Ból pochwy podczas stosunku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Ból pochwy podczas stosunku

Postprzez Kubekzwoda » 12 lip 2017, o 08:52

Cześć!
Niedawno zrobilem to z swoją dziewczyną pierwszy raz i niestety pojawiły się problemy.
Strasznie ją bolało gdy w nią wchodziłem. Wcześniej gdy robiłem to palcem ból również się pojawiał, ale był znośny.
Niestety w przypadku mojego drąga ból był nie do zniesienia i nie wiem co te ból właściwie powoduje bo penis wchodzi o końca i nic go nie blokuje, a największy ból jest na początku jak przechodzi przez tą początkową małą dziurkę jest strasznie wąska ale się rozciąga na boki (nie do środka) i nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia (rozciągnięcia jej), czy tą dziurkę trzeba po prostu siłą i z bólem rozerwać.

Proszę o rady bo po tej akcji dziewczyna się trochę na to zamknęła z powodu tego ogromnego bólu i nie ma ochoty próbować ponownie :/
Do ginekologa może uda się ją przekonać, ale najpierw wykonałbym kilka ponownych prób.
Kubekzwoda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 08:42

Re: Ból pochwy podczas stosunku

Postprzez dradziszewska » 24 lip 2017, o 10:49

Jeśli dziewczyna nie ma zbyt dużego doświadczenia a wnioskuje, że tak jest to może stresować się, przez co nie potrafi sie odpowiednio rozluźnić, dodatkowo dolegliwości bólowe powodują jeszcze większy stres i jest błędnę koło. Powinieneś pokazać dziewczynie, że zbliżenie jest przyjemne i nie robić nic na siłę, przede wszystkim porozmawiaj z nią na ten temat.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Ból pochwy podczas stosunku

Postprzez bojowniczka » 7 lis 2017, o 21:11

sila i z bolem to se mozesz mlotkiem w ...... walnac! facet co ty gadasz.. jaka sila jaki bol... to wrazliwe miejsce !! dziewczyna jest niedoswiadczona wiec sie stresuje a to oznacza ze nie jest odpowiednio nawilzona i rozluzniona... odpowiednio dluga gra wstepna powinna rozwiazac sprawe... moze to byc tez kwestia strachu przed wpadka.. jesli dziewczyna sie boi wpadki to tez sie nie rozluzni... najlepiej by poszla do lekarza po jakies tabletki,, na poczatek moze dostac z mala dawka hormonow jak belara.. mozecie tez sprobowac jakis zelow nawilzajacych
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]