Zakończyć związek?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zakończyć związek?

Postprzez aleksandra559 » 4 lip 2017, o 08:24

Witam. Zdecydowałam się tutaj napisac, ponieważ już sama sobie nie radzę.
Jestem w związku z partnerem od 3 lat. Mamy dwójkę dzieci. Jedno ma 2 lata, a drugie urodzi sie za 3 miesiące. Związek od początku jest burzliwy jednak zawsze udawało nam sie przezwyciężyć kryzysy. Pod koniec ubieglego roku zdecydowalismy sie jednak rozstać i dac trochę czasu. Przez ten okres moj partner bardzo korzystal z wolności i mial wiele przygodnych partnerek. Po 3 miesiacach zdecydowalismy, ze jednak wracamy do siebie i tak od pół roku jestesmy znowu razem. Jednak moj partner zmienil się. Caly czas żyje tym co bylo jak byl chwile wolny. I opowiada o wspanialych stosunkach z innymi, jak go kobiety adorowaly, jak on je zdobywal itd itd. Czasami puszczalam to mimo uszu, a czasami byla awantura. Caly czas zapewnia mnie o swojej milosci i ze mnie nie zdradza, ale wczoraj w nocy dostal smsa i ciekawosc wygrala no i zobaczylam, ze jakas kobieta do niego napisala, ze cos przykrego ją w życiu spotkało, ze chcialaby zadzwonic i wyplakac sie mu i ze jest jej przykro, ze tak nagle przestal pisac i dzwonic. W bilingach zobaczylam, ze utrzymywal nia kontakt smsowy i gadali po 20 min z soba. Jak zobaczyl dzisiaj, ze przeczytalam smsa to zaczal sie tłumaczyć, ze to ona sie zakochala, ze kontakt sie z nia zaczął jak my bylismy pokloceni, bo chcial jakos odreagowac.
Pare razy odkad wrocilismy do siebie mial wpadke, ze utrzymuje kontakt z innymi kobietami i usuwa smsy, polaczenia.
Nie wiem co mam robic. Nie mam niby dowodów zdrady, ale gdyby nic nie bylo to by sie przyznal, ze kobieta mu spokoju nie daje.
aleksandra559
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lip 2017, o 08:09

Re: Zakończyć związek?

Postprzez Fenek86 » 4 lip 2017, o 12:26

O matulu. Nie wiem dziewczyno dlaczego z nim jesteś i udajesz naiwną. Nie wyobrażam sobie mówić swojej kobiecie o łóżkowych przygodach ani żeby ona mówiła o tym mi. Nie ma się czym chwalić poza tym szanuję jej uczucia i doskonale wiem, że sprawiłbym jej tym ogromną przykrość. I jak sobie pomyślę, że mielibyśmy się rozstać na chwilę to bym nie seksił się z innymi pannami.
Żadnego sensu w waszym związku nie widzę. Chyba oprócz dzieci nic was nie łączy. Daruj sobie wciskanie kitu, że jest ci wierny, bo znam te zagrywki. Jak byłem młody i głupi to też tak robiłem
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: babeczkazpolski, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]