Szycie na miarę, pomocy ;)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Arturowa :) » 16 kwi 2012, o 20:35

Hej kobietki ;)
Co myslicie o szyciu sukienek na miare? Marzy mi się wymarzona sukienka na zblizajace sie wesele, a nigdzie chyba takiej nie kupię chyba.
Czy któraś z was szyła sobie może? Jak wasze zadowolenie z usługi?

Ps. Czy któraś z was jest może z Lublina i wie gdzie tu jest jakiś dobry salon albo krawcowa?

" Nie nazywaj moich marzeń szaleństwem
jeśli sam, oprócz szarej rzeczywistości
nie masz nic więcej. "
Arturowa :)
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 22:01

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Avlo_pl » 2 cze 2012, o 12:01

Arturowa :) napisał(a):Hej kobietki ;)
Co myslicie o szyciu sukienek na miare? Marzy mi się wymarzona sukienka na zblizajace sie wesele, a nigdzie chyba takiej nie kupię chyba.
Czy któraś z was szyła sobie może? Jak wasze zadowolenie z usługi?

Ps. Czy któraś z was jest może z Lublina i wie gdzie tu jest jakiś dobry salon albo krawcowa?



Jeśli nie możesz wybrać sukienki, która spełniłaby Twoje oczekiwania to możesz skorzystać w usług dobrego krawca, osobiście nie korzystałam, ale mam znajome, które nie mają dobrych doświadczeń, ale to pewnie zależy od krawca. A szukałaś w sklepach internetowych? Tam częściej można znaleźć coś ciekawego.
Avlo_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 maja 2012, o 09:59

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Dorian » 30 maja 2017, o 08:16

Jak dla mnie szycie na miarę to fajna opcja, bo mamy ciuch idealnie dopasowany do swojej sylwetki. Jak ktoś umie szyć to ma jeszcze prościej, bo tnie koszty i to mocno. Ja trochę sobie radzę. Do tego dobra SPAM żeby mieć gdzie kupić materiały i można kombinować.

Ostatnio edytowano 30 maja 2017, o 08:26 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum, następnym razem dostaniesz bana
Dorian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 08:14

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Krabo » 30 maja 2017, o 12:51

Zawsze możesz dać do przeróbki obecne sukienki które masz. Sama tak zrobiłam, i o dziwo nagle w szafie znalazły się rzeczy które chętnie założę ;)
Do tego wyjdzie to o wiele taniej niż szyć suknię od nowa
Avatar użytkownika
Krabo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Lemoniada » 25 cze 2017, o 15:13

Super sprawa, ale kosztowna i trochę trwa, więc na ostatnią chwilę raczej odpada. Jeśli masz czas i środki to możesz sobie uszyć idealną sukienkę ;)

Blog o Darmoszkach w sieci - http://darmobranie.com.pl/
Avatar użytkownika
Lemoniada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 23:12

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Marli » 4 lip 2017, o 16:46

ja przyznam szczerze kupowałam... bo jednak od razu widzę jak wygląda. zainwestowałam ostatnio w wykroje na LINK ale dopiero zaczynam swoją drogę z szyciem, mam nadzieję, że za jakiś czas będę w stanie uszyć coś dla siebie ;)


DZIEKUJEMY ZA LINK
Marli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 16:03

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez minka18 » 10 lis 2019, o 22:41

Najważniejszy jest właściwy dobór maszyn i urządzeń. Firma Sintex sintex.pl/ dostarczyła nam ich zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Są to urządzenia, które wreszcie pozwalają mi szyć na miarę. Z resztą jest to moje hobby, od bardzo dawna.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez AnitaT » 23 lis 2019, o 19:27

Ja sama tez czasem lubię coś uszyć- choć to najczęściej są rzeczy na własny użytek;) Znalazłam sobie fajny sklep efabrics z materiałami. Mają duży wybór wzorów i kolorów a do tego szybką dostawę więc to fajne i wygodne rozwiązanie;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Beata » 4 wrz 2020, o 11:04

Ja mam świetną krawcową, a tkaniny zamawiam w Rytexie ;) mają fajne promocje, a jakość tkanin jest na prawdę wspaniała
Beata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 wrz 2020, o 10:35

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez annika77 » 15 lut 2021, o 19:48

Też lubię szyć, kocham przerabiać ubrania, żeby nie były takie standardowe - doszywam koronki, tasiemki, ozdobne guziki, jakieś dżety czy ćwieki i od razu ubranie wygląda inaczej, jest w moim stylu, niesztampowe. Ze zwykłego t-shirta umiem wyczarować cudo :D Mogę wam podpowiedzieć, gdzie w Katowicach jest fajna pasmanteria, w której ja się zaopatruję - super wybór koronek ozdobnych, tasiemek, guzików, zamków i tego typu rzeczy będziecie mieć w pasmanterii Dana na Bohaterów Monte Cassino. Dodam, że mają bardzo rozsądne ceny i przemiłą obsługę, także fajnie się tam robi zakupy.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Szycie na miarę, pomocy ;)

Postprzez Lussy34 » 16 mar 2021, o 23:19

Ja również uwielbiam szycie :) Zawsze sobie szyję sukienki letnie - kocham wybierać materiały i potem projektować sobie letnie ubrania, a na końcu je wykonywać. Chętnie się z Wami podzielę namiarem na firmę produkującą dodatki krawieckie, bo wiem, ze to różnie bywa z jakością, a oni mają świetne elementy metalowe - guziki, napy, springi, oczka i wiele innych. Popatrzcie same krawgors.pl/ - wszystko w dobrych cenach!
Lussy34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 11:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]