Biżuteria dla mężczyzn...

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez KasiaMar » 19 gru 2015, o 18:10

Mój facet uwielbia nieśmiertelniki, na ładnym łańcuszku naprawdę potrafią dodać uroku :)

Obrazek
Avatar użytkownika
KasiaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 gru 2015, o 17:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez babyblue » 17 lut 2016, o 17:15

Nieśmiertelniki wyglądają super, chyba muszę kupić swojemu :D
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez RoxanaT10 » 18 mar 2016, o 09:40

jak dla mnie biżuteria dla mężczyzny to odjechany zegarek i wystarczy
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Silesiana » 20 mar 2016, o 22:25

Jakoś niespecjalnie wyobrażam sobie mężczyzny z biżuterią, nie licząc obrączki na palcu :D Nieśmiertelnik może być, choć to bardziej zależy od gustu. Jeżeli chodzi o inne, no cóż, nie, nie podoba mi się i jak widzę faceta z kolczykiem albo naszyjnikiem, to mnie odrzuca, zupełnie jakby robił wszystko na pokaz.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Monique1 » 24 mar 2016, o 12:13

Silesiana napisał(a):Jakoś niespecjalnie wyobrażam sobie mężczyzny z biżuterią, nie licząc obrączki na palcu :D Nieśmiertelnik może być, choć to bardziej zależy od gustu. Jeżeli chodzi o inne, no cóż, nie, nie podoba mi się i jak widzę faceta z kolczykiem albo naszyjnikiem, to mnie odrzuca, zupełnie jakby robił wszystko na pokaz.

Jestem tego samego zdania, obrączka i zegarek ok, ale bransoletki, kolczyki to już dla mnie za dużo
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Obcasy.pl » 20 kwi 2016, o 10:59

Bransoletki We Positive oraz skórzana bransoletka marki Boccadamo. No i oczywiście zegarek! :)
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Katarynka » 20 kwi 2016, o 14:06

obrączka to najpiękniejszy element biżuterii :D w zupełności wystarczy... choć nie mówię... coś dodatkowo może być :)

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez RoxanaT10 » 16 maja 2016, o 10:59

jak dla mnie obrączka i zegarek to jest to
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez bokserka23 » 17 maja 2016, o 15:07

Mój nie nosi biżuterii, no może oprócz zegarka. Za to bardzo lubi kupować nowe ubrania, koszulki, spodnie, spodenki itp. Kupuje ich nawet więcej niż ja, ale cieszę się, bo przynajmniej zawsze dobrze wygląda.

bokserka23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 15:02

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Brzosenik » 27 maja 2016, o 13:12

Jakiś sygnet i zegarek. Nie wyobrażam sobie by miał nosić coś więcej :)
Brzosenik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 13:21

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez chewleciara » 20 mar 2017, o 11:07

Silesiana napisał(a):Jakoś niespecjalnie wyobrażam sobie mężczyzny z biżuterią, nie licząc obrączki na palcu :D Nieśmiertelnik może być, choć to bardziej zależy od gustu. Jeżeli chodzi o inne, no cóż, nie, nie podoba mi się i jak widzę faceta z kolczykiem albo naszyjnikiem, to mnie odrzuca, zupełnie jakby robił wszystko na pokaz.

oczywiście, że nieśmiertelnik nie pasuje np. do garnituru, ale jest fajnym dodatkiem i przede wszystkim typowo męskim.

Brzosenik napisał(a):Jakiś sygnet i zegarek. Nie wyobrażam sobie by miał nosić coś więcej :)

heh, a jakbyś widziała to: leatherman tread, czyli multitool (taki scyzoryk) noszony jak bransoleta?
chewleciara
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 21 lut 2012, o 20:56

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Mileya » 28 mar 2017, o 12:49

chewleciara napisał(a):oczywiście, że nieśmiertelnik nie pasuje np. do garnituru, ale jest fajnym dodatkiem i przede wszystkim typowo męskim.

Mi się również bardzo podobają zegarki eleganckie na pasku. Bardzo eleganckie robi Zeppelin. Mój tato ma takiego właśnie i bardzo sobie chwali, bo jest bardzo wytrzymały, elegancki i nie zawodzi go od długiego czasu.
Brzosenik napisał(a):heh, a jakbyś widziała to: leatherman tread, czyli multitool (taki scyzoryk) noszony jak bransoleta?

Mojemu facetowi kupiłam takiego treada od leathermana i mega do wygląda, nawet do gajeru :D No i przede wszystkim jest przydatny nad jeziorem bo może szybko coś zmajstrować bez wożenia narzędzi. Warto czasem podejrzeć co facet robi w sieci i potem trafić w jego zaintereoswania, a oni często przeglądają oferty swoich sklepów i ja tak trafiłam na tego treada na militaria.pl
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez samantha » 4 kwi 2017, o 11:41

z biżuterii dla facetów to tylko i wyłącznie zegarki i ewentualnie nieśmiertelniki. A co to jest ten tread?
samantha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 11:39

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Mileya » 14 kwi 2017, o 12:47

samantha napisał(a):z biżuterii dla facetów to tylko i wyłącznie zegarki i ewentualnie nieśmiertelniki. A co to jest ten tread?

To jest taka bransoleta w której jest "ukryte" prawie 30 narzędzi do majsterkowania czy wykonywania drobnych napraw. Wygląda to bardzo ładnie i w dodatku można też połączyć to z zegarkiem. Jak będziesz zainteresowana to zobacz na LINK bo ja tam kupiłam na przykład.


NIE ŁADNIE TAK Z LINKAMI WYSKAKIWAC
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Hannah » 14 cze 2017, o 23:05

Mileya napisał(a):
samantha napisał(a):z biżuterii dla facetów to tylko i wyłącznie zegarki i ewentualnie nieśmiertelniki. A co to jest ten tread?

To jest taka bransoleta w której jest "ukryte" prawie 30 narzędzi do majsterkowania czy wykonywania drobnych napraw. Wygląda to bardzo ładnie i w dodatku można też połączyć to z zegarkiem. Jak będziesz zainteresowana to zobacz na LINK bo ja tam kupiłam na przykład.


NIE ŁADNIE TAK Z LINKAMI WYSKAKIWAC

hmm a to nie lepiej po prostu kupić jakiegoś toola do majsterkowania i konkretny zwyczajny zegarek ? :D
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez Mileya » 16 cze 2017, o 16:07

Hannah napisał(a):hmm a to nie lepiej po prostu kupić jakiegoś toola do majsterkowania i konkretny zwyczajny zegarek ? :D

Co kto lubi. Cenowo wyjdzie Ci podobnie. Tread jest suuuper dodatkiem i bardzo niepowtarzalnym. Multitoole trzeba nosić w kieszeni i zajmują sporo miejsca.
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez redorange666 » 16 cze 2017, o 21:09

Tylko bransoletka i sportowy zegarek...to na rękach.
Żadnych innych udziwnień.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez duszawilka » 18 cze 2017, o 13:16

Hannah napisał(a):hmm a to nie lepiej po prostu kupić jakiegoś toola do majsterkowania i konkretny zwyczajny zegarek ? :D

z tym zegarkiem to nie jest głupi pomysł bo można przecież kupić takie przejściówki do montowania treada.
Mileya napisał(a):
Hannah napisał(a):hmm a to nie lepiej po prostu kupić jakiegoś toola do majsterkowania i konkretny zwyczajny zegarek ? :D

Co kto lubi. Cenowo wyjdzie Ci podobnie. Tread jest suuuper dodatkiem i bardzo niepowtarzalnym. Multitoole trzeba nosić w kieszeni i zajmują sporo miejsca.

A czy takie coś jest wygodne w używaniu?
redorange666 napisał(a):Tylko bransoletka i sportowy zegarek...to na rękach.
Żadnych innych udziwnień.

Klasyczne zegarki też są bardzo fajne
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez misia10 » 7 lip 2017, o 15:05

duszawilka napisał(a):z tym zegarkiem to nie jest głupi pomysł bo można przecież kupić takie przejściówki do montowania treada.

szczerze mówiąc to jeszcze u nikogo nie widziałam takiego rozwiązania, ale bardzo oryginalny pomysł

duszawilka napisał(a):A czy takie coś jest wygodne w używaniu?

mój chłopak się ze swoim wręcz nie rozstaje, chyba powinnam być zazdrosna hihi :P :P

duszawilka napisał(a):Klasyczne zegarki też są bardzo fajne

zeppelin ma bardzo fajne zegarki
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez redorange666 » 7 lip 2017, o 16:45

Zeppelin to absolutnie nie mój styl.
Ja choruję na pewien model Aviatora MiG 35 się to to nazywa.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez lokenajdu » 25 sie 2017, o 09:30

Jakiś ładny zegarek, łańcuszek bez wisiorka żadnego, ewentualnie tak jak ktoś pisał wyżej nieśmiertelniki. No i oczywiście obrączka która dodaje uroku :)

lokenajdu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 09:15

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez sosimply.pl » 25 sie 2017, o 13:35

Mi się wydaję, że zdecydowanie podstaw na zegarek. Jedna z bardziej przydatnych oraz eleganckich rzeczy. Dodatkowo jest tyle zegarków, iż każdy można dopasowac do innej stylizacji.
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez KasiaW » 21 wrz 2017, o 18:00

Najbardziej popularne są chyba zegarki Casio tu masz pełny wybór LINK Bez trudu można znaleźć takie za 150 złotych jak i taki za 1500 zł. A to jest marka wszystkim znana i renomowana.
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez redorange666 » 21 wrz 2017, o 19:06

Casio nie jest renomowany. To klasa totalnie budżetowa.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Biżuteria dla mężczyzn...

Postprzez sosimply.pl » 22 wrz 2017, o 11:43

Ale mimo wszystko jednak jedne z bardziej popularniejszych zegarków w Polsce na dzień dzisiejszy :)
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]