Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez ausente » 15 gru 2011, o 14:48

Ja sama do niedawna nie wiedziałam, że za naprawdę niewielkie pieniądze można mieć profesjonalną opiekę medyczną 24/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, w każdym miejscu w Polsce. Specjaliści, konsultacje profesorskie, medycyna pracy, badania laboratoryjne i diagnostyczne, profilaktyczny przegląd stanu zdrowia z bilansem, szczepienia ochronne, profilaktyka stomatologiczna, chirurgia jednego dnia, prowadzenie ciąży, zabiegi rehabilitacyjne, pomoc ambulatoryjna przez 24 godziny na dobę, lekarskie wizyty wyjazdowe, opieka pielęgniarska, transport medyczny 24 godziny na dobę, najlepsze placówki medyczne w Polsce. I to wszystko za naprawdę niewielkie pieniądze. Płaciś abonament np. dwa razy w roku i masz to wszystko w zasięgu ręki na zawołanie. Oczywiście mogę podać więcej szczegółów zainteresowanym. Piszcie do mnie. :)
Kasia
ausente
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2011, o 14:37

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez iwciaa » 7 sty 2017, o 23:35

Hej Ja sie własnie zastanawiam nad wykupieniem pakietu dla całej rodziny. Denerwuja mnie ciagle stania w kolejkach żeby dostać sie do specjalisty a już najbardziej wkurza mnie np opieka stomatologiczna. Ciekawa jestem czy z takich pakietów korzystacie i co wogóle polecacie.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez malami86 » 9 sty 2017, o 21:32

ja korzystałam z medicover jak byłam w ciąży i bardzo sobie chwaliłam. Co to za firma?
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Hadassa » 10 sty 2017, o 13:54

Ja mam w pracy wykupione w Pzu.
Maz ma w Enelmedzie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez malami86 » 10 sty 2017, o 21:09

ooo enelmed ma fajne pakiety w niskich cenach dla firm
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Hadassa » 10 sty 2017, o 21:54

No wlasnie zastanawiam sie czy nie przejsc ale z drugiej strony w pzu mam wiecej jednostek z ktorymi wspolpracuja a place grosze w sumie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Dorinka » 11 sty 2017, o 18:19

Nawet nie wiedziałam, że PZU ma pakiety opieki medycznej. Mi niejednokrotnie proponowano takowe rozwiązania, ale się nie zdecydowałam, gdyż w sumie jakoś nie narzekam na kolejki do specjalistów. A za stomatologa i tak muszę płacić, bo nie wszystko refunduje NFZ.
Avatar użytkownika
Dorinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 30 gru 2016, o 22:52
Lokalizacja: Polskie morze

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez malami86 » 12 sty 2017, o 20:21

Dorinka napisał(a):Nawet nie wiedziałam, że PZU ma pakiety opieki medycznej. Mi niejednokrotnie proponowano takowe rozwiązania, ale się nie zdecydowałam, gdyż w sumie jakoś nie narzekam na kolejki do specjalistów. A za stomatologa i tak muszę płacić, bo nie wszystko refunduje NFZ.

można wykupić pakiet z dentystą tylko wtedy trzeba intensywnie korzystac bo sporo kosztuje
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez iwciaa » 23 sty 2017, o 23:31

ja mam wykupiony pakiet stomatologiczny w profemedzie, w warszawie. Za siebie i za dziecko płace tylko ok 500 zł na rok!!!! Z usłuug innych specjalistów też korzystam. Wszystko szybko i na poziomie.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez DoMisialka » 21 lut 2017, o 14:57

Od wielu lat korzystam z pakietów medycznych w różnych placówkach zazwyczaj wykupuje to po prostu firma, w której aktualnie pracuję. Nie polecę żadnej placówki, ale na pewno odradzę Luxmed w styczniu tego roku nie byłam w stanie umówić się do lekarza internisty, a córki do pediatry, a jak pojechałam na dyżur to w kolejce było już 50 osób oczekujących.... Ostatnio korzystam z państwowej służby zdrowia (internista, pediatra, ginekolog) i jestem bardzo zadowolona pomimo, że mam wykupiony pakiet.
DoMisialka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 14:38

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Nina Kowalska » 18 lip 2017, o 14:38

A ja LuxMed polecam jak najbardziej! W Warszawie na Puławskiej nigdy nie miałam problemu z kolejkami ani szybką wizytą u specjalisty. Poza tym bardzo wygodny jest dostęp do Portalu Pacjenta, dzięki któremu można umówić się online. Mam też wykupione odpowiednie pakiety medyczne dla siebie i całej rodziny, warto zapłacić żeby mieć pewność profesjonalnej opieki.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez gren » 26 lip 2017, o 17:47

Nie wiem, czy nasz kochany NFZ można nazwać choćby żartem kompleksową opieką medyczną. Niestety, poza prywatnymi lekarzami coś takiego w Polsce nie istnieje..

gren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 17:33

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez reika » 6 wrz 2017, o 11:46

Korzystam już od wielu lat. Sama mam pakiet z pracy. Jeśli u synka pojawia się jakaś nagła i silna infekcja to korzystamy z pomocy lekarzy w szpitalu medicover. Nie ważne czy jest środek tygodnia czy święto - można podjechać i od ręki dostać się do lekarza a wiadomo, że u dzieci nawet z pozoru niewinna biegunka może narobić wiele szkód więc myślę, że nie ma co ryzykować.
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez umbra » 16 paź 2017, o 15:11

Od dawna już przerzuciłam się na prywatnych lekarzy. Tylko oni się angażują.

umbra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 13:49

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez finezyjka » 18 lis 2017, o 13:41

Mi troche szkoda czasu na czekanie w kolejkach i w ogóle na łaskawe wyznaczenie terminu wizyty... juz od kilku lat wszystko robie na własną rękę - nie bede czekala kilku mscy na wizyte u podologa gdy grzybice mam juz teraz... wole na drugi dzien umówić sie w Gabinecie Satin i zalatwic temat raz a porządnie
finezyjka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 19:23

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez kalineczka » 26 lis 2017, o 21:50

Ja korzystam z czegoś takiego i w sumie kilkoma rzeczami się różni od "typowych" na NFZ, jest nowocześniej, czyściej i chyba bardziej profesjonalnie, ale kolejki do lekarza i tak bywają.
kalineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 21:45

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Nina Kowalska » 14 gru 2017, o 22:28

Ja przy Lux Medzie pozostanę już na zawsze. Naprawdę nie myślałam, że Portal Pacjenta tak ułatwi sprawę. Umawiam się i odwołuje wizyty online, tak samo odbieram wyniki badań i konsultuje się z lekarzem. To wszystko dzięki jednej aplikacji, która jest w 100% sprawna.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Kamila5 » 21 gru 2017, o 20:06

Ja się nad tym zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że skoro w niedzielę i święta i tak muszę szukać lekarza prywatnie, to nie ma sensu wykupować pakietu. Wolę przeznaczyć te pieniądze na konieczne czasami wizyty domowe. W LINK przyjeżdzają każdego dnia, nawet w święta. W ciągu godziny są w domu. Lekrz dysponuje testami strep test A i test na grypę. To bardzo ważne, bo nie trzeba dziecku podawać antybiotyków bez powodu.
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Janinka » 5 kwi 2018, o 22:51

Kamila5 napisał(a):Ja się nad tym zastanawiałam, ale doszłam do wniosku, że skoro w niedzielę i święta i tak muszę szukać lekarza prywatnie, to nie ma sensu wykupować pakietu. Wolę przeznaczyć te pieniądze na konieczne czasami wizyty domowe. W LUNK przyjeżdzają każdego dnia, nawet w święta. W ciągu godziny są w domu. Lekrz dysponuje testami strep test A i test na grypę. To bardzo ważne, bo nie trzeba dziecku podawać antybiotyków bez powodu.



Ja również korzystam z aplikacji lekarzObok i jestem bardzo zadowolona. Nawet teraz w okresie świąt Wielkanocnych mogłam liczyć na konsultację lekarską. Dla mnie to duży komfort psychiczny móc liczyć na wizytę w zaledwie godzinę od wezwania. Aplikacja działa na terenie 3 miast: Warszawy, Wrocławia i Krakowa, także jest dostępna dla wielu osób
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez Nina Kowalska » 24 kwi 2018, o 11:57

Teraz w Lux Medzie jest jeszcze możliwość wybrania lekarza rodzinnego dzięki czemu jedna osoba ma Twoją całą dokumentacje medyczną, wie o Tobie wszystko i nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Na prawdę opłaca się tam wykupić abonament!
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Korzystacie z komplekowej opieki medycznej?

Postprzez superfoods » 22 maja 2018, o 10:41

Ja mimo wszystko wolę codziennie dbać o swoje zdrowie żeby nie musieć korzystać z wizyt lekarskich LINK Cena tego produktu jest niewielka w porównaniu z tym, jakie korzyści płyną z jej zażywania.
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]