Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez odrzucony90 » 2 lip 2017, o 14:55

Witam Was wszystkich serdecznie,
Nigdy nie sądziłem że spotka mnie taka sytuacja i że znajdę się po tej stronie która domaga się seksu. Najpierw kilka słów o mnie: mam 25 lat, jestem dobrze zbudowany, przy swojej sylwetce mam spory biceps, średniej długości zdrowe włosy, ładną buzie,. Nie piszę tego aby się przechwalać, jestem świadomy swojej urody, nie mam kompleksów
i do tej pory nie narzekałem na brak seksu.

Poznałem kogoś, spotykaliśmy się ok 2 miesiące, randki były wspaniałe, mieliśmy wiele wspólnych tematów, oboje szukaliśmy ustatkowania się - czując to, nie chciałem za szybko rozpocząć z nią seksu aby tego nie zepsuć.

No ale ja bardzo lubię seks i po 2 miesiącach miałem już dość czekania. To miał być nasz pierwszy wspólny weekend, 4 gwiazdkowy hotel, basen sauny - nie mogłem się doczekać kiedy w końcu skonsumujemy nasz nowy związek.

Po relaksującym dniu spędzonym w spa wróciliśmy do pokoju, ja byłem aż nabuzowany - miałem ogromną ochotę na seks. Ona zrobiła się jakaś markotna, zaczęła narzekać na pogodę, ból głowy i złe samopoczucie. Z minuty na minutę zaczęło do mnie dochodzić że seksu nie będzie. Nie mogłem w to uwierzyć!!! Bo kiedy jak nie wtedy?? Spodziewałem się że się na mnie rzuci po 2 miesiącach randkowania a ona nic!!! Zacząłem ją kusić, rozbierać się, dotykać, ale widiałem że robi sie coraz bardziej spięta, nie rozumiałem co się do cholery dzieje... W końcu zrezygnowany odpuściłem, tej nocy nie zmrużyłem oka nawet na chwilę...

Następnego dnia zaczeliśmy o tym rozmawiać... Powiedziała że przerosła ją ta sytuacja, za długo czekała, zestresowała się, bała się że nie sprosta moim oczekiwaniom i się zablokowała... To była trudna sytuacja dla nas obojga dlatego starałem się być wyrozumiały.

Po wyjeździe nie wytrzymałem i zaczęłam drążyć temat, byłem sfrustrowany, zdziwiony i zakłopotany, pokłuciliśmy się i
daliśmy sobie kilka dni przerwy.

Czy mieliście podobnie?? Co o tym sądzicie??
odrzucony90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2017, o 14:52

Re: Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez Jaśmin » 3 lip 2017, o 17:06

Nie mialam podobnie ale sadze, ze jesli juz na poczatku zwiazku masz takie problemy to z czasem moze byc tylko gorzej, jesli ona juz teraz ma tak male potrzeby to co jak przyjdzie kiedys dziecko, meczaca praca, jakies powazniejsze problemy... No nie wiem. Wydaje mi sie ze dwie osoby powinny sie jak najbardziej dobrac temperamentem, slyszalam ze niektore kobiety maja bardzo niskie libido, wiec moze one powinny byc z mezczyznami ktorzy rowniez maja mniejsze potrzeby.

Bedziesz przez cale zycie ciagle tylko czekal na te momenty kiedy ona bedzie miala ochote na zblizenie? Szybko czekanie przerodzi sie we frustracje.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez Fenek86 » 4 lip 2017, o 12:33

Gościu o co ty się sadzisz do niej? Powiedziała ci, że zestresowała się i że bała się że nie sprosta, zablokowała się a ty na nią naskoczyłeś. Zamiast zrobić podejście numer dwa to ty robisz jej jazdy
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez Jaśmin » 4 lip 2017, o 14:02

Skoro tego potrzebuje to robi jazdy, nie kazdy jest w stanie zyc miesiacami w celibacie. Dziewczyne trzeba zrozumiec ale faceta tez.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez Fenek86 » 6 lip 2017, o 02:49

Ja rozumiem ale to miał być ich pierwszy seks.
Raz można przetrawić no różnie bywa. Dziewczyna nawet podała mu powód. Co innego jakby odmawiała non stop wymyślając różne wymówki
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Jestem bardzo atrakcyjny a moja dziewczyna unika seksu

Postprzez mafis » 1 mar 2024, o 14:44

Hej. Wiesz co miałem podobnie z jedna dziewczyna. Okazało sie że miała spore problemy z libido i suchością pochwy. Próbowaliśmy różnych Hiszpańskich Much itp.. bez poprawy dopiero takie tabletki ze specjalnymi ziołami z Brazylii czy jakoś tak nazywały sie Feminam Libido. Więc rozpuszczaliśmy te tabletki w jakimś napoju i po wypiciu dziewczyna naprawdę miała dużą ochotę na seks. Bez tego to raczej nic by z tego nie wyszło. Ciężko je kupić pamiętam ze szukaliśmy w internecie.
mafis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2024, o 14:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]