Trądzik

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Trądzik

Postprzez faulinka » 18 lut 2017, o 19:35

Aplikator na wypryski HB stosowany systematycznie - poprawa będzie widoczna, powinno to wyglądać dużo lepiej już po kilku tygodniach, ale nie oczekujcie od razu cudów. Docelowo jednak na pewno wszystkie ślady powinny być skutecznie wyeliminowane.

faulinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 22:20

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:55

Zwykla maść cynkowa jak sie cos zacznie robic :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez Szpital Pulsmed » 23 lut 2017, o 21:47

Polecam zabiegi z użyciem lasera Nd:Yag (neodymowo-jagowego), który cechuje bardzo krótki czas trwania impulsu i duża energia. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnika w głąb skóry i działając na gruczoły łojowe ogranicza produkcję sebum, a także niszczy bakterie wywołujące trądzik.
Avatar użytkownika
Szpital Pulsmed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 00:07
Lokalizacja: Łódź

Re: Trądzik

Postprzez Aleksndra » 8 mar 2017, o 09:28

Słyszałam że w terapii trądziku dorosłych bardzo fajnie sprawdzają się kwasy owocowe. Leczy nimi kosmetolog lub lekarz i można nawet pozbyć się blizn potradzikowych.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trądzik

Postprzez lulumiranda » 10 mar 2017, o 14:18

No ja sobie zamówiłam ponownie serum Sevolium . W grudniu stosowałam inny kosmetyk , niby nie był również zły jednak nie miał działania sevolium. Tylko na początku wysuszył pryszczyki. Potem wszystko wróciło ( mam wrażenie,że nawet większą falą....). Odżałowałam i kupiłam . Powinno mi zresztą wystarczyć na dobre kilka miesiecy stosowania.

Co do maści cynkowej to nie byłam z niej zadowolona niestety :( Pamiętam jak kiedyś użyłam na opryszczkę i wysypało mi cała brodę. Wyglądałam strasznie.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Trądzik

Postprzez mocca » 19 mar 2017, o 16:05

Hadassa napisał(a):Zwykla maść cynkowa jak sie cos zacznie robic :)

ja mam puder z annabelle minerals z tlenkien cynku, też super sprawa. Łagodzi trądzik i inne wypryski i jednocześnie wyrównuje koloryt skóry.
mocca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 mar 2016, o 15:38

Re: Trądzik

Postprzez lidzik » 19 mar 2017, o 19:48

Trądzik często powodowany jest zaburzeniami hormonalnymi na które niestety mało co można poradzić, ale jak najbardziej można złagodzić trązik przez odpowiednią dietę unikanie toksycznego jedzenia papierosów alkohoolu i temu podobnych rzeczy. Ważne jest też dbanie o o cere i regularne oczyszczanie twarzy i porów. Ja chodzę co jakiś czas oczyszczać twarz do bodycareclinic.pl i po serii zabiegów na jeden dzień wyglądam okropnie "cała czerwona" ale później mam czystą cerę i spokój od trądziku na jakiś czas :)
lidzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 mar 2017, o 19:41

Re: Trądzik

Postprzez Andzela » 24 mar 2017, o 11:16

Miałam kiedyś drobne problemy z trądzikiem ale na szczęście sobie poradziłam i teraz moja twarz jest w dobrym stanie.
Andzela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 mar 2017, o 11:08

Re: Trądzik

Postprzez acnerose » 10 kwi 2017, o 09:44

kolorowe_kredki napisał(a):Na trądzik młodzieńczy mi pomagała pasta cynkowa oraz unikanie słodyczy, śmieciowego jedzenia itp, teraz mam trądzik różowaty i już gorzej jest się go pozbyć.


Jeżeli nadal masz problem z różowatym to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest seria kosmetyków Acnerose. To produkty stworzone specjalnie do walki z trądzikiem różowatym, które nie tylko łagodzą i działają przeciwzapalnie, ale również niwelują trądzik różowaty. Acnerose to naturalne kosmetyki zawierające m.in. ekstrakty z kasztanowca oraz ruszczyka kolczastego, które nawilżają, ale też działają wspomagająco na zwiększenie elastyczności naczynek oraz wzmocnienie ich ścianek.
Dodatkowym aspektem, na który musisz zwrócić uwagę jest dieta! Warto z niej wykluczyć ostre przyprawy, czerwone mięso oraz słodycze. W zamian za to proponujemy większą ilość zdrowych warzyw oraz picie przynajmniej 2l wody.

Avatar użytkownika
acnerose
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 kwi 2017, o 09:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Trądzik

Postprzez molly » 28 maja 2017, o 11:53

No niestety - mimo upływu lat wciąż nie przestaje być moim problemem. Podejrzewam że to kwestia hormonów :/

molly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 27 maja 2017, o 20:48

Re: Trądzik

Postprzez Sanderka » 16 cze 2017, o 12:33

kiedyś miałam problem z trądzikiem ale na szczęście już wszytko ok teraz mam minerałki z Annabelle minerals,jest w nich tlenek cynku więc nawet gdy coś wyskoczy zaraz przygasa :)
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: Trądzik

Postprzez WonderfulAngel » 21 cze 2017, o 12:35

Woda srebrna - czy ktoś używa?
Jakie są wasze opinie? Jak wypada w porównaniu z innymi wodami/produktami z aktywnym srebrem?
Jak szybko się wchłania i czy nadaje się do stosowania na dzień na twarz (w tej chwili używam kremu z nanosrebrem, ale był on fajny zimą, latem niestety się nie sprawdza)?
Czy ktoś używał może tej łącząc je z mineralnym podkładem?
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie i uwagi od osób, które używały produktów ze srebrem 

Nie ma rzeczy niemożliwych... 8-)
Avatar użytkownika
WonderfulAngel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 10:58

Re: Trądzik

Postprzez WonderfulAngel » 23 cze 2017, o 11:32

Chodzi mi o ta wodę srebrną ( dołączyłam zdjęcie ) chłopak używa i zastanawiam się czy warto kupować. Czy na dziewczyny działa to równie dobrze :)

Pomóżcie! Doradźcie czy warto :) :>
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nie ma rzeczy niemożliwych... 8-)
Avatar użytkownika
WonderfulAngel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 10:58

Re: Trądzik

Postprzez Hadassa » 24 cze 2017, o 09:20

To skoro chlopak uzywa to wszystko Ci powie.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Trądzik

Postprzez Gabulec » 26 cze 2017, o 08:44

Pamiętajcie, że trądzik to objaw, że coś dzieje się wewnątrz organizmu. Zatem warto poszukać przyczyny, a w trakcie poszukiwań trzeba sobie jakoś radzić. Ja mam częste wysypy w trakcie okresu - hormony szaleją. Na co dzień dbam o dobre oczyszczenie twarzy i tutaj świetnie działa żel Effaclar od La roche-posay. W ogóle cała linia LRP Effaclar jest świetna na trądzik i tłustą cerę. A miejscowo na pojedyncze wypryski zwykła maść cynkowa z apteki i taki zestaw działa u mnie najlepiej.
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: Trądzik

Postprzez CherryMother » 28 cze 2017, o 11:05

Podobno kosmetyki ze srebrem to hit.
Prawda to czy mit?
CherryMother
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 11:27

Re: Trądzik

Postprzez mela12 » 1 lip 2017, o 22:46

@Gabulec ma rację. Przyczyn trądziku raczej doszukiwałabym się wewnątrz organizmu. Działania zewnętrzne mogą jedynie załagodzić podrażnieia, ale na pewno nie wyeliminują przyczyny. Ja do 30. męczyłam się z wypryskami. A najgorsze było to że nie miałam pojęcia że tak naprawdę mój trądzik potęgują tabletki antykoncepcyjne! Moja ginekolog próbowała mi zmieniać, ale ilość hormonów zawsze brała górę. Ostatecznie zdecydowałam się na wkładkę hormonalna levosert bo uwalnia tylko jeden hormon przez co nie wpływa na organizm. Z czasem trądzik znikał a nawet sama kondycja cery się poprawila
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Trądzik

Postprzez xena » 10 lip 2017, o 11:19

acnerose napisał(a):
kolorowe_kredki napisał(a):Na trądzik młodzieńczy mi pomagała pasta cynkowa oraz unikanie słodyczy, śmieciowego jedzenia itp, teraz mam trądzik różowaty i już gorzej jest się go pozbyć.


Jeżeli nadal masz problem z różowatym to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest seria kosmetyków Acnerose. To produkty stworzone specjalnie do walki z trądzikiem różowatym, które nie tylko łagodzą i działają przeciwzapalnie, ale również niwelują trądzik różowaty. Acnerose to naturalne kosmetyki zawierające m.in. ekstrakty z kasztanowca oraz ruszczyka kolczastego, które nawilżają, ale też działają wspomagająco na zwiększenie elastyczności naczynek oraz wzmocnienie ich ścianek.
Dodatkowym aspektem, na który musisz zwrócić uwagę jest dieta! Warto z niej wykluczyć ostre przyprawy, czerwone mięso oraz słodycze. W zamian za to proponujemy większą ilość zdrowych warzyw oraz picie przynajmniej 2l wody.

No właśnie sama mam wrazenie,że u mnie trądzik wyewoluował. Z tradziku młodzieńczego właśnie do trądziku rózowatego. Jak byłam nastolatką to miałąm ropne grudki ale nie czerwieniłam się tak. Aktualnie mam bardzo czerwone policzki ( szczególnie jak na dworze jest ciepło ewetualnie bardzo zimno). No i jednak trochę pryszczy też jest ;/ Nie wygląda to za wesoło. Może i sobie to acnerose sprawię ale na razie albo krem na dzien albo krem na noc Już tyle tych kosemtyków przetestowałam ze wolę zobaczyć jeden jak działa i dopiero potem kupić sobie ewentualnie inne kosmetyki z serii
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Trądzik

Postprzez katrinka » 11 lip 2017, o 09:47

Xena tak chyba bedzie najlepiej chociaż jeśli miałabym Ci coś doradzić to kup sobie krem na dzień . Mi osobiście bardzo się spodobał. Nie dość,ze super matuje to jeszcze można praktycznie od razu nakładać na niego krem. Wcześniej mialam chyba milion kremów do cery z trądzikiem rózowatym i musiałam albo nakładać bardzo cienką warstwą albo czekać mega długo aż się to wchłonie. Inaczej krem na twarzy się pod tym rolował i nie wygladało to za ciekawie. Tutaj nic się z tym nie robi. A trądzik? Rzeczywiście znika. Oczywiście nie zniknie całkowicie ale jest lepiej.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Trądzik

Postprzez Malina223 » 11 lip 2017, o 12:49

Znam doskonale ten problem. Odwiedziłam setki dermatologów, testowałam kremy, żele, preparaty doustne i nic. Żadnej poprawy. Pomogły mi dopiero tabletki antykoncepcyjne i od kiedy je biorę, moja twarz wygląda o wiele lepiej, a drobne niespodzianki pojawiają się bardzo rzadko.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Trądzik

Postprzez xena » 12 lip 2017, o 10:00

Myślałam tutaj bardziej o paście na noc :) Szczególnie,ze kończy mi się krem na noc. Krem na dzień mam, na razie używam sylveco (lekkiego brzozowego i w sumie jest ok chociaż trochę mnie zapycha na nosie).
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Trądzik

Postprzez katrinka » 13 lip 2017, o 11:41

Może jest to skutek oleju sojowego, który zaiwerają w soie kremy sylveco. Mi w sumie ten olej sojowy nie przeszkadza ale moja koleżanka również wspominała,że potrafi ją zapychać ( zależy od cery). Pasta acnerose równoież jest spoko Trochę inna konsystencja niż krem na dzień ponieważ jest o wieel bardziej gęsta oraz treściwa. Ale na moją skórę również super wpływa. Jest lepiej nawilżona, taka zdrowszax, ładniejsza :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Trądzik

Postprzez xena » 20 lip 2017, o 09:23

Jeszcz tak się zapytam Dostanę to gdzieś stacjonarnie? Bo że na stronie mozna zamowić to jasne, ale wolałabym kupić jednak w sklepie.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Trądzik

Postprzez katrinka » 25 lip 2017, o 11:13

Oj nie widzialam w sklepach. Znaczy się chyba raz w jakiejś wiekszej aptece ale tak to zamawialam na ich stronie ( machnęłam sobie ostatnio cały pakiet i chyba wszystko mi pasuje, tylko ten płyn mógłby być bardziej wydajny, chociaż biorę pod uwagę ,ze to moja wina ponieważ u mnie wszystkie toniki czy płyny micelarne schodzą bardzo szybko)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Trądzik

Postprzez RadioProtect » 25 lip 2017, o 16:55

Zabiegi oczyszczania w gabinecie kosmetycznym (zamiast wyciskania samemu), unikanie kosmetyków, które zatykają pory i wysuszają, a także stosowanie żelów antybakteryjnych, to tylko niektóre z zaleceń, przy cerze trądzikowej.
Avatar użytkownika
RadioProtect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2017, o 18:45
Lokalizacja: Nadarzyn
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]