Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez gonia191 » 3 lip 2017, o 16:02

Mój narzeczony jest ode mnie o prawie 10 lat straszy i już dwa razy próbował sobie układać życie na nowo. Ma bardzo ciężki charakter. Pierwsza żona z którą ma dziecko zostawiła go i wyjechała do innego kraju. Drugą kobietę poznał zaraz po rozwodzie z żoną, byli ze sobą kilka lat i wtedy poznał mnie. Wielka miłość itp. Zostawił tamtą dziewczynę dla mnie. I tak już jesteśmy razem prawie rok, był oświadczyny, zaplanowany ślub na wrzesień i okazuje się, że jego była żona wraca do Polski z córką i nie mają gdzie mieszkać. Oczekuje pomocy od mojego narzeczonego... Bo jakby nie było to jego dziecko. Jego córka kilka razy przylatywała do Polski, między nami się nawiązała jakaś pozytywną relacja, więc nie jest źle. I wszystko byłoby w miarę i ok ale mam wrażenie, że jego była ma jakiś plan bo po prostu chce znowu być z moim facetem. On twierdzi, że nie ma takiej możliwości, żebym się nie martwiła ale wiecie jak to my kobiety wszystko przeżywamy. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. A jeszcze dobija mnie fakt, że ja nie pisałam się na życie z nastolatką w tle a na to się zapowiada (ciężko mi było się przekonać do myśli o spędzaniu z jego córką wakacji czy ferii). Nie przepadam za dziećmi i nigdy tego nie ukrywałam. Nawet nie wiem czy kiedykolwiek zdecyduje się na własne- chyba jeszcze nie ten czas. I nie wiem co mam teraz robić. Bardzo go kocham, ślub za dwa miesiące ale ja nie jestem pewna czy podołam takiemu bagażowi jaki mój narzeczony ciągnie za sobą. Nie takie życie mi obiecywał. Proszę czy możecie mi coś doradzić.
gonia191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 15:24

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez Jaśmin » 3 lip 2017, o 17:13

Gonia, decydujac sie na zycie z facetem z bagazem niejako musialas sie liczyc z tym, ze takie kwiatki jak masz teraz moga miec miejsce., niestety, nigdy nie wiesz jak zycie sie pouklada.. Corka jest jego ale zona juz nie, wiec ja bym z nim pogadala by corka z wami zamieszkala jesli juz no ale byla zona... no sorry, jest dorosla a byly maz nie ma obowiazku jej utrzymywac czy pomagac jej. Moze nie brzmi to zbyt milo ale on w tym momencie ma nowy zwiazek i musi myslec o Tobie. Natomiast Ty jesli chcesz z nim byc to musisz zaakceptowac ze ma dziecko i to sie nigdy nie zmieni...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez gonia191 » 3 lip 2017, o 20:17

Nie ma szans, że jego córka z nami zamieszka bo była żona się na to nigdy nie zgodzi...
gonia191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 15:24

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez Fenek86 » 4 lip 2017, o 12:55

Widziały gały co brały. Trzeba było pomyśleć i być gotową na takie sytuacje
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez gonia191 » 4 lip 2017, o 19:10

Ja widziałam na co się pisałam, tylko, że ustalaliśmy co innego na początku.
gonia191
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 15:24

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez Fenek86 » 6 lip 2017, o 02:42

Powiem ci na moim przykładzie. Też mam dziecko z poprzedniego związku i dziecko zawsze będzie w życiu każdego rodzica. To samo dotyczy byłych, z którymi ma się to dziecko. Moja była zawsze w tym moim życiu będzie się przewijać nie jako kobieta, z którą chce być tylko jako matka mojego dziecka.
Mam inny i bardzo udany związek i ex tego nie zmieni. Zaufaj swojemu facetowi, bo jakby chciał do niej wrócić to by się z tobą nie chciał ożenić
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez elwira321 » 18 wrz 2017, o 15:50

Pomyśl czego Ty tak na prawdę chcesz, bo myślę że nie potrzebnie robisz problem

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Mój narzeczony i bagaż doświadczeń-proszę o radę

Postprzez dradziszewska » 19 wrz 2017, o 14:29

Skoro ma nową rodzinę to jej powinien się poświęcić, córka zawsze będzie córką to normalne ale była żona, powinna nie ingerować w żaden sposób w Wasze życie.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]