Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Transformacja poprzez oddech. Dynamiczne uwalnianie napięć

Postprzez marta_k » 26 lip 2017, o 12:12

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE

zapraszają 27 września – 1 października 2017 na warsztat

Transformacja poprzez oddech.
Dynamiczne uwalnianie napięć –od umysłu do ciała.
Prowadzi: Govind Pushan
Dla zaawansowanychZapraszamy początkujących i zaawansowanych na kolejną edycję cyklu transformacji przez oddech. Tym razem skupimy się na sercu i miednicy.
Przyjrzymy się wzorcom porzucenia i odrzucenia, odblokujemy energię serca i otworzymy się na przepływ Miłości. Obudzimy też miednicę - centrum naszej energii, by pełniej cieszyć się zdrową seksualnością i przyjemnością.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem i jego asystenci. Uzyskując doświadczenie w wielu modalnościach pracy Pushan stworzył autorską metodę - dynamiczne uwalnianie napięć - łączącą oddech bioenergetyczny, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i odzyskanie kontaktu ze swoim autentycznym ja.

O swojej pracy mówi tak: nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za prawidłowy przepływ energii życiowej często jest utrudniony z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń z przeszłości. Na poziomie fizycznym brakuje nam witalności i rozluźnienia, na poziomie psychicznym nieświadomie odtwarzamy stare mechanizmy funkcjonowania.
Dynamiczne uwalnianie napięć jest praktycznym i skutecznym podejściem, które pozwala rozbroić napięcia w ciele segment po segmencie. Łączy wiele sprawdzonych metod pracy: bioenergetykę A.Lowena, podejście dot. traumy P.Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, medytacje Osho.

Transformacja przez oddech , to cykl warsztatów oddechowych w 2017 roku, które pomogą nam odzyskać witalność, moc, autentyczność, zdolność do czucia i przeżywania życia w pełni. Nasz naturalny rytm oddechu odpowiedzialny za ilość energii, moc, spontaniczność i kreatywność, jaką dysponujemy, często jest zablokowany z powodu skumulowanego codziennego stresu i trudnych wydarzeń przeszłości oraz budowania mechanizmów obronnych. Powoduje to, że naturalny przepływ energii z dolu do góry zostaje zablokowany, żyjemy nieświadomie odtwarzając przeszłość, odcięci od siebie i ludzi, skazani na ograniczony zestaw strategii zyciowych.

Wyjdziemy poza nawyki osobowosci, rozpuścimy stres, odzyskamy swoją wolność, moc twórczą, połączenie z ciałem, sercem i duchem. Odblokujemy przepływ energii i połączymy się w pełni ze sobą, innymi i życiem. Uzyskamy to poprzez stopniowe rozbrajanie napięć w ciele, segment po segmencie. Wykorzystamy bioenergetykę A. Lowena, podejście dotyczące traumy Petera Levine'a, somatic experience, sesje oddechowe, liczne medytacje Osho, taniec i dotyk. Nauczymy sie technik uwalniania emocji i relaksacji przydatnych w codziennym życiu.

Z powodu napięć i stresu w naszym codziennym życiu, jak również wczesnych wydarzeń z dzieciństwa, nieświadomie zgromadziliśmy w naszym ciele ogromną ilość napięć. Bardzo często te napięcia są przyczyną wielu różnych chorób oraz braku energii w naszym życiu.

Dynamiczne uwalnianie napięć jest potężnym skutecznym podejściem, które łączy wiele technik pomocnych w rozładowaniu starych napięć, skurczy i stresu. Pomoże nam stworzyć nową przestrzeń, sharmonizować ciało i umysł. Nasza energia życiowa znowu popłynie wolno, poczujemy się witalni, odmłodzeni i uzdrowieni.

W każdym module pogłebiamy wiedzę o:
• Trzech mózgach
• Wpływie stresu na system nerwowy
• Jak się łączyć z ciałem, uczuciami, odczuciami w ciele (felt sense) poprzez ekspresję
• Jak odzyskać wolność emocjonalną i kreatywność
• Rozróżniać poszczególne segmenty w ciele i różne cechy, które z nimi korespondują
• Nauczymy się jak utrzymywać w równowadze nasz system nerwowy, zarówno w działaniu jak w relaksie i jak doświadczać naturalnego przepływu Qui
• Nauczymy się różnych technik medytacyjnych, ćwiczeń i sekwencji ruchowych, które będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu do samoregulacji
Wykorzystamy techniki oddechowe, bioenergetykę, ćwiczenia uwalniające napięcia, aktywne medytacje i inne metody, by otworzyć nasze ciała, rozładować stare napięcia i odnaleźć zapomniany stan naturalnej głębokiej relaksacji.

Warsztat poprowadzi Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem i jego zespół.Govind Pushan, certyfikowany terapeuta Osho z ponad 13-letnim stażem. Po wielu latach prowadzenia własnej firmy w Hiszpanii wkroczył na ścieżkę terapii, medytacji, szamanizmu i duchowości uzyskując kompetencje z wielu szkół i modalności. Pushan jest autorem metody łączącej oddech bioenergetyczny i doświadczenia somatyczne, dzięki której pomógł wielu ludziom na ścieżce transformacji odkryć swoje autentyczne ja.
Jego praca koncentruje się na transformacji osobistej głównie poprzez terapię oddechem, doświadczenie somatyczne i medytację. Podróżuje z warsztatami i szkoleniami po całym świecie skupiając się na otwieraniu ciała i uzdrawianiu traum tak, by możliwe stało się odzyskanie dostępu do energii życiowej i znalezienie harmonii między ciałem a umysłem w życiu codziennym. Niektóre z ukończonych przez niego szkoleń to: master breath training, somatic experience (uzdrawianie traum), uzdrawianie relacji, tantra, pomoc psychologiczna, terapie medytacyjne.


WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!


DATA:
27.IX-1.X.2017

ROZPOCZĘCIE:
27.IX o godz. 18 kolacją (środa)

ZAKOŃCZENIE:
1.X o godz. 14 obiadem (niedziela)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU:
1400 zł + koszty pobytu i wyżywieniaRABAT: cena wynosi 1200 dla osób kontynuujacych cykl (min. 2 Warsztaty z Pushanem Govindem)


PROMOCJA:
1200 zł przy zgłoszeniu i płatności zaliczki do 15 sierpnia
(+ koszty pobytu i wyżywienia w Ośrodku)

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/warsztatowe

KONTAKT:
[email protected]
biuro: 0662759576
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo


ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 27.IX-1.X.2017”.
Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

5. Zaliczkę za warsztat w wysokości 200 zł (w ciągu tygodnia od zgłoszenia) prosimy wpłacać na konto Quest z opisem: „warsztat oddechowy" 27.IX-1.X.2017, imię i nazwisko

Bank Millenium S.A. 00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36,
33 1160 2202 0000 0001 1047 7487
Zwrot zaliczek: trzy tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu zaliczki nie są zwracane
marta_k
Fajna Kobietka
 
Posty: 216
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]