zdrada emocjonalna

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

zdrada emocjonalna

Postprzez aldona720 » 6 lip 2017, o 22:39

prawdziwe historie usłane łzami
Aldona.. lat 45 męzatka 3 dzieci 2 dorosłych jedno 6 lat wykształcenie wyższe magisterskie (dyrektor ,członek zarządu w dużej firmie)chciała bym Was wszystkich przestrzec przed zdradą emocjonalną może ktoś powie co to jest ,e tam stara baba życie trzeba brać z przymrużeniem oka ,ale nie jest tak .Męża swojego poznałam mając 18 lat on 19 nie miałam iść z kim na studniówke( ciągle uwazałam ze nie jestem urodziwa) on zrobił ze mnie królewne zgodził sie od razu wczesniej nie miałam chłopaka sama nie wiem szkoła nauka ale zaczęlismy chodzic studniówka pierwsze pocaunki dotykanie miejsc intymnych i musiał isc do wojska pamietam przysięge jacy bylismy szczęsliwi on jaki szczęsliwy płacz łzy szczęscia jak moje tak jego łzy pierwszy seks mój i jego szczęscie znów dziewica on też pierwsza kobieta, plan slubu mała przerwa wyjazd za granice po 50 dniach powrót i znów szczęscie łzy sex super jak mozna sobie inaczej wyobrazić slub wesele wspaniale i zaczęły sie pierwsze problemy poroniłam dziecko on był przy mnie ciagle cały szpital wyczuwał naszą miłość po 3 latach jest upragnione dziecko fajnie było szczesliwe zycie mieszkalismy u rodziców praca wyjazdy super rodzina bardzo dobry mąż opiekuje sie mną dzieckiem naprawdeę super tylko pozazdroscic po 6 latach 2 dziecko tez się nic nie zmieniło R...pracuje wychowuje dzieci pomaga mi we wszystkim kocha bardzo kwiaty kolacja ze swiecami ,wyjazdy mam wszystko czego nie maja inne kolezanki decyzja o budowie domu dom ogró i zaczę ło się kiedyś przyjechał nasz kolega trochę wypity mąz poszed się juz połozyć ja go poszłam wyprowadzić do innego pokoju i on mi mówi ze mnie kocha i takie tam nadmienie ze przez 20 lat moj mąz był dobrym męzem kochanym ojcem super kochankiem co robi niespodzianki sniadania do łózka i wszytko co najlepsze nigdy nie podniusł ręki na mnie poprostu super mąż (prania ,zakupy ,obiady dom i ...Wieczór następnego dnia pojechał do tego kolegi i powiedział mu ze nie zyczy sobie takich tekstów do mnie i przywiezli go samochodem tak pijanego ze go nigdy nie widziałam zaesze mało pił a nawet wcale nie pił był bardzo zdenerwowany na mnie ze nie wyszłam z tego pokoju pokłucilismy sie następnego dnia bardzo ale zawsze sobie wybaczalismy tego samego dnia bo mąz wychodził z załozenia ze sie mozemy rano nie spotkac nikt nie zna godziny ani dnia ..I tak sie zaczeło pisalismy do siebie emeile sms i nine bzdury męzowi przeszły złosci bylismy nawet 3 razy z paczką na wekendzie super 3 lata temu przyszedł do mnie jak męza nie było w domu a miał zakaz jak męza nie ma w domu i wypilismy wino i zaczął mnie całowac z jezykiem pokołucilismy sie znóww z męzem przepraszałam go znów i zmów kłamstwa rok temu mu zmar ojciec i znów sie zblizylismy sms meile telefony a mąz o niczym nie wiedział kłamałam go i wyczaił email od niego taki miłosny sie tak zdenerwował rozbił telefon i oczywiscie alkohol powiedziałam mu to wszystko jak było i mąż się załamał


miałam wspaniałego człowieka ,męza kochanka ojca dzieci nie pijącego męza (zero alkocholu przez 18 lat naszego małżenstwa powiem tak był najlepszym męzem na swiecie zawsze usmiechnięty miły zazdrosny superrrr chce mi się wyć z rozpaczy co zrobiłam a teraz jest wrakiem człowieka i nie wiem czy on sobie z tym poradzi a kolega .....mąz mi nie pozwolił sie z nim spotykac gadać sms emaile zero


co robić
wiem ze to moja wina
--
aldona720
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2017, o 22:35

Re: zdrada emocjonalna

Postprzez aldona720 » 6 lip 2017, o 22:41

jeszcze raz podkreślam był wspaniałym człowiekiem dla mnie kolezanki mi wszystke zazdrosciły takiego męza i miłości jaką mi dawał
aldona720
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2017, o 22:35

Re: zdrada emocjonalna

Postprzez aldona720 » 6 lip 2017, o 22:49

wszystko spierdoliłam wszystko się tak załamał
aldona720
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2017, o 22:35

Re: zdrada emocjonalna

Postprzez eleonora5 » 20 lip 2017, o 09:01

no ciężka sytuacja, ale skoro miałas to wszystko, takie cudowne życie, to po co szukałaś czegoś innego?? jakbyś nie chciała to byś nie wpuściła tego 2 faceta do mieszkania, co Ci się w nim spodobało, że powiedział ze Cie kocha? Przecież ma już faceta, który Cie kocha i od Ciebie dba zawiodłaś męża... maskara.

nie wiem czy Ci mąż wybaczy i jeszcze wrócicie do poprzedniego stanu ale życze wam tego
eleonora5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 lip 2017, o 14:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]