trener personalny

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

trener personalny

Postprzez elizkaa533 » 31 sie 2014, o 11:17

Czesc dziewczyny,

Ostatnio zastanawiam się nad ćwiczeniami z trenerem personalnym. Czy któras z was ćwiczyła razem z trenerem? Na czym polegają takie ćwiczenia? I jak cenowo ?

Pozdrawiam
elizkaa533
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 18:13

Re: trener personalny

Postprzez Jasminum » 1 wrz 2014, o 11:19

Cześć!

Jeśli nie miałaś zbyt wiele do czynienia z fitnessem, myślę że warto spędzić godzinkę z obytą osobą, która powie Ci co ćwiczyć i jak. Zwróci uwagę na popełniane błędy.

Często w klubach podczas zakupu członkowstwa oferowana jest godzina z trenerem personalnym za darmo- nie ma się nad czym zastanawiać moja droga!

Druga prawda jest taka, że wszystko to możesz dowiedzieć się sama w internecie czy choćby pytając ludzi na siłowni- nie gryzą :)
Avatar użytkownika
Jasminum
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 11:13

Re: trener personalny

Postprzez nikola88 » 23 wrz 2014, o 11:10

Trener pokaże Ci jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, żeby nie było później żadnych urazów i kontuzji, dlatego też polecam skorzystać z takiej opcji :)

nikola88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 10:23

Re: trener personalny

Postprzez Ania86 » 25 wrz 2014, o 15:36

Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat treningu personalnego i korzystania z usług trenera SPAM

Ostatnio edytowano 25 wrz 2014, o 15:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ania86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 wrz 2014, o 14:37

Re: trener personalny

Postprzez Aleksndra » 23 mar 2017, o 09:10

Cenowo jest bardzo różnie. W Warszawie cena za jeden trening może wynieść nawet 200-300 zł. U tych znanych trenerów. Ci zatrudniani w siłowniach sieciowych biorą zwykle znacznie mniej np. 100 zł. Myślę że warto jeżeli nie orientujesz się w ćwiczeniach i diecie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: trener personalny

Postprzez soul » 11 lip 2017, o 12:55

Polecam Ci LINK jest trenerem personalnym w Warszawie i póki co układa darmowe diety i plany treningowe, więc super ;)


DZIEKUJEMY ZA LINK
Avatar użytkownika
soul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: trener personalny

Postprzez tosiafit » 1 mar 2018, o 22:58

dokładnie trener personalny ma za zadanie przede wszystkim dobrać opdowiedni plan treningu dla twojego celu, wagi, stopnia sprawności i nauczyć Cię jak poprawnie wykonywać ćwiczenia aby uniknąć kontuzji a mieć dobre efekty. Powinien też wspomóc Cię w zmianie nawyków żywieniowych na lepsze.

Trening personalny Katowice https://www.trenerpersonalny-katowice.pl- profesjonalne wsparcie doświadczonego trenera personalnego i instruktora jogi.
tosiafit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 22:33
Lokalizacja: Katowice

Re: trener personalny

Postprzez Marzenna » 19 mar 2018, o 12:01

elizkaa533 napisał(a):Czesc dziewczyny,

Ostatnio zastanawiam się nad ćwiczeniami z trenerem personalnym. Czy któras z was ćwiczyła razem z trenerem? Na czym polegają takie ćwiczenia? I jak cenowo ?

Pozdrawiam


dorgo i na dłuższą metę się nie opłaca. Lepiej się nauczyć ćwiczyć i robić to samemu.
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: trener personalny

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:53

Trenerzy personalni są świetną sprawą. kKiedyś korzystałam z takich usług, ale trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Trener to tylko początek. Dochodzą odżywki, dieta, odpowiedni ubiór, karnety..
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: trener personalny

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:59

jak ktoś jest zupełnym laikiem to warto bo efekty które możesz zrobić w miesiąc przy złym treningu dopiero się pokażą pod wóch więc oszczędzasz czas i daje to o wiele więcej motywacji
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: trener personalny

Postprzez kilogramzdrowia » 12 sie 2020, o 17:42

na początku ćwiczyłam z trenerem, było pomocne:)
Na dłuższą metę zbyt drogo :/
kilogramzdrowia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 17:40

Re: trener personalny

Postprzez sylwiaank » 8 mar 2022, o 12:39

Ja Wam powiem, że na siłowni co trener to inny... Jedni rzeczywiście fajnie, zaangażowani mocno, poświęcają czas i uwagę, poprawiają, motywują, ale dużo też takich, co rzuca ćwiczenie, a sam siada z pudełkiem obok i żre. Jakbym miała ćwiczyć widząc obok trenera, który wcina albo gada przez telefon, to chyba bym zrezygnowała.
sylwiaank
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 mar 2022, o 12:12

Re: trener personalny

Postprzez Colorful » 7 mar 2023, o 10:20

Z tym trenerem https://szymonowczarzak.pl/Wsp%C3%B3%C5%82praca+Online możesz zacząć ćwiczyć w domu nawet z planem. On podpowie, jak to wszystko zaplanować. Nie musisz chodzić na siłownię, jeżeli się wstydzisz lub nie chcesz z innych powodów, masz daleko i tak dalej. Trener przeprowadzi instruktaż online, pokaże technikę na życzenie, wszystko do załatwienia swobodnie, bez spięcia i częstego spotykania się. Generalnie okazja do metamorfozy dla introwertyków, którzy nie mogą sobie poradzić z trenerami – nadmiernymi ekstrawertykami.
Colorful
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38

Re: trener personalny

Postprzez olamurek » 3 kwi 2023, o 12:58

Trener personalny to dobra sprawa na początek jak nie znasz jeszcze odpowiednich ruchów, oczywiście wszystko zależy od dyscypliny, ale i tak początkującym polecam treningi personalne, przynajmniej dopóki nie ogarniemy podstaw.
olamurek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 12:51
Lokalizacja: Białystok
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron