praca Niemcy

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

praca Niemcy

Postprzez Marli » 21 cze 2017, o 15:45

Mam zamiar jechać do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych. Znalazłam firmę Medipe, organizują nawet kursy języka niemieckiego co dla mnie jest super sprawą. Czy ktoś był może na takim wyjeździe? ;D
Marli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 16:03

Re: praca Niemcy

Postprzez ElenaZa67 » 22 cze 2017, o 13:45

tam w Niemczech teraz dość niebezpiecznie jest z powodu imigrantów. W którą część DE dokładniej jedziesz? Pomyśl może nad innym krajem np Austria.
ElenaZa67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 cze 2017, o 13:06

Re: praca Niemcy

Postprzez patt » 28 cze 2017, o 12:37

Myślę, że Niemcy, albo Francja to teraz najlepsza opcja emigracyjno-zarobkowa, bo np. UK jest już całkiem nie do zniesienia i przepełnione Polakami.

patt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 12:11

Re: praca Niemcy

Postprzez anna34 » 1 lip 2017, o 13:58

Francja też już nie do końca, ale Niemcy wciąż pozostają najlepszą opcją emigracyjną jak dla mnie.

anna34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:24

Re: praca Niemcy

Postprzez ladyshin » 20 sie 2017, o 10:46

Od października ruszam do Niemiec, a może później do Holandii po nowym roku. Praca zawsze sie tam znajdzie, spokojnie, wydaje mi się, ze lepiej można zarobić niż u nas, tlyko trzeba troche wytrwałości :)

ladyshin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 10:43

Re: praca Niemcy

Postprzez paolka » 13 mar 2018, o 21:39

Cześć! Ja od roku jezdzę z agencją MyCare24 i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze mam zawsze na czas na koncie, a za dodatkowe prace których nie mam w umowie, czy święta-mam bonusy. Do tego po raz pierwszy udało mi się trafić na koordynatora, który faktycznie ma z nami-opiekunkami dobry kontakt, czego niestety o innych firmach nie mogę powiedzieć. No i najwazniejsze-tą pracę trzeba kochać:)
paolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:46

Re: praca Niemcy

Postprzez Zuzsz » 3 cze 2018, o 22:50

Jestem opiekiunką już od pół roku. Pracuję w Monachium, opiekuję się miłą starszą panią. Pracę znalazłam przez agencję Pflegehelden i bardzo sobie ją chwalę. Mam doskonałe warunki, dobry zarobek, świetny kontakt z agencją. Od początku pracuję na umowę o pracę. To nie jest praca dla każdego, wiadomo, ale ja nie zamieniłabym ją na inną.
Zuzsz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2018, o 22:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak, Zjawkowo