Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez PatrycjaW » 16 maja 2017, o 10:16

Uwielbiam hybrydy, nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłych lakierów, chociaż używam ich jeszcze do stóp bo tam się długo utrzymują, jednak na lato chyba i na stopy poleci hybryda :)
PatrycjaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 10:10

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez a_gatka » 30 maja 2017, o 08:25

Jak któraś początkuje to Mollon ma fajne darmowe webinaria. Teraz będzie za parę dni i ciekawa tematyka https://www.facebook.com/events/180311545828588 :)
a_gatka
 

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez babeczka84 » 27 cze 2017, o 21:44

Manicure hybrydowy to naprawdę wielka wygoda dla kobiet :) Ja nie wyobrażam sobie już życia bez nich :) Robię je sobie od 2 lat i nadal jestem zachwycona nim :D Pedicure z użyciem hybrydy też jest super zwłaszcza gdy jedziemy na dłuższe wakacje np nad morze i zwykły lakier mógł by nam się szybko zetrzeć po częstym kontakcie z wodą :D
babeczka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 23:09

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Scarlett » 4 lip 2017, o 10:44

Oj, hybrydy czasem naprawdę ratują życie ;) Stosuję dość regularnie, to duża wygoda. Teraz przymierzam się, żeby wypróbować Aquarelle z Neo Nail, bo jak tak oglądam na necie, to prawdziwe cuda dziewczyny z tym tworzą.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Malina223 » 11 lip 2017, o 12:58

Gdy ja zrobiłam sobie pierwszy raz hybrydy, postanowiłam, że nie wrócę do zwykłych lakierów. Mimo, że całe to malowanie, utwardzanie, ponowne malowanie zabiera więcej czasu niż w przypadku tradycyjnych lakierów, to hybrydy mogą przetrwać wiele w nienaruszonym stanie. Robię pazurki sama, co 2-3 tygodnie i jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam i kupiłam sprzęt.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez hana » 26 sie 2017, o 00:52

a_gatka napisał(a):Dziewczyny, miała któraś jednofazowe lakiery z Mollon? Chętnie bym wypróbowała coś nowego i szukam opinii. O takie mi chodzi, jak na tej foci:


Jeżeli chwiałabyś wypróbować coś nowego to może hybrydy Love Me? dostałem kiedyś jako gratis przy zakupie shellaca, bardzo trwałe ale szkoda że tak mało kolorów jest dostępnych i tylko pojemności 15 ml
hana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lip 2017, o 01:57

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez marylka1109 » 8 wrz 2017, o 16:09

Wybawienie dla każdej kobiety :) nie wyobrażam sobie życia bez nich i bez moich ulubionych lakierów z makear <3
marylka1109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 15:17

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez 88Mariolka » 21 wrz 2017, o 15:33

Zeczywiscie fajna sprawa, nie trzeba tak czesto malowac paznokci, problem w tym ze mam uczulenie na hybrydy i niestety nie moge ich stosowac, wiec caly sprzet stoi sobie w pudle w domu. Po zastosowaniu swedza mnie rece, pojawiaja sie jakies krosteczki na rekach, plamy na szyji i schodzi mi naskorek z opuszkow paznokci, z tego co czytalam w necie to wiele osob ma ten problem. Zastanawialam sie jeszcze czy nie sprobowac samym zelem ale sie troche boje znowu tych wszystkich objawow. Czy ktoras z Was ma moze tez taki problem?

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Ewelinka111 » 21 wrz 2017, o 16:16

Odkąd robię sobie manicure hybrydowy jestem najszczęśliwszą kobietą. Kiedyś co dwa dni musiałam malować paznokcie, a teraz na 2 tygodnie mam spokój :)

Potrzebny jest Ci samochód zastępczy? Zapoznaj się z naszą ofertą.
Ewelinka111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 16:11

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez katrinka » 22 wrz 2017, o 14:23

Ja miałam problem z obgryzaniem paznokci. Jak denerwowałam sie to pazurek od razu lądował w buzi. I najgorsze jest to,ze robiłam to nieświadomie. Dopiero hybrydy mnie oduczyły tego brzydkiego zwyczaju.

Swoją drogą czy ktoraś z Was może używała lakierów Kinetics? Pytam sie poniewaz ostatnio pojawiły się w rossmanach i zastanawiałam się ostatnio czy sie nie szarpnąć na kilka kolorków. Szczególnie,ze kilka jesiennych wpadło mi w oko, jak butelkowa zieleń.... Której w swojej kolekcji nie mam (jeszcze!).
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez larx » 27 paź 2017, o 18:26

ja mam neo naila i jakies tanie testuje ostatnio z allegro. Ale przy moich paznokciach neo nail trzyma sie 1,5 tygodnia a temte 1 tydzień:/

larx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 16:37

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Janinka » 8 lis 2017, o 01:34

Brawa dla tego, kto wymyslił lakiery hybrydowe!!!! Przez prawie 4 tygodnie nie musze się martwić o nieestetycznie wyglądające paznokcie, akurat ja używam produktów Makear i jestem mega zadowolona. Super trwałość i łatwość aplikacji, dzięki czemu nie muszę odwiedzać salonu kosmetycznego
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Karolka » 13 mar 2018, o 16:24

Też robię sobie sama hybrydy i to super sprawa! Nie muszę martwić się o to, że moje paznokcie źle wyglądają przez trzy tygodnie, a wystarczy godzina, żeby zrobić nowe.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez urodaswiata » 16 maja 2018, o 09:08

Ja od kilku lat stosuję hybrydy. Ostatnio zaczęłam także zabawę w ozdabianie :D Bardzo lubię, kiedy mam ciekawie wystylizowane paznokcie. Efekt lustra jest moim ulubionym zdobieniem. Ogólnie uważam, że pyłki to świetna sprawa i dają bardzo satysfakcjonujące efekty :D

Ostatnio edytowano 21 lip 2018, o 22:09 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
urodaswiata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 11:56
Lokalizacja: Sopot

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez agnes21 » 16 maja 2018, o 10:12

Ja od jakiegoś czasu maluje tylko lakierami hybrydowymi ale nie mam czasu na wzorki itp. Po prostu kolor i czasami jakiś pyłek :D

agnes21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 13:44

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez kigera » 16 maja 2018, o 17:42

moim zdaniem to proste jest !

kigera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2018, o 16:44

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Sylwuśka123 » 21 maja 2018, o 09:16

A nie zdarzyła się Wam, ze nawet hybryda nie chciała trzymać się płytki paznokcia? Bo mi zwyczajnie odklejają się po kilku dniach.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Janinka » 31 maja 2018, o 20:55

Ja miałam taki problem używając lakierów Semilaca, hybryda odchodziła mi od płytki całymi płatami, ale odkąd zaczełam używać lakierów Makear to ten problem zniknął. Teraz cieszę się manicure hybrydowym nawet do 5 tygodni!
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez PeggySue » 3 cze 2018, o 19:56

5 tygodni to juz pewnie długi odrost... ale nie da sie niezgodzić, makear ma duzo lepszą jakosc w porównaniu ze wspomnianym semilackiem
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Hadassa » 21 lip 2018, o 22:12

Sylwuśka123, mogą być źle zrobione. Możesz mieć źle przygotowaną płytkę, i mogą też być kiepskiej jakości lakiery.
Dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobiłam hybrydę, mam nadzieję że będą się długo trzymać.
Dobrze że jak złuszczam dłonie, to się z nimi nic nie dzieje. Moje epiltouch byolie, przynajmniej nie niszczą hybryd, nie wiem jak inne

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Chilli » 23 lip 2018, o 08:53

Dobrze przygotowana płytka to podstawa przy hybrydach plus dobre utwardzenie. Wiem, bo sama uczę się na błędach :) A rękawiczki Epiltouch również polecam. Bo hybrydy to jedno ale dłonie powinny być mega nawilżone i delikatne :)
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Theila » 24 lip 2018, o 21:22

Uwielbiam hybrydy. Pracuję w biurze i zarówno w kontakcie z klientem jak i w spotkaniach to wygląda dobrze jak paznokcie są zadbane. Zwykłym lakierem od uderzania o klawiaturę (duuuużo piszę ) od razu mam odpryski następnego dnia.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Hadassa » 24 lip 2018, o 23:06

Chilli, fakt warto poduczyć się z hybrydą, dobrze przygotować i nałożyć ;) Ale na szczęście rękawiczki i ich stosowanie nie jest tak bardzo skomplikowane ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Mirabelka02 » 26 lip 2018, o 01:54

piękne :) Zuch dziewczyna :*
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Chilli » 31 lip 2018, o 17:27

Hadassa napisał(a):Chilli, fakt warto poduczyć się z hybrydą, dobrze przygotować i nałożyć ;) Ale na szczęście rękawiczki i ich stosowanie nie jest tak bardzo skomplikowane ;)



To prawda bo inaczej bylo by dużo kiepskich podejść z mojej strony :D a tak to pyk na dłonie, 15-20 minut i piękne efekty
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron