Ból paznokci..

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Ból paznokci..

Postprzez paula » 15 cze 2013, o 21:03

Dzisiaj rano zmyłam paznokcie. Następnie zrobiłam im kurację pastą do zębów (ponoć jest dość dobra mięta na paznokcie..). I po jakiejś godzinie zaczęły mnie paznokcie boleć. Co może być powodem? Mięta mogła aż tak wpłynąć na paznokcie że zaczęły boleć?
Dodam że aktualnie nie mam żadnego lakieru na nich. I mam wrażenie tak jakby coś się przedostało do płytki paznokcia, jakoś mi ją wyniszczyło i dlatego boli :(
paula
 

Re: Ból paznokci..

Postprzez Hadassa » 15 cze 2013, o 22:30

może jakiś jakiś inny składnik pasty...

w ogóle pierwszy raz słysze o takiej kuracji...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ból paznokci..

Postprzez Carina » 16 cze 2013, o 19:09

Też pierwszy raz o takiej kuracji slysze :o

slyszałam o oliwnej tylko :p

Mysle, że Kay ma racje. Pasta pascie nierowna.Każda ma swoje dodatki i tak jak wspomniała pewnie ów dodatek mógł ci zaszkodzic...
A i tak w ogole mieta sama w sobie może pomaga(zaparzona z lisci, torebek)- ale nie ta w pascie :p

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Ból paznokci..

Postprzez Hadassa » 16 cze 2013, o 19:36

można rozpuścić parafinę i moczyć...
możesz smarować olejkiem rycynowym ;)

jest na prawdę wiele sposobów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ból paznokci..

Postprzez Carina » 16 cze 2013, o 19:44

No to paula.x111 wybrała ten najgorszy chyba.,
bo tak sb mysle, że tu chodzi o nawilżenie, natluszczenie a pasta dodatkowo wysusza -_-

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Ból paznokci..

Postprzez Ofelia » 14 paź 2013, o 18:21

pasta do zębów jako kuracja na cokolwiek? głupota! pasta ma właściwości wysuszające. może chodziło o świeżą miętę w listkach...
Ofelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 18:15

Re: Ból paznokci..

Postprzez BSD » 1 lut 2015, o 01:06

Ja też nigdy nie słyszałam o takiej kuracji. Wiem, że na ukąszenia komarów jest dobra ;) Ja używam odżywki Eveline 8w1 stosuje ją dwa razy w tygodniu i widzę duże efekty. Moje paznokcie są twardsze nie łamią się. Ma delikatne mleczne wykończenie.
BSD
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lut 2015, o 00:51

Re: Ból paznokci..

Postprzez meggie » 3 lut 2015, o 11:36

mnie w tej odzywce przeszkadza tylko zapach, no nie moge... moze to nie wina pasty, jesli jej wczesniej uzywalas, choc tez pierwszy raz slysze, moze to kwestia lakieru do paznokci, ja mialam podobny skutek po dlugim robieniu hybrydy, w któryms momenie nie mogłam nawet nic dodknac, bo paznokcie byly tak czule:(
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Ból paznokci..

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 11:59

Ja również jestem w lekkim szoku bo jak dotąd nie słyszałam o takiej kuracji nawilżającej a już na pewno nie pastą,prędzej oliwką czy nawet specjalny,m balsamem. Ciekawe czy faktycznie zdaje ona egzamin.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Ból paznokci..

Postprzez Aniela » 23 kwi 2015, o 16:10

Oliwka pomaga, sprawia ze z zewnątrz paznokcie są mocniejsze, oczywiscie nie wnika w ich strukturę, Jeżeli chcesz odżywić paznokcie w dość szybkim czasie , zastosuj chemiczne preparaty dostępne w drogeriach. Zmień również lakiery. Lepiej kup jeden porządny reklama a nie dziwne mieszanki za 3 zł.

Ostatnio edytowano 23 kwi 2015, o 18:47 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: reklama/spam
Aniela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 kwi 2015, o 22:36

Re: Ból paznokci..

Postprzez essaja » 20 lip 2015, o 08:56

Tak jak dziewczyny piszą, pasta do zębów wysusza, a to na pewno nie wzmocni paznokci.

Polecam kurację olejową - w pierwszej kolejności olejek rycynowy, później możesz dorzucić rybki z Gala (żółte i niebieskie), ja oprócz tego stosuję też olejek z Alterry z mango i papają. Gdy regularnie olejuję paznokcie widzę efekty. :)

dopisek: mnie paznokcie bolą po nałożeniu dwóch warstw odżywki Eveline 8w1. Ponoć ma jakiś składnik, który często tak działa. Może ten sam był w Twojej paście?
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Ból paznokci..

Postprzez waniliowelody » 22 lip 2015, o 15:59

Kiedyś miałam podobnie ale to przy robieniu hybryd przez promienie z lampy UV. Przerzuciłam się na lakiery o hybrydowym wykończeniu typu SPAM i problem znikł :)

Ostatnio edytowano 22 lip 2015, o 16:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11

Re: Ból paznokci..

Postprzez misia10 » 27 cze 2017, o 15:46

może regenrum pomoże ?
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Ból paznokci..

Postprzez babeczka84 » 27 cze 2017, o 21:41

Wow pierwsze słysze o kuracji pastą na paznokcie...gdyby nie post misi10 nigdy bym się pewnie do tego nie dokopała.... po tytule byłam pewna, że to post o uczuleniu na hybrydy :)
babeczka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 23:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Alosaq, Bing [Bot], Chwastek, Google [Bot]