Organizm po porodzie

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Organizm po porodzie

Postprzez Panna_Mysia » 11 lip 2017, o 17:38

Dziewczyny,

16 maja urodził się mój drugi synek. Okres połogu się już zakończył. Krwawienie ustąpiło, po 2 dniach pojawił się pierwszy okres. Było to na początku czerwca, więc teraz teoretycznie na początku lipca powinna pojawić się druga miesiączka. Na chwilę obecną boli mnie podbrzusze i czuję piekący ból w piersiach, ale okres nie nadchodzi. Rozpoczęłam już współżycie i choć zabezpieczamy się z mężem zaczynam wariować i zastanawiam się, czy to kolejna ciąża czy może huśtawka hormonalna organizmu? :D

Czy miałyście nieregularne miesiączki po porodzie? Czułyście jeszcze jakiś ból czy dyskomfort po zakończeniu ciąży? Jak długo?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Organizm po porodzie

Postprzez Hadassa » 13 lip 2017, o 08:04

Pierwsze pytanie, karmisz piersia?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Organizm po porodzie

Postprzez Jamelia » 22 lip 2018, o 21:48

Zaraz po połogu jest największa szansa na zajście w ciążę ,ale skoro się zabezpieczacie to nie powinno być ciąży, chyba że to takie zapeczpieczanie się 50/50... to wtedy może być :baby

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]