worki pod oczami, zmarszczki??

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez classroom » 26 lut 2013, o 19:06

Kremy ze świetlikiem! W aptece na pewno je dostaniesz, ba! Będziesz mogła w nich nawet przebierać ;). Ja kupiłam w aptece świetlikowy krem pod oczy z arniką, bardzo dobrze się sprawuje :)
classroom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 08:53

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez monikawo08 » 8 mar 2013, o 14:10

Chciałabym was zaprosić na Bezpłatne Internetowe Szkolenie pt. "Pielęgnacja Twarzy po Zimie."
12 Marca (wtorek) o godz 20:30-21:10
Jeżeli chcecie się nauczyć paru zasad jak dbać o cerę to POLECAM.
Dla uczestniczek przygotowane są PREZENTY od Oriflame!
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że macie dostęp do internetu.

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy: monikawo08@wp.pl
bądź telefoniczny: 799035186
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie należą do klubu Oriflame.
Zapoznaj się też z zaproszeniem:
Obrazek
monikawo08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:18

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez aneta23 » 13 mar 2013, o 18:48

Nie jestem zwolenniczką takich zabiegów, wolę naturalne sposoby pozbycia się zmarszczek. Niedawno odkryłam proszek perłowy, to jeden ze składników tradycyjnej chińskiej medycyny. Ma wiele zastosowań, jest bardzo dobry dla skóry, włosów i paznokci. Od jakiegoś czasu używam go wsypując trochę do zwykłego kremu lub robiąc z niego maseczki i szczerze mówiąc to widzę poprawę kondycji skóry. Jest odżywiona, promienna, a zmarszczki zostały wygładzone. Polecam osobom, które wolą naturalne preparaty, można go dostać na allegro pod nazwą Pearl Powder.
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez werca » 3 kwi 2013, o 16:50

Ja tam na cienie i zmarsZczki pOd oCzami stosuję krem, który się nazywa Revitol Eye Cream. Kupiłam go, ponieważ już nic mi nie pomagało, a chciałam zredukować i zmarszczki i cienie pod oczami. Dobrze, że kupiłam ten krem (po przeczytaniu stronki SPAM , bo już dzisiaj na mojej twarzy nie widać tych okropnych zmarszczek i cieni. I warto było.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 07:36 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
werca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 16:37

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Kikimora » 11 kwi 2013, o 14:52

Płatki kolagenowe pod oczy, najlepsze Bielendy
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez maciejSz » 11 kwi 2013, o 22:43

Właśnie mojej dziewczynie chcę zafundować podobny zabieg, orientujecie się może jak sprawa wygląda cenowo? Chociaż mniej więcej...
Avatar użytkownika
maciejSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 22:25

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez lazurowa » 12 kwi 2013, o 18:04

W moim zawodzie przy częstych wyjazdach, spotkaniach, konferencjach musze wyglądać na wypoczętą. Maski Elizabeth Kessler sprawdzają się w tej roli znakomicie. Z przyjemnością mogę polecić ten produkt. Cera po tej masce jest idealnie gładka, a koloryt wyrównany – powiedziałabym, że nawet jest rozjaśniona i promienna.
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez klaudiakos » 17 lip 2013, o 23:53

Podobne działanie mają maseczki Dermiki - Oczarowanie. Maseczka, którą zawsze biorę ze sobą w delegacje, żeby na konferencjach moja skóra miała ładny, zdrowy kolor. Bardzo dużą zaletą maseczki jest też to, że po jej użyciu nałożony na twarz makijaż utrzymuje się przez długie godziny. Bardzo dobry zabieg przed ważnymi spotkaniami.
klaudiakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 23:45

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Jolanta12 » 22 wrz 2013, o 15:16

Krem pod oczy i na powieki Koktajl Młodości Dermiki z kolekcji Gold 24k. bardzo skutecznie likwiduje worki i cienie pod oczami. Działa również nawilżająco, i przeciwzmarszczkowo.
Jolanta12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 wrz 2013, o 15:06

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Misiek » 7 paź 2013, o 14:46

Po co wydajacie pieniądze na takie zabiegi? Nie lepiej zainwestować w dobre kosmetyki? W moim przypadku wszelkie zabiegi na zmarszczki pod oczami w salonach w Krakowie nie pomogły. Jak to możliwe? Trafiłam do złego salonu? Mam wrażenie, że balsam pod oczy hb, który właśnie stosuję daje lepsze efekty. Myślicie, że to możliwe?
Misiek
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:53

Może w takiej sytuacji dobrym pomysłem byłby wyjazd do SPA i właśnie tam poddanie się całej serii zabiegów,co o tym myślisz? W kwestii ceny to też cięzko mi je podać,zalezy już konkretnie od miejsca.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Weronika34 » 20 paź 2013, o 14:06

Dermiki krem koktajl młodości pod oczy i na powieki z serii Gold 24k, bardzo dobrze zmniejsza woreczki i likwiduje, a jeśli macie duże, to na pewno zmniejszy widoczność cieni pod oczami. Ma składniki, które poprawiają drenaż limfatyczny i przepuszczalność naczyń krwionośnych. Doskonale tez nawilża, dobrze się wchłania, jest leciutki Super.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Weronika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 paź 2013, o 12:56

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Gracja101 » 28 paź 2013, o 21:21

O Dermika. Tego kremiku nie znam, ale maseczka żelowa tej firmy pod oczy i na powieki jest świetna, jako takie poranne SOS. Taki nagły ratunek po zarwanej, nieprzespanej nocy. Likwiduje woreczki, sińce i przywraca nam świeże spojrzenie . Jednorazowe saszetki - bardzo wygodne super.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Gracja101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 paź 2013, o 20:47

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez kobietka77 » 29 paź 2013, o 23:07

Jak byłam na peelingu to kosmetyczka mówiła mi że kremy świetnie się wchłaniają i dają lepsze efekty po mezoterapii mikroigłowej, bo skóra jest bardziej pobudzona do regeneracji, a tworząc rollerem mikrokanaliki wspomagamy produkcje kalogenu i skóra jest bardziej ujędrniona.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Filona39 » 26 lis 2013, o 11:15

Już w innym wątku rozpisałam się na temat mojego ulubionego i bardzo skutecznego kremu pod oczy Dermiki z serii Gold24k Krem nazywa się koktajl młodości pod oczy i na powikei i jeśli chodzi o sińce, woreczki i podpuchnięcia jest naprawdę bardzo skuteczny. W swoim składzie ma też kwas hialuronowy, więc działa tez przeciwzmarszczkowo. Używam go od kilku miesięcy. Dla mnie jest doskonały
Filona39
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lis 2013, o 10:44

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez bettti86 » 28 lis 2013, o 11:01

Kompres z herbaty daje dobre efekty , sprawia wrażenie że oczy są wypoczęte.
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Kicia 30 » 30 lis 2013, o 22:41

ja sie nie moge uporac z workami inaczej jak dobrym korektorem. Żele ze świetlikami czy kremy nic mi nie pomagają. Ale u mnie to chyba geny - mama też ma od zawsze. A co do korektorów to też nie każdy - w sztyfcie jest za cięzki i po kilku godzinach mam wrażenie ze wyglądają jeszcze gorzej. Spróbuj sobie w płynie. Ja ostatnio trafiłam na fajny z golden rose - niedrogi, z aplikatorem w pędzelku i trzyma cały dzień.
Kicia 30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2013, o 22:36

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez kobietka77 » 30 gru 2013, o 00:13

Koktajl młodości...brzmi nieźle :-) Ile kosztuje taki krem? Coś poza kremem na worki stosujecie? Jakieś okłady czy coś w tym stylu?
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez apollo » 16 sty 2014, o 14:20

Pisałam już chyba kiedyś o kremie HB na noc? No właśnie moim największym problemem są zmarszczki, skóra wygląda fatalnie, a ja nad ranem wyglądam jakbym całą noc piła. Teraz tego nie ma, ale swojego czasu różnie na mnie patrzono. Najważniejsze, że problem mam już faktycznie za sobą.
apollo
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez karetia » 10 sty 2017, o 14:37

Jeszcze ewentualnie Krem-Żel pod Oczy Łagodny HB - fajnie, delikatnie, pozytywnie wpływa na cerę, a przecież w okolicach oczu ma to szczególne znaczenie. Tutaj akurat nawet niewielka zmiana zdecydowanie robi dużą różnicę. A jednak wory masakrują wygląd twarzy, a szczególnie jeśli chcemy się wybrać na jakąś imprezkę...
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Maja3008 » 16 maja 2017, o 18:45

Ja na takie "dolegliwości" stosuję krem pod oczy z Resibo. Skutecznie niweluje worki i napuchniętą skórę pod oczami, nawilża ją i rozświetla;) Kosmetyk bardzo wydajny i ładnie pachnący.
Maja3008
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 mar 2017, o 15:14

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez joanna890 » 17 maja 2017, o 10:02

Mi najbardziej pomaga krem z ava gdy daję słoiczek do lodówki i z rana taki zimny :)
joanna890
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 12:14

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:07

Worki nie są naturalne w przeciwieństwie do zmarszczek i dużo snu powinno je zredukować

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Lucy » 23 cze 2017, o 07:07

Kilka rzeczy, które polecam:

wysypianie się
picie dużych ilości wody
i odpowiednie, najlepiej naturalne kosmetyki ( u mnie sprawdziło się serum na zmarszczki Richevon, które wprost uwielbiam ponieważ nawilża oraz wygładza skóre, sprawia,ze ta jest ładniejsza, taka bardziej napięta....).

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez cachecache » 2 lip 2017, o 20:52

Nawilżanie to swoją drogą, ale może jakiś zabieg? Ja mojej mamie sprawiłam na urodziny osocze bogatopłytkowe w klinice Viva-derm w Warszawie i była naprawde zachwycona, wiec moze cos w ta strone sprobuj?
cachecache
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 20:48
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron