Wasze sposoby na wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez igacek » 19 paź 2016, o 13:25

skrzyp polny z pokrzywą i cynkiem w tabletkach + wcierka jantar + ampułki placenta.
po dwóch miesiącach regularnego stosowania włosy przestały wypadać. jestem bardzo zadowolona z efektów. tabletki jem nadal a wciere i ampuki nakładam profilaktycznie ;)
Avatar użytkownika
igacek
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 12:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez marka56 » 24 paź 2016, o 15:53

Pokrzywa, drożdże zalane wrzątkiem, żelazo, cynk, witamina A między innymi - to wszystko pomaga na wzmocnienie, porost włosów, oraz mniejsza ich wypadanie. Ale jeśli tracisz je z powodu np. stresu czy zmian hormonalnych, to takie metody za wiele nie pomogą.
marka56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 15:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez bata » 3 lis 2016, o 11:52

Odżywkę w kapsułkach stosuję, taką z keratyną, potwornie śmierdzi ale jest skuteczna :D
Avatar użytkownika
bata
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:41

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez czarujaca.1988 » 14 sty 2017, o 10:43

Ja stosuję biotynę zwykle taką 5000 mikrogr. Piję skrzyp i pokrzywę. Ogólnie też biorę multiwitaminę i dodatkowo witaminę d w kroplach evital 1000. Warto suplementować witaminy, szczególnie te którcyh nie da się dostarczyć w pożywieniu
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez ninakijewska » 15 sty 2017, o 12:26

Od kilku miesięcy w ogóle nie farbują włosów. Przez blisko rok cały czas je rozjaśniałam. Włosy zaczęły nie tylko wypadać, ale też bardzo się zniszczyły, nie są już takie gładkie, jak kiedyś. Cały czas stosowałam odżywki, maski, i nic. Do dzisiaj z trudem rozczesuje włosy. Jedno jest pewne. Nigdy więcej nie sięgnę po rozjaśniacz.
ninakijewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 sty 2017, o 12:15

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Hadassa » 19 sty 2017, o 11:50

Czasem warto udac sie do fryzjera na porzadny zabieg regenwrujacym lub sciac wlosy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Beskidy » 19 sty 2017, o 14:17

Ja polecam wcierkę firmy Jantar, daje mega efekty w krótkim czasie:)

Tanie noclegi w górach tylko u nas!
http://www.ropki.eu/
Beskidy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 14:12

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez JaGoda » 22 sty 2017, o 22:07

Brak witamin przyczynia się do wypadania włosów. Pora roku też, zła dieta. Moje włosy wypadały garściami i lądowały wszędzie. Miałam niedobór witamin, bo też paznokcie stały się cienkie. Zaczęłam zdrowo odżywiać się, brać stadium witamin, przestałam używać na jakiś czas odżywek i masek do włosós. Odstawiłam chemię. Robiłam domowe maseczki z żółtka i olejku rycynowego. Zmieniłam szampon na Ziaja na zniszczone włosy i używałam na przemian szamponu dla dzieci. Włosy zrobiły się puszyste i odżyły. Zmieniłam też fryzurę. Zawsze noszę włosy do pasa a wtedy odważnie ściełam je o połowę. Włosy jak nowo narodzone. Teraz znów mam do pasa i zaczynają wyłazić. Chyba czas o nie zadbać.

"Ten, kto kocha naprawdę, kocha w milczeniu, uczynkiem, a nie słowami." ~Carlos Ruiz Zafón –Cień wiatru
Avatar użytkownika
JaGoda
Fajna Kobietka
 
Posty: 130
Dołączył(a): 12 sty 2017, o 17:12

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez ewaewcia » 24 sty 2017, o 10:27

zmiana diety, nowa szczotka, która masuje skórę głowy. Na mnie wcierki niestety nie działały
Avatar użytkownika
ewaewcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 sty 2017, o 10:19

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Milania123 » 25 sty 2017, o 21:39

Nie chcę Cię straszyć, ale wypadające często i w dużej ilości włosy to może być objaw jakieś choroby. Sama na swoim przykładzie wiem, że to udręka... Wypadają wszędzie, a podczas czesania to normalnie garściami i próbowałam wszystkiego dosłownie. Ciągle myślałam, że to wina przesilenia jesiennego czy wiosennego albo już nie wiadomo co... I wyszło, że to choroba tarczycy :) Także polecam zrobić z ciekawości badania na krew, bo może albo to, albo masz brak danej witaminy w organizmie ;) Powodzonka :)
Avatar użytkownika
Milania123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2017, o 21:01

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez europaka » 26 sty 2017, o 15:01

Skonsultuj się z lekarzem niech porobi Ci dokładne badania, pewnie przepisze jakieś witaminy i wszystko wróci do normy...

W atrakcyjnych cenach paczki Anglia Polska. Sprawdź już dziś!
https://euro-paka.pl/
europaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 14:59

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez blyskotka321 » 27 sty 2017, o 11:58

Jesli masz badania zrobione, to wyklucz chemię z pielegnacji i postaw na kosmetyki możiwie naturalne. Podobnie z suplementacją, napar z pokrzywy, tataraku, szkrzypu, siemię lniane, drożdże spożywcze. I cierpliwość, dopiero po dłuższym okresie, nawet do roku od rezygnacji z chemii (farbowania!) można mówić o pierwszych prawdziwych efektach.

blyskotka321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 sty 2017, o 11:55

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Glycerine » 2 lut 2017, o 22:26

Na nadmierne wypadanie włosów od zawsze ja i moja mama stosujemy Vitapil. Kondycja włosów diametralnie się poprawia.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez Sieć Diagnostyka » 6 kwi 2017, o 14:58

Proponuję wykonanie badań krwi takich jak morfologia, OB, a także oznaczenie poziomu żelaza i hormonów tarczycy (TSH, FT3, FT4). Poza tym w diagnostyce wypadania włosów wykorzystuje sie trichigram, czyli badanie korzeni i cebulek włosowych.
Avatar użytkownika
Sieć Diagnostyka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 mar 2016, o 22:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez pinup » 12 kwi 2017, o 20:50

Olej z wiesiołka np. Gal w kapsułkach, a do tego biotyna (niekoniecznie Biotebal), herbaty z pokrzywy, szampon Dermena.
pinup
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 18:48

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez dikusmax » 16 kwi 2017, o 13:33

wypadanie włosów może być związane z niedoborem żelaza w organizmie. W tej sytuacji powinniśmy jeść odpowiednio dużo chudego mięsa czerwonego, wątroby, chudych gatunków wędlin. Jest to źródło żelaza hemowego, dobrze przyswajanego przez organizm.Uwzględniaj w jadłospisie produkty roślinne o stosunkowo dużej zawartości żelaza (płatki zbożowe, suszone owoce, warzywa strączkowe, warzywa o zielonych liściach).Spożywaj dużo owoców i warzyw bogatych w witaminę C (czarna porzeczka, sok pomarańczowy, natka pietruszki, papryka), ponieważ dieta bogata w tę witaminę zwiększa przyswajanie żelaza niehemowego (z jaj i produktów roślinnych). Do każdego posiłku dodawaj więc warzywa i owoce o dużej zawartości witaminy C. Pamiętaj, by warzywa i owoce jeść na surowo, gdyż witamina C jest wrażliwa na temperaturę i obróbka kulinarna znacznie zmniejsza jej ilość w danym produkcie. Ogranicz spożycie kawy i herbaty. Zawierają one taniny – związki hamujące wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego. To niekorzystne działanie można ograniczyć, pijąc te napoje nie w czasie posiłku czy bezpośrednio po nim, lecz między posiłkami.

dikusmax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 19:49

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez kalinna » 8 maja 2017, o 21:13

Uniwersalnych sposobów raczej brak, ale odpowiednia doza witamin powinna pomóc

kalinna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 maja 2017, o 19:39

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez BeciaKa » 10 maja 2017, o 12:23

Mnie ostatnio znajoma fryzjerka poleciła olejek khadi. Wciera się go w skórę głowy, później na całą długość włosów i zostawia na noc pod jakimś przykryciem głowy. Stosuje dopiero od tygodnia więc jeszcze nie mogę nic powiedzieć o efektach. Któraś z Was może używała?

BeciaKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 maja 2017, o 12:13

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez emmaa » 24 maja 2017, o 17:13

A próbowałaś zmienić dietę plus jakieś naturalne składniki typu woda z pokrzywy itd. Kiedyś znajoma fryzjerka mi mówiła, że duży wpływ na kondycję naszych włosów ma właśnie dieta. Zresztą jakoś niedawno to samo czytałam na portalu takim medycznym SPAM także może poczytajcie na takich medycznych portalach bo na forum trudno trafić na kogoś kto się zna


BEZ SPAMU PROSZE
emmaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 17:07

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez martah » 29 maja 2017, o 11:10

najlepiej, jakbyś udała się do dermatologa lub trychologa . Ja tez miałam problem z wypadaniem, dosownie garściami mi leciały włosy i musiałam normalnie to wyleczyć, jak każdą chorobe, bo takie domowe sposoby mi nic nie pomogły

martah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 kwi 2017, o 12:45

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez sora » 3 cze 2017, o 20:46

mi wypadały po wypadku i lekach antyzakrzepowych, grunt to dieta bogata w cynk i krzem, warto pic skrzyp polny, robić płukanki ziołowe oraz stosować maski po każdym myciu, nawet na 5 minut. Organizm musi dojść do równowagi

sora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 cze 2017, o 17:27

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez freya » 27 cze 2017, o 09:44

skrzyp, pokrzywa i wcieranie oleju rycynowego pomaga
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez olaskibb22 » 4 lip 2017, o 20:47

Miałam podobny problem ;) pomogły mi badania krwi, po których wyszło że mam duże braki w witaminach a głównie brak żelaza, po małej terapi wszystko wróciło do normy ;)

olaskibb22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 lip 2017, o 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez reika » 21 lip 2017, o 10:04

Ja też zmagałam się z tym problemem ale u mnie pomogła zmiana diety i zastosowanie kosmetyków z Inoaru. Przede wszystkim na pierwszy rzut polecam przetestowanie zestawu składającego się z szamponu i odżywki HELP. Świetnie regeneruje włosy, u mnie po miesiącu widać już znaczną różnicę.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Wasze sposoby na wypadanie włosów

Postprzez gren » 26 lip 2017, o 17:40

Jak już zaczną wypadać to jest już naprawdę kiepsko.. No ale to zależy co dla kogo znaczy "wypadanie". Czasem to się dzieje tylko w określonych okresach roku

gren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 17:33
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]