Kilka pytań

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kilka pytań

Postprzez Miyuki » 6 cze 2017, o 11:26

Ekhm, nigdy nie miałam partnera a moje doświadczenia z facetami ograniczają się póki co tylko do koleżeńskich rozmów więc mam kilka dylematów, które próbuję rozkminąć czemu jest tak a nie inaczej itd. i chciałabym poznać jak najwięcej waszych opinii drogie kobietki :) jeśli założyłam temat w złym dziale to z góry przepraszam.

1. wszyscy mówią o ustach, że są słodkie a całowanie ich też wywołuje pewne doznania, uczucia. Skąd to się wzięło? mój umysł jest dość logiczny i wszędzie szuka logicznego sensu xD, i tu mówi mi: przecież usta to część ciała nie posiadająca smaku ani też nie została ona stworzona w celu dotykania innych ust tylko przy spożywaniu żywności. A więc co macie na myśli, że pocałunki są takie wyjątkowe?
2. Jak to jest z tymi kobiecymi piersiami? dlaczego mężczyźni tak sobie zakorzenili w umysłach podniecanie się nimi? wciąż nie mogę tego pojąć. W moich oczach piersi to taka sama część ciała jak każda inna, jak nos, uszy, ręka. Tym czasem kultura ludzka wymyśliła, że kobiece piersi są atrybutem seksu choć w rzeczywistości natura stworzyła je wyłącznie w celu karmienia potomstwa matczynym mlekiem. A więc nie jest to uwarunkowane biologicznie tylko wymyślone przez ludzi. Rozumiem, że kobiecy biust potrafi być ładny i cieszy oko gdy jest elegancko i naturalnie eksponowany, ale dlaczego wywołuje tak silne podniecenie u mężczyzn?
3. Czy faktycznie mężczyźni nie lubią nieśmiałych i cichych dziewczyn bo partnerka musi być taka by facet się przy niej nie nudził? z ciekawości zaglądam sobie na portale randkowe i niemal za każdym razem gdy wchodzę na profil faceta to znaczna większość wypisuje, że szuka przebojowej, szalonej, rozchichranej od ucha do ucha, podróżującej po całym globie. A co z tymi dziewczynami, które są spokojne i cenią sobie po prostu wartościowy związek? co tym myślicie?

Pewnie moje pytania bardziej śmiech wywołują niż poważne wzgłebianie tematu ale takie właśnie dylematy mi chodzą po głowie ;)
Miyuki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 cze 2017, o 11:06

Re: Kilka pytań

Postprzez redorange666 » 6 cze 2017, o 14:30

Odpowiadając na Twoje pytania...
1. A całowałas się kiedyś??? To arcy przyjemne zajęcie. Poza tym nie tylko są po to aby miały kontakt z żywnością.
2. Kobiece piersi to największy widoczny atrybut kobiecości. Nie każdy facet się podnieca na ich widok ale spora grupa owszem. Poza tym jesteśmy jedynymi ssakami którym rosną sutki poza okresem laktacji. Sama kultura, czy media nie wykształciły kultu kobiecych piersi. To trwa od tysiącleci...to czego nie mamy my samce to nas podnieca. Poza tym same piersi jako takie po pierwsze są śliczne, po drugie są boskie w dotyku, po trzecie dotykanie i całowanie ich powoduje u sporej części kobiet ogromną frajdę a u bardzo małej grupy może wywoływać orgazm. :happy
Teoretycznie każda część ciała jest taka sama i każdy różnie podchodzi do erotycznego zastosowania. Jedni mają fiola na punkcie biustu, inni na nogi, pośladki a innych kręcą stopy...są to fetysze i nie da się tego racjonalnie wyjaśnić. Tysiące seksuologów próbuje określić czemu samcowi a podoba się biust, samcowi b. stopy, samiec c dostaje świra na punkcie ud... a samicy a podoba się facet z owłosioną klatką, samicy b byczek fernando a samicy c facet chucherko.
Powód jest jeszcze jeden...przed tysiącami lat duży biust, szerokie biodra to oznaka płodności oraz to że samica ta będzie mogła wykarmić potomstwo oraz łatwo będzie rodzić. A że jesteśmy zwierzętami i kierują nami instynkty i nasz gust jest czysto zwierzęcy to odpowiedź już tak naprawdę masz.
3. Nie generalizuj. Nie każdy facet szuka przebojowej laski. A portale randkowe to kiepskie miejsce na prowadzenie badań socjologicznych.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kilka pytań

Postprzez Miyuki » 6 cze 2017, o 18:03

Hmm, po 1 wolałabym poznać opinie kobiet a nie faceta a po 2 trochę mnie zgorszyło to ci napisałeś o piersiach, ja powaznie pytam i chciałabym poważne odpowiedzi otrzymać a nie takie... i nie, nie całowałam się nigdy z tąd też takie pytanie.
Miyuki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 cze 2017, o 11:06

Re: Kilka pytań

Postprzez redorange666 » 6 cze 2017, o 19:12

Primo ciekawe co Cie zgorszyło??? Ponieważ nie ma w tym poście nic gorszącego. Porównanie mężczyzny do samca a kobiety do samicy??? Czy może to ze kobiecym piersiami zachwycają się nie tylko faceci, artyści ale również kobiety. Tak kobieta potrafi się zachwycać biustem innej kobiety. Nie nie tylko Lesbijka.

Co do całowania...odpowiedziałem równie poważnie i zająć kobiety, wiele kobiet...nie znam żadnej która nie lubi się całować. Wręcz kobiety potrafią robić to godzinami.

Opinie innych kobiet pewnie również poznasz...tylko najlepsza opinia jest od samego źródła czyli faceta...miłośnika kobiecego piękna.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]