PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Mileya » 14 kwi 2017, o 13:06

igacek napisał(a):Właśnie też tak uważam, kupowanie prezentów, które nie są praktyczne, a wręcz zbędne nie ma sensu. Lepiej zainwestować w coś co może się przydać osoba obdarowanej.

Tylko trzeba zrobić wywiad odpowiednio dyskretnie, żeby potem nie powielić prezentem jakiejś rzeczy którą już dana osoba ma.
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 13:20

Czasem wystarczy słuchać co dana osoba potrzebuje ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez madziaks » 20 kwi 2017, o 15:54

Super prezentem są świeże zioła w ozdobnej donicy. Pomysł prosty, ale efektowny :)

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez alex1234 » 24 kwi 2017, o 13:19

Z uwagi na to, że wraz z lubym lubimy eksperymenty w łóżku, na rocznicę kupiłam mu zestaw lubrykantów: SPAM. Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek obdaruję kogokolwiek tego typu prezentem :-D.

Ostatnio edytowano 24 kwi 2017, o 13:28 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez lidiaa1986 » 28 kwi 2017, o 11:18

prędzej czy później przydadzą się zabawki, może na SPAM znajdziesz cos odpowiedniego. Mają tam zabawki dla dzieci w każdym wieku

Ostatnio edytowano 30 kwi 2017, o 09:56 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
lidiaa1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 18:12

Mama ma urodziny (okrągły jubileusz) co podarować

Postprzez ewaewcia » 1 maja 2017, o 20:26

Dziewczyny,

czekam na Wasze pomysły, co można podarować mamie na urodziny. Chcemy się z siostrami złożyć, ale jak na razie pakiet spa, albo wycieczka. Coś innego? Jak sądzicie. Mam nie jest praktyczna :)
Avatar użytkownika
ewaewcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 sty 2017, o 10:19

Re: Mama ma urodziny (okrągły jubileusz) co podarować

Postprzez BlackWolf » 2 maja 2017, o 05:09

ewaewcia napisał(a):Dziewczyny,

czekam na Wasze pomysły, co można podarować mamie na urodziny. Chcemy się z siostrami złożyć, ale jak na razie pakiet spa, albo wycieczka. Coś innego? Jak sądzicie. Mam nie jest praktyczna :)

To zależy co mama lubi.
Spa jest dobrym pomysłem jeżeli mamie marzą się chwile relaksu i zabiegi upiększające.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez madziaks » 9 maja 2017, o 12:42

Ja własnie szukam prezentu na dzień matki i mam mały problem, chcę żeby było to coś wyjątkowego, ale tez przydatnego.

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez laelia » 28 maja 2017, o 13:41

na Dzień Dziecka 5 książek dla starszego syna i LEGO MY TOWN dla młodszego :)
Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez zebra » 30 maja 2017, o 18:25

mnóstwo jest teraz zabawek edukacyjnych, gry rozwijające czy książki z przesłaniem to jak najbardziej trafiony prezent;)

zebra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 18:07

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 14:47

Ja mojemu dziadkowi kupiłam ostrzałkę na urodziny. Ma kolekcje różnych noży i dobra ostrzałka na pewno mu się przyda. Po prostu musimy zwrócić uwagę czym dana osoba się interesuje i później pomysł sam przychodzi co kupić na prezent
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Mileya » 10 cze 2017, o 13:59

Hannah napisał(a):Ja mojemu dziadkowi kupiłam ostrzałkę na urodziny. Ma kolekcje różnych noży i dobra ostrzałka na pewno mu się przyda. Po prostu musimy zwrócić uwagę czym dana osoba się interesuje i później pomysł sam przychodzi co kupić na prezent

Szukam dla swojego faceta takiej ostrzałki ale kompletnie się nie znam... co warto kupić?


A co do prezentów to dla bliskich osób bardzo dobrymi prezentami są jakieś dobre ciuchy albo zegarek dla Panów. Na urodziny kupiłam tacie zegarek Zeppelina niemieckiej produkcji i super się sprawuje.
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hannah » 15 cze 2017, o 14:32

Mileya napisał(a):Szukam dla swojego faceta takiej ostrzałki ale kompletnie się nie znam... co warto kupić?


A co do prezentów to dla bliskich osób bardzo dobrymi prezentami są jakieś dobre ciuchy albo zegarek dla Panów. Na urodziny kupiłam tacie zegarek Zeppelina niemieckiej produkcji i super się sprawuje.

Ja dziadkowi kupiłam diamentową, skusiło mnie opinia że jest nie do zdarcia :)
Super eleganckie te zegarki, pasują do garnituru jak i do odzieży sportowej
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Mileya » 16 cze 2017, o 15:48

Hannah napisał(a):Ja dziadkowi kupiłam diamentową, skusiło mnie opinia że jest nie do zdarcia :)

Czyli tylko opinia? A jak dziadkowi się korzysta? Zadowolony?
Hannah napisał(a):Super eleganckie te zegarki, pasują do garnituru jak i do odzieży sportowej

Dokładnie, dlatego też się skusiłam, bo rzecz musi być przede wszystkim funkcjonalna. Do tego jeszcze na LINK była bardzo dobra cena


DZIEKUJEMY ZA LINK. PRZY NAJBLIZSZEJ OKAZJI POLECI BAN
Mileya
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 16:49

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez duszawilka » 18 cze 2017, o 13:23

Mileya napisał(a):
Hannah napisał(a):Ja dziadkowi kupiłam diamentową, skusiło mnie opinia że jest nie do zdarcia :)

Czyli tylko opinia? A jak dziadkowi się korzysta? Zadowolony?

Myślę, że jeśli chodzi o ostrzałki to nie ma nic lepszego niż diamentowe bo diament jest chyba najtwardszy więc na pewno jest zadowolony :D Ja bym była, przydałaby się taka i do kuchni i na wypady :D
Mileya napisał(a):
Hannah napisał(a):Super eleganckie te zegarki, pasują do garnituru jak i do odzieży sportowej

Dokładnie, dlatego też się skusiłam, bo rzecz musi być przede wszystkim funkcjonalna. Do tego jeszcze na militaria.pl była bardzo dobra cena

Oni często mają jakieś fajne promocje na różne produkty
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez misia10 » 7 lip 2017, o 14:43

duszawilka napisał(a):Myślę, że jeśli chodzi o ostrzałki to nie ma nic lepszego niż diamentowe bo diament jest chyba najtwardszy więc na pewno jest zadowolony :D Ja bym była, przydałaby się taka i do kuchni i na wypady :D

oj jest zadowolony i to bardzo, jeżeli chodzi kuchnie to właśnie poluję na jakiś komplet noży kuchennych, bo mój mąż po prostu nie nadąża ich ostrzyć :(

duszawilka napisał(a):Oni często mają jakieś fajne promocje na różne produkty

a teraz w dodatku jest dużo promocji na różne takie outdoorowe rzeczy, więc jak planujecie jakiś wypad pod namiot czy coś takiego to warto skorzystać, zawsze troszkę pieniędzy zostanie na jakieś nowe buty :happy
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Cobi » 14 lip 2017, o 11:21

Dokładnie, czasami warto wcześniej pomyśleć o prezencie, wtedy możemy sporo zaoszczędzić np. kupując na wyprzedażach.

Poznaj polskie zabawki od COBI - http://cobi.pl/
Avatar użytkownika
Cobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Aneta.Fi » 14 lip 2017, o 14:58

Macie może pomysł na prezent dla ojca. 60 lat i jest facet z tych, co to wszystko mają i niczego w życiu nie potrzebują. Tradycyjnie kupowałam książki i jakieś codzienne kosmetyki, ale chciałabym tym razem złamać schemat. Interesuje go historia, sport i lubi obserwować ptaki. Facet nie ogarnia technologii, więc musi to być coś analogowego/manualnego. Z góry dzięki za jakieś wskazówki.
Aneta.Fi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 14:46

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:21

Ja gdy nie wiem co kupić, kupuję różnego rodzaju bony - i wtedy każdy może sam sobie wybrać. To bezpieczne rozwiązanie.

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez moniq » 14 wrz 2017, o 15:18

To może jakiś rower, huśtawka do ogrodu, czy coś w tym rodzaju skoro jest tak aktywna? ;)

moniq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 14:51

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez JankaKu » 17 wrz 2017, o 11:29

Dla chłopczycy dziewczynki, faktycznie nie jest łatwo kupić prezent. Ja ostatnio siostrzenicy kupiłam po prostu poduszki dekoracyjne do pokoju, spineczek, jakiś notesików ma pełno, a wiek 10 lat jest takim wiekiem, że zaczyna skupiać się jakie ma dodatki w pokoju i myślę, że trafiłam jej w gust. Każda nastolatka lubi przytulać się do poduszek. Jeśli ktoś by chciał dodatki do domu ze sprawdzonego sklepu internetowego, polecam LINK , ciekawy asortyment, fajny wybór. Dla małych i dużych coś. Pozdrawiam
JankaKu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 11:24

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Jaśmin » 17 wrz 2017, o 21:28

Mi sie akurat zlozyly urodziny obojga rodzicow i meza, maja w przeciagu miesiaca wszyscy troje :P Mamie wiem co podarowac bo kobiecie zawsze jest prosciej ale tacie i Jose zupelnie nie wiem...

Tata uwielbia motoryzacje, jest strasznie zafiksowany na punkcie samochodow, to jego najwieksza pasja.

Natomiast José lubi gry wideo, rozne nowinki techniczne i pilke nozna. Dawalam mu juz w prezencie ubrania, ostatnio dostal koszulke i kubek forum na ktorym pisze od kilkunastu lat i rozne takie drobiazgi. Na urodziny chcialabym mu dac cos fajnego tylko niestety nie wiem co...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 22 wrz 2017, o 15:24

Jasmin
Dla taty to może jakas miniaturke kultowego samochodu.. ale jakas fajna replike..
A dla Jose moze bilety na mecz?? Gra na konsoli czy na kompie??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Ona1988 » 25 wrz 2017, o 22:28

ostatnio koleżanka zakupiła przez internet kamerkę Mikavi PQ3 GPS 4K WIFI mówi że dużo jeździ autem a jej mąż jeszcze więcej więc na pewno będzie wykorzystywana przez nich.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez 88Mariolka » 26 wrz 2017, o 14:11

Zawsze mam z tym problem, oczywiscie mozna pojsc na latwizne i kupic jakis bon albo dolozyc sie do wiekszego prezentu i niech sie inni martwia, ale sztuka jest trafic w gust i potzreby osoby obdarowywanej.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]