dziecka. Chłopak jeszcze mnie zapewniał że gdy tylko zajdę w ciążę to się oświadczy, czekałam cierpliwie, później powiedział że gdy tylko synek przyjdzie na świat. Teraz gdy go zapytałam czy wogóle myśli coś w tym kierunku to powiedział że za nie długo to się stanie. Dla mnie jest bardzo ważne żeby nasz synek wychowywał się w pełnej sformalizowanej rodzinie gdzie jest mąż i żona. On o tym doskonale wie. Nie wiem może to ja przesadzam, a może on wcale nie chce ślubu tylko mnie tak zbawia. Ratujcie pomóżcie coś.
aga5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 maja 2017, o 22:14

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez dradziszewska » 6 cze 2017, o 14:59

A może jest tak że chce to zrobić w odpowiednim dla siebie momencie, leczy gdy Ty ciągle dopominasz się to on nie jest w stanie zrobić tego z zaskoczenia. Jedno jest pewne do niczego go nie zmusisz, więc przestań nalegać, on wszystko wie i już dawno przyjął do wiadomości, poczekaj cierpliwie.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez aga5 » 7 cze 2017, o 22:11

Pewnie masz rację. Poczekam cierpliwie kiedyś się doczekam; )
aga5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 maja 2017, o 22:14

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:19

Nie ma co naciskasz, poza tym to nie jest taki łatwy temat, na pewno myśli nad jakaś niespodzianka :D
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez szamena » 9 cze 2017, o 16:57

dokładnie, daj na luz :)
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez kami32 » 12 cze 2017, o 07:57

Nie ma co naciskać. Pewnie dojrzewa do tej myśli, nie martw się na zapas.

Jakie buty sportowe dziecięce są teraz najmodniejsze? Gdzie je kupić? Proszę o info na priv.
Avatar użytkownika
kami32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 07:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez PsychoLogikaa » 15 cze 2017, o 09:47

Dziwi mnie kolejność - najpierw dziecko,potem ślub. Jasne,każdy może układać życie po swojemu. Tylko w przypadku planowania rodziny to trochę dziwne,że nie od ślubu się zaczyna. Bo może jest tego przyczyna.. I owszem,może planuje niespodziankę ale może przeciąga to,bo nie jest pewny,nie chce tego ślubu. Pośpieszanie nic nie da,lepiej szczerze pogadać,zapytać czy może jednak z jakiegoś powodu nie chce tego ślubu.

Chcesz dokończyć temat? Zapytać o coś? Pogadać? Napisz śmiało wiadomość prywatną lub e-mail

https://psychologikaa.blogspot.com/ - psychologia w życiu codziennym dla każdego.
PsychoLogikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 cze 2017, o 08:44

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Fenek86 » 20 cze 2017, o 23:23

Typowe baby.
Facet się nie oświadcza to już wyślają miliony powodów dlaczego i lament gotowy. :P
Za to żadna z was nie pomyśli o:
KOSZTACH - pierścionek kosztuje, bo nie kupi przecież byle jakiego, wynajęcie sali kosztuje, suknia kosztuje i sama kobieta kosztuje : malijaż, fryzura i niepotrzebne dodatki, gajer kosztuje, samo wyprawienie ślubu kosztuje pieniędzy i czasu, księdzu w łapę trza dać.
Do tego dochodzi dziecko, które też kosztuje i już jest na tym świecie.
Skoro ci powiedział, że ślub będzie to będzie. Jak chcesz ślub przyspieszyć to sama zacznij na to odkładać.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Jaśmin » 22 cze 2017, o 04:25

Fenek genialne podsumowanie :D

Facet praktycznie mysli, coz... My jestesmy w Wenus, wy z Marsa... Mojemu facetowi tez trolololo jaka bedzie sala, dekoracja, obraczki i inne bzdety, a nam kobietom zalezy by bylo pieknie i cudnie na zdjeciach, romantycznie, wymarzenie i tak dalej.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Fenek86 » 26 cze 2017, o 10:05

Zapomniałem o obrączkach :D też kosztują
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Jaśmin » 27 cze 2017, o 23:01

No niestety... Ja wlasnie odebralam nasze wczoraj, 425 euro... Najprostszy mozliwy model. Pocieszenie jest takie ze to na cale zycie (miejmy nadzieje :lol: )

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez kokosek » 28 cze 2017, o 14:19

Ja w ogóle nie rozumiem tego dążenia do sformalizowania związku, nie jest mi to potrzebne. Być może on też nie jest chętny, a może myśli o kosztach i zamieszaniu z tym związanym? Najlepiej jest po prostu pytać i rozmawiać :)
kokosek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 13:36

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez ElenaZa67 » 30 cze 2017, o 18:52

Być może to nie jest jeszcze akurat ten czas. Zaręczyny kosztują ślub jeszcze więcej a dwa to też niesamowicie poważna decyzja w życiu mężczyzny. Może odpowiada mu tak jak jest ślub to też komplikacje prawne potem rozwód itd.. a tak sobie teraz żyjecie szczęśliwi czego życzę wam jak najdłużej.
ElenaZa67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 cze 2017, o 13:06

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez mariolabujala » 5 lip 2017, o 10:48

Fenek86 napisał(a):Typowe baby.
Facet się nie oświadcza to już wyślają miliony powodów dlaczego i lament gotowy. :P
Za to żadna z was nie pomyśli o:
KOSZTACH - pierścionek kosztuje, bo nie kupi przecież byle jakiego, wynajęcie sali kosztuje, suknia kosztuje i sama kobieta kosztuje : malijaż, fryzura i niepotrzebne dodatki, gajer kosztuje, samo wyprawienie ślubu kosztuje pieniędzy i czasu, księdzu w łapę trza dać.
Do tego dochodzi dziecko, które też kosztuje i już jest na tym świecie.
Skoro ci powiedział, że ślub będzie to będzie. Jak chcesz ślub przyspieszyć to sama zacznij na to odkładać.


Typowy facet. Niesłowny :)
Pierścionek można kupić po kosztach np. z tytanu albo z rodzinnego złota. Zamiast wielkiego balu można zrobić kolację dla rodziny i najbliższych znajomych, suknię można kupić używaną, dodatki każda kobieta znajdzie wśród swoich własnych precjozów albo pożyczy. Nie mówiąc już o tym, że obecnie śluby planuje się z 2-3 letnim wyprzedzeniem, więc czas na oszczędności też jest.
Natomiast jednego łatwo się nie da zrobić - nie można naprawić robienia sobie z gęby cholewy.
mariolabujala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 10:25

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Fenek86 » 6 lip 2017, o 02:37

Zapomniał bym, że zawsze musicie doszukiwać się wszystkiego
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez Jaśmin » 7 lip 2017, o 23:08

Wiesz co, lament nie lament ale jesli jej na oswiadczynach i malzenstwie zalezy to co ma zrobic?

W zwiazku obie strony musza byc spelnione i usatysfakcjonowane...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez truskawa6 » 14 lip 2017, o 10:51

przyjdzie i na to czas cierpliwości :*
truskawa6
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2017, o 10:50

Re: mamy dziecko, a temat zaręczyn ucichł

Postprzez forik » 14 lut 2019, o 18:51

Podejmij sama ten temat. Mężczyźni czasem nie są zbyt szybcy w takich tematach.
forik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lut 2019, o 18:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], bragdechoirenf3416, Google [Bot]