Uczucie ciężkości

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Uczucie ciężkości

Postprzez katrinka » 7 lip 2017, o 09:52

xena napisał(a):Kilka porad ode mnie
więcej ruchu
dużo warzyw i owoców
warto byłoby również włączyć do diety błonnik - polecam Fibra Vitale, najlepszy jeśli chodzi o takie sprawy. Poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego, nic Ci nie leży na jelitach. Nie masz zaparć
no i jesli dalej bedziesz odczuwała problem i to nie pomoże to pozostaje wybrać się do lekarza.


Jaki jest skład tego błonnika? Bo aktualnie mam błonnik, który nie daje u mnie dosłownie żadnego działania ( tłumaczę się tym,że kupilam w promocji i w tablatkach). Kiedyś miałam taki jeden ziołowy w formie suszu, który sobie rozpuszczałam w szklance wody i z rana piłam. I w tym przypadku róznica byłą, Tyle, ze teraz do jasnej ciasnej nie pamiętam juz jak sie nazywał. Kupilabym chętnie ponownie ;)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Uczucie ciężkości

Postprzez xena » 10 lip 2017, o 09:57

Babka płesznik
siemię lniane
babka jajowata

Od jakiegoś czasu zalewam sobie fibra vitale gorącą wodą ( ale nie wrzątkiem). Tak sobie to zaparzam i piję. Całiem smaczne :)
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Uczucie ciężkości

Postprzez agaia » 6 wrz 2017, o 18:31

Ja zwykle w kiedy czuje się ciężko, jem płatki zbożowe na śniadanie. Też zawierają błonnik, a są naprawdę smaczne. Teraz można zostać nawet ambasadorką Sante Fit Naturalnie. Możecie zarejestrować się na ich stronie i zostać fit ambasadorkami
agaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:56

Re: Uczucie ciężkości

Postprzez poli » 8 wrz 2017, o 17:00

To pewnie kwestia tego co jesz. Po niektórych daniach takie poczucie ciężkości to standard moim zdaniem. ;)

poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 16:42

Re: Uczucie ciężkości

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 20:53

może to jakieś problemy z jelitami, aj bym się zdiagnozowała . No i ograniczyć wzdymające jedzenie. Duzo pić i jeść lekkostrawnie. Obserwować swoj organizm

barb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:24
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]