Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Jaśmin » 3 maja 2017, o 15:34

No, ileś lat temu można było tam spokojnie wejść za darmo bez żadnych biletów. W ostatnim czasie denerwuje mnie to, że aby zwiedzić Barcelonę to musisz mieć wór pieniędzy... Camp Nou wejściówka 20€, Sagrada Familia jak chcesz wejść na wieże to 40€, każdy z domów Gaudiego na Passeig de Gracia 20€, Parc Guell płatny coś około 7€ i tak dalej... Obrobić bank najlepiej a później do Barcelony :D Barna to na pewno nie jest tania wycieczka, jeśli chcesz pozwiedzać od środka...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez laelia » 3 maja 2017, o 19:44

my w tym roku chyba pojedziemy nad polskie morze.. M. chciałby za granicę bo pogoda gwarantowana, ale nasz synek jest nadpobudliwy i moim zdaniem nie zniósłby jeszcze lotu samolotem, jeszcze według mnie trzeba poczekać z rok. I tak sobie dyskutujemy :)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kanaris » 17 maja 2017, o 18:01

Zdecydowanie za granicą. W Polsce są problemy z pogodą, ciężko jest trafić na ładną pogodę. Za granicą pogoda jest racze gwarantowana.

kanaris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 17:57

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez gorzno.pl » 18 maja 2017, o 22:06

Zdecydowanie w Polsce Górzno, k./ Brodnicy to idealne miejsce na Wakacje w Polsce! Brak budek z goframi, hot dogów, zapiekanek... tylko cisza i spokój pośród jezior i lasów. Wycieczki rowerowe, wędkowanie, spacery, park linowy sporty wodne i kozia zagroda, i wiele innych atrakcji. Polecam tam 3* hotel dla rodzin z dziećmi!
gorzno.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 22:02

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez dradziszewska » 22 maja 2017, o 09:43

W każde wakacje staram się pojechać gdzieś za granice choćby na tydzień. W ciągu roku gdy zbliża się dłuższy weekend z wiedzam Polskę. Muszę przyznać, że z roku na rok jest coraz gorzej bo z jednej strony jest chęć zwiedzenia nowego kraju a z drugiej powrót do miejsc z którymi wiążą się tak cudowne wspomnienia.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez żarówka » 9 cze 2017, o 15:17

My z rodziną co roku do Kołobrzegu zawsze sobie jeździmy. Korzystamy zawsze z noclegowo.pl, bo tam już nawet za 18 zl na dobe można znaleźć fajny nocleg.
żarówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 17:01

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez ola.makowska » 14 cze 2017, o 14:29

Ja zdecydowanie za granicą. Ze względu na pracę mojego męża mogę jeździć na urlop tylko we wrześniu, a w Polsce niestety wtedy kiepsko z pogodą :/
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez marlon » 9 sie 2017, o 10:29

Również uważam i potwierdzam dzięki mojemu doświadczeniu podróży po Polsce, że mamy tyle pięknych miejsc, których jeszcze nie poznaliśmy, a większość ludzi myśli tylko o tym, żeby gdzieś za granicę wyjechać, wstyd..

marlon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2017, o 10:21

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:15

Wakacje w Polsce są najlepsze moim zdaniem. Niczego nam przecież nie brakuje - góry, morze, jeziora.

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:30

Spędzam czasem w Polsce, a czasem za granicą i ma to w obu wypadkach swoje plusy i minusy. Jak wszystko ;)

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:32

Polska ma tak wiele do zaoferowania, że naprawdę nie starczyłoby życia żeby ją odkryć.

warnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 12:04

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez PannaAnna » 27 lis 2017, o 14:20

Raz takie a raz takie.
Myślę że w obecnych czasach podróżowanie jest tak łatwe i tanie że aż żal nie zwiedzać świata ;-)
PannaAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lis 2017, o 14:08

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez pabin27 » 27 lut 2018, o 18:25

Moim zdaniem lepiej jest wybrać się na narty :) Dla mnie to jeden z lepszych sposobów spędzania wolnego czasu :) Dobre SPAM jest np. tu :) Warto sobie to przemyśleć :)

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie
pabin27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lut 2018, o 14:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez katrinka » 5 mar 2018, o 10:59

W Polsce jest pięknie, jednak czasami warto jest zastanowić się również nad wakacjami zagranicznymi. Polecam ze swojej strony odwiedzić miejsca takie jak:
Rzym
Lizbona
i przede wszystkim Paryż, który moim zdaniem jest najpiekniejszym miejscem w całej Europie. Atmosfera w nim jest niepowtarzalna. Na miejscu koniecznie odwiedźcie Moulin SPAM z racji tego,że spektakl robi duze wrażenie :)

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 10:05 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kisko » 17 kwi 2018, o 09:31

Ja myślę, że w jednym roku można w Polsce do pięknych gór czy nad morze a w kolejnym za granicę i tak na zmianę :)

Profesjonalny transport lotniczy
kisko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:14

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez trefnoknus » 17 kwi 2018, o 10:32

Co kto woli, my póki co stawiamy na Polskę. Jest tu tyle pięknych miejsc, które można oglądać i podziwiać i pokazać dziecku... Ale z drugiej strony, jeśli ktoś lubi wygrzewać się na słońcu, to nasz Polski Bałtyk bywa kapryśny i z tą pogodą to różnie bywa.. Jeśli ktoś się nastawia na leniuchowanie nad brzegiem morza, to w PL czasem może się przeliczyć. Warto mieć wtedy jakąś alternatywę i wiedzieć co zwiedzić
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kicia1 » 17 kwi 2018, o 17:13

To zależy. Czasem lubię odetchnąć na dłużej gdzieś za granicą. Weekendy lubię spędzać w Polsce, odwiedzając polskie miasta. Ostatnio zwiedzaliśmy Sandomierz, pogoda dopisała, więc było bardzo przyjemnie. Na weekend majowy natomiast wybieramy się na zamek w Janowie Podlaskim. Byliśmy tam ze znajomymi i bardzo dobrze wspominam to miejsce (i jedzenie!) ;)
kicia1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:54

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez lanna » 2 maja 2018, o 17:11

Po Polsce lubię jeździć na weekendy, ale jeśli chodzi o dłuższe wakacje to koniecznie za granicę.

lanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2 maja 2018, o 16:47

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez okruszek » 15 sty 2019, o 00:22

Każdego urzeka co innego, bo w każdym miejscu znajdziemy coś pięknego, ujmującego, jedynego w swoim rodzaju.
okruszek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sty 2019, o 00:19

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Michaliny » 17 sty 2019, o 16:39

Jak dla mnie naprawdę miażdżące są Czechy - a w szczególności Praga. To niesamowicie urokliwe miejsce, świetne na Sylwestra, Święta, Wielkanoc etc lub po prostu żeby pojechać z TŻtem lub znajomymi. Jest stosunkowo tanio i stosunkowo blisko - pytanie, jak to traktujemy - dla mnie to prawie Polska ;) Warto znaleźć tani hotel w Pradze, żeby móc potem nie żałować na wyborne czeskie piwo, które zresztą jest tam naprawdę tanie.

https://www.petithotelprague.com/pl/ czyli Hotel w Pradze do działań specjalnych. Bardzo tani!
Michaliny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sty 2019, o 16:38
Lokalizacja: Praga

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Majka2312 » 28 sty 2019, o 15:09

My w tym roku już mamy zarezerwowany tygodniowy pobyt w Hiszpanii;) Wycieczkę kupowaliśmy w sprawdzonym już biurze SunCenter, więc mam nadzieję, że wrócimy zadowoleni i wypoczęci, zwłaszcza, że Pani z obsługi się spisała i znalazła nam na prawdę świetny hotel z atrakcjami dla dzieciaków;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez AnetKa5 » 3 lut 2020, o 16:16

Wolę pojechać na wakacje za granicę ;) Ale nie wiem czy w tym roku będzie mnie stać na dłuższe wakcje. :(
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez ola.makowska » 11 maja 2020, o 10:21

Z uwagi na obecną sytuację w tym roku wakacje spędzone w Polsce są raczej koniecznością. Ale tutaj też można wspaniale spędzić czas. Ja kocham polskie góry, więc to znakomita okazja, by zobaczyć je latem. Planuję wybrać się do Hotelu Klimek SPA, w którym byłam na romantycznym weekendzie z mężem z okazji Walentynek. Było naprawdę świetnie - zachwyciła mnie spokojna okolica, ale także bogata oferta SPA, Aquapark i przepyszne jedzenie. Teraz można zakupić vouchery z 30% bonusem, dlatego myślę że zdecyduję się już niebawem na ich zakup i problem wakacji będzie z głowy.
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez ladypinki » 8 lip 2020, o 18:07

Ja w roku stawiam na Polskę. Razem z mężem i dzieciakami wybieramy się do Krakowa, bo jeszcze nigdy tam nie byliśmy. Koleżanka poleciła mi hotel Best Western Premier. Już nie mogę doczekać się sierpnia!
ladypinki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2020, o 17:55

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Ariska » 26 sie 2020, o 16:27

ja teraz wróciłam z wakacji z Coral Travel - byłam w Grecji i nie żałuję! bardzo dobrze biuro sie spisało, zapewniło nam wszelkie informacje, hotel dbał o czystość i bezpieczeństwo...no i mało turystów!
Ariska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2020, o 16:26
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]