Endokrynolog - darmowe konsultacje

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Endokrynolog - darmowe konsultacje

Postprzez a_gatka » 8 cze 2017, o 19:33

Wszystkie wiemy, jak ciężko się dostać i ile się czeka na wizytę do endokrynologa, więc podrzucam. Ostatnio jedna z dziewczyn wrzucała tu akcję eDoktor24.pl i darmowego pediatrę, a teraz mają endokrynologa właśnie. Sprawdziłam ich ostatnio przy okazji tego pediatry i faktycznie - nie był to żadne chwyt ani haczyk - konsultowali pacjentów za darmo. Żeby skorzystać z kontaktu z endokrynologiem trzeba zajrzeć tutaj https://edoktor24.pl/nasi-lekarze/endok ... r-Gudaniec i wybrać opcję za 0 zł. Informację o tym, że robią Dni Otwartych Porad przy okazji Dni Walki z Rakiem, mają też normalnie wrzuconą na facebooku i działają z tym jak najbardziej oficjalnie. Myślę, że warto śledzić, bo pewnie za jakiś czas będą mieli też jakichś innych specjalistów. :)
a_gatka
 

Re: Endokrynolog - darmowe konsultacje

Postprzez kami32 » 12 cze 2017, o 07:58

Świetna myśl. Ostatnio znajomy czekał na wizytę prawie 15 miesięcy. To nie powinno tak wyglądać, nie w przypadku dzieci.

Jakie buty sportowe dziecięce są teraz najmodniejsze? Gdzie je kupić? Proszę o info na priv.
Avatar użytkownika
kami32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 07:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: Endokrynolog - darmowe konsultacje

Postprzez dradziszewska » 12 cze 2017, o 11:11

Faktycznie bardzo fajne rozwiązanie dzięki serdeczne za ten wpis.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Endokrynolog - darmowe konsultacje

Postprzez docha » 20 cze 2017, o 23:15

ja miałam w ciązy czekać prawie rok ;) w trybie pilnym ;) kpiny ;)
poszłam prywatnie
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]