Ujędrnienie biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Ujędrnienie biustu

Postprzez lulumiranda » 2 cze 2017, o 09:52

Mam problem z biustem. Ostatnio sporo schudłam i niestety waga spadła również z.... biustu. Co niekoniecznie mi się podoba ;)
Piersi są obwisłe. Jakby tak straciły objętość w środku.
Co pomoże?
Tabletki?
Kremy?
A moze sa jakieś ćwiczenia?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez katrinka » 2 cze 2017, o 14:05

Najważniejsze jest chyba dobranie odpowiedniego stanika. Zapisz się do braffiterki, która dobierze Ci odpowidni rozmiar stanika ( sama się wybrałam ostatnio i okazało się,zę całe życie nosiłam nieodpowiedni rozmiar.....). Pomagają równiez zimne natryski. Ponoć :P Ja sie nie mogłam do tgo zmusić, raz próbowałam i powiedziałam sobie,ze już więcej tego nie zrobię. Nie było to przyjemne. Ćwiczeń w sieci jest sporo ale one mają na celu podniesienie biustu a nie ujędrnienie.jeśli chcesz ujędrnić to kup sobie jakiś porzadnhy krem.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez lulumiranda » 2 cze 2017, o 14:48

No własnie mam eveline i nie działa :P Próbowałam Tołpy i dochodzę do wniosku,że takie kremy jedynie nawilżają skórę
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez katrinka » 3 cze 2017, o 10:09

Te drogeryjne to na pewno (o ile oczywiśćie zawieraja jakieś składniki nawilżające ponieważ ostatnio sobie przestudiowałam składy i większość w nich w składzie posiada wyłącznie parafinę i inne zapychacze, których na pewno nie powinno w nich być). Fajny za to jest krem Perfect Bust, w zasadzie to taki żel a nie krem. Nakłądam codziennie na biust z wieczora i widzę bardzo fajne ujędrnienie, takie jakby zwiększenie objętości. No zadowolona jestem , ze go sobie kupilam.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez lulumiranda » 3 cze 2017, o 11:03

A przypadkiem te perfect bust to nie są tabletki na powiekszenie biustu?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez Hadassa » 7 cze 2017, o 14:18

Cwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez katrinka » 10 cze 2017, o 09:42

Tak :) Chociaż akurat na ich temat nic nie mogę napisać. Nie chcę powiekszac biustu bo nie mam takiego małego. Zalezało mi bardziej na ujędrnieniu. I w tym przypadku żel bardzo dobrze sobie radzi.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez Lucy » 13 cze 2017, o 08:17

Oj sporo tych kosmetyków jest. Doświadczenia z tym nie mam ale mogę napisać Wam, że:

thalgo - nie działa a jest drogie
vichy - daje lekkie napięcie biustu
eveline i inne tanie marki odpuśćcie sobie bo to ściema
za to pomogło mi Frashe, z którego jestem bardzo zadowolona. Fajny kosmetyk, bardzo ładnie ujędrnił biust, który jest o wiele ladniejszy, jakiś taki bardziej wypełniony. Jest niestety do zamowienia jedynie przez internet :(

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Ujędrnienie biustu

Postprzez neda » 14 cze 2017, o 08:11

A ja właśnie z vichy zadowolona zbyt nie byłam. Jest drogie ale działanie ma moim zdaniem wątpliwe. Poza tym nie wiem czemu ale praktycznie wszystkie te kosmetyki od vichy z serii do ciała daja takie nieprzyjemne wrażenie chłodu, które totalnie mi nie odpowiada.
Jednak Frashe było o wiele lepsze moim zdaniem ( zużyłam jedno opakowanie potem przerzuciłam się na vichy ale wróciłam do niego z podkulonym ogonem....).
I rzeczywiście powieksza !
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]