Krem na noc

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem na noc

Postprzez kolorowe_kredki » 6 lis 2015, o 18:08

Witam, poszukuję kremu nawilżającego na noc, tylko żeby był lekki i łatwo wchłaniał się. Na co dzień używam Ziaji Rumiankowej.

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Krem na noc

Postprzez Hadassa » 9 lis 2015, o 21:35

Jak dla mnie póki co najlepszy był i jest vichy ideal skin na noc.
moja mama chwaliła garnier miracle na noc

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem na noc

Postprzez conscious » 4 cze 2016, o 23:46

widzę, że vichy w łaskach :) ja zwyczajnie ufam tej marce. moja mama upodobała sobie liftactiv supreme i tylko jak pytam, żeby mi podsunęła pomysł na prezent to zawsze pokazuje, że pudełeczko prawie puste :P
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Krem na noc

Postprzez Hadassa » 5 cze 2016, o 11:42

Sprawdzil sie u mnie, u siostry i u mamy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem na noc

Postprzez fajna.babka » 6 cze 2016, o 15:40

a próbowałaś kremy sylveco. Są w dwóch wersjach: lekkiej i tradycyjnej. Bardzo fajne produkty. Polecam krem brzozowy i rokitnikowy. Fajnie nawilżają
fajna.babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 16:19

Re: Krem na noc

Postprzez sejkzbrodos » 6 cze 2016, o 19:20

Krem rozmarynowy HB, kojarzycie? To głównie pod cerę tłustą, zwęża pory, ale również poprawia wygląd. Skóra jest przyjemniejsza w dotyku. No i oczywiście stosuje się na noc.
sejkzbrodos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 18:38

Re: Krem na noc

Postprzez Lagenko_pl » 7 cze 2016, o 11:08

Akurat tego kremu nie kojarzę,ale poczytam więcej odnośnie samych opinii. Warto byłoby poznać również jego skład,bo to pewien wyznacznik jakości oraz tego czy faktycznie jest naturalny.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Krem na noc

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:47

Krem na noc powinien głęboko nawilżać skórę i dbać o jej wygładzenie.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Krem na noc

Postprzez Revelka » 11 lip 2016, o 21:25

Ostatnio dzięki mojej mamie odkryłam świetny krem na noc - Vichy Liftactiv Supreme. Moja mama używa go regularnie, a ja byłam u niej i nałożyłam kilka razy na noc - rewelacja! Poradził sobie świetnie z moimi pierwszymi zmarszczkami, po przebudzeniu moja skóra była gładka i ujędrniona. Byłam w szoku, że zadziałał tak po zaledwie kilku aplikacjach. Zresztą kosmetyki Vchy zawsze u mnie się sprawdzały jakich bym nie miała, bardzo dobra marka.

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Krem na noc

Postprzez Margareta888 » 18 sie 2016, o 21:03

A ja używam serum Vichy Liftactiv Supreme. Można go stosować na dzień, bo idealnie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania i świetnie współgra z kosmetykami kolorowymi. Idealnie sprawuje się też używany na noc, nawilża, wygładza i jest bardzo wydajny. Możesz go używać zamiast kremu lub w duecie z nim.
Margareta888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 23:48

Re: Krem na noc

Postprzez Revelka » 2 wrz 2016, o 13:28

Serum też jest super :) Zostawiłam jednak Liftactiv na nieco późniejsze czasy, moja cera potrzebuje teraz nawodnienia, bo po lecie i opalaniu jakoś tak widzę suchość, trzeba dać jej odpowiednią dawkę nawodnienia. Zarówno od środka (minimum 2 litry wody dziennie) jak i poprzez stosowanie dobrych kremów. Aqualia thermal na dzień a na noc wspomagam się masażami z żelem skin sleep i na prawdę moje cera wygląda o wiele wiele lepiej.

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Krem na noc

Postprzez Jolanta » 7 wrz 2016, o 09:01

W przypadku serum uważajcie na skład. Wiele firm pakuje do kosmetyków silikony, które blokują wchłanianie składników odżywczych .Co z tego,że serum ma przyjemną konsystencję skoro nie będzie działało...
Ze swojej strony moge polecić Richevon Serum nie tanie ale za to skłąd jest fajny ( same naturalne skladniki). Nie ma w nim silikonów, parabenów. olei mineralnych czy parafiny tak więc bardzo dobrze się wchłania.Stosuję regularnie codziennie wieczorem pod krem i rzeczywiście widzę u siebie pozytywne efekty działania bo cera jest wygładzona. Mniejsze zmarszczki zniknęły.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Krem na noc

Postprzez KasiaW » 10 wrz 2016, o 18:06

Ja lubię też Eucerin na noc, Vichy jak większość, ale Idealię i od Body Empire kolagenowy krem. To mało znana marka, ale są np. na fejsiku. Kiedyś jeszcze miałam z żeń-szeniem jakiś krem, pamiętam że był świetny, ale nie mogę sobie nazwy przypomnieć. Na pewno też był z wyższej półki. Białe z pomarańczowym opakowanie. Może ktoś kojarzy?
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Krem na noc

Postprzez conscious » 25 wrz 2016, o 17:39

a któraś z Was może ma jakieś doświadczenia z tym produktem skin sleep z linii idealia? bo tak mnie kusi, ale sama nie wiem ;-)
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Krem na noc

Postprzez a_gatka » 25 wrz 2016, o 18:24

Miałam, ale zadowolona byłam tylko przez kilka dni. Skóra szybko się przyzwyczaja i efekty są takie sobie. :)
a_gatka
 

Re: Krem na noc

Postprzez Hadassa » 25 wrz 2016, o 21:32

conscious napisał(a):a któraś z Was może ma jakieś doświadczenia z tym produktem skin sleep z linii idealia? bo tak mnie kusi, ale sama nie wiem ;-)

Podobno jakiejs idealii uzywasz.. a moze juz nie pamietasz co piszesz...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem na noc

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:34

a coś na noc ? :oops: takie fajne nakładki na noc wyszperałem w rossmanie :))
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Krem na noc

Postprzez Hadassa » 26 paź 2016, o 11:56

Jakie nakladki?

Ja bede polecac z vichy idealia :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Krem na noc

Postprzez krystynka3456 » 4 lis 2016, o 15:31

Warto wspomnieć o jedwabistym musie od NIVEA. Na prawdę warty uwagi mus, z racji wysokiej jakości. Super! Gorąco polecam.
krystynka3456
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2016, o 15:28

Re: Krem na noc

Postprzez anna_tomczak78 » 16 lis 2016, o 08:40

A ja nie polecam tych drogeryjnych . W składzie wiekszość jest naprawdę kiepskich oraz sama zauwazyłam,ze działanie na moją cere nie jest takie dobre. Ogólnie do kremu na noc trzeba sie dobrze przyłożyć. Ponoć najwieksze procesy regeneracyjne cery maja miejsce pomiędzy godzina 23 a godziną 2 w nocy. Tak wiec te 3 godziny są kluczowe dla urody.
Rownież mogę polecić Richevon. Dowiedziałam się o nim dopiero jak zaczełam czytać blogi. W sumie szkoda,że tak późno się wczytałam poniewaz kosmetyk naprawdę ciekawy oraz skuteczny.
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Krem na noc

Postprzez Maja3008 » 16 maja 2017, o 18:49

Na noc używam tylko serum z Resibo. Pięknie wygładza, nawilża i ujędrnia cerę. Bardzo wydajne, wystarczy zastosować kilka kropelek;) Produkt zrobiony z naturalnych składników, na rano zostawia skórę ładnie pachnącą i widocznie odprężoną;)
Maja3008
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 15:14

Re: Krem na noc

Postprzez joanna890 » 17 maja 2017, o 09:59

Ja używam kremu make me bio na noc i jest świetny
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14

Re: Krem na noc

Postprzez Lucy » 13 cze 2017, o 08:19

anna_tomczak78 napisał(a):A ja nie polecam tych drogeryjnych . W składzie wiekszość jest naprawdę kiepskich oraz sama zauwazyłam,ze działanie na moją cere nie jest takie dobre. Ogólnie do kremu na noc trzeba sie dobrze przyłożyć. Ponoć najwieksze procesy regeneracyjne cery maja miejsce pomiędzy godzina 23 a godziną 2 w nocy. Tak wiec te 3 godziny są kluczowe dla urody.
Rownież mogę polecić Richevon. Dowiedziałam się o nim dopiero jak zaczełam czytać blogi. W sumie szkoda,że tak późno się wczytałam poniewaz kosmetyk naprawdę ciekawy oraz skuteczny.


Również używam :) Bardzo fajne serum chociaż nie takie tanie ( ale biorąc pod uwagę wydajnośc to warto jest rzeczywiście kupić bo mi ostatnio opakowanie wystarczyło na ponad 4 miesiące regularnego stosowania, obecnie mam drugie).
Serum:
poprawiło stan mojej skóry
rzeczywiście zredukowało te mniejsze zmarszczki oraz co ciekawe również i przebarwienia
nawilża
odżywia
oraz rozpromienia

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Krem na noc

Postprzez Brabella » 13 cze 2017, o 13:14

Ja ostatnio bardzo jestem zadowolona z hipoalergicznego Białego Jelenia, bardzo lekki, ładnie nawilża, wyprysków nie odnotowano :)
Brabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 14:32

Re: Krem na noc

Postprzez Claudiaa » 21 sie 2017, o 19:18

Ja zarówno na noc, jak i na dzień używam kremu nawilżającego La Roche-Posay Toleriane Ultra. Świetnie nawilża i zapobiega zaczerwienieniom, a skóra wygląda na zdrowszą. Dlatego dla mnie sprawdził się jako krem i na noc i na dzień.
Claudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 19:02
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hernanadezi