szczęśliwi do bylych nie piszą

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 24 lip 2017, o 12:42

Mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy razem parę miesięcy. Maciek jest zdecydowanie osobą wycofaną, nie otwiera się przede mną,
ma problemy z zaufaniem pewnie przez jego była dziewczynę. Problem polega na tym, że on znowu ma z nią kontakt. Piszą, ze sobą dzień w dzień,dzwoni do niej (nie ona do niego). W wiadomościach pisze jej, ze nie jest ze mną do końca szczęśliwy, że nie do końca jestem typem człowieka z którym on chce się wiązać. Nie wiem co mam zrobić, bo niby jest ze mną, a gdyby chciał ją, to by ze mną zerwał ale w jednej z rozmów wyczytałam jak jej pisał, że nigdy nie pokocha kogoś tak bardzo jak ją. Wiem, ze dalej mu na niej zależy, a ona stara się go odzyskać. Wysyła jej swoje zdjęcia, kiedy ona wysyła mu swoje to zasypuje komplementami. Co gorsza nie raz mówi do mnie jej imieniem. Nie wiem co mam z tym zrobić :(
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez BlackWolf » 24 lip 2017, o 22:32

Jeżeli odpowiada Ci bycie czyimś zastępstwem, to z nim zostań.
Masz czarno na białym - nie jest pewien czy chce być z Tobą, nie jest szczęśliwy.
I w dodatku nadal kocha swoją byłą, do której najchętniej by wrócił.
Zmarnujesz sobie czas i uczucia.
W zasadzie już to robisz.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 25 lip 2017, o 00:34

BlackWolf napisał(a):Jeżeli odpowiada Ci bycie czyimś zastępstwem, to z nim zostań.
Masz czarno na białym - nie jest pewien czy chce być z Tobą, nie jest szczęśliwy.
I w dodatku nadal kocha swoją byłą, do której najchętniej by wrócił.
Zmarnujesz sobie czas i uczucia.
W zasadzie już to robisz.


On się o nią starał ponad rok. Kiedy w końcu odpuścił, i zaczął sobie układać życie ze mną, to jej się dowidziało. Wydaje mi się, ze gdyby chciał do niej wrócić to by to zrobił, a jednak jest ze mną. Nie ufa jej i to go chyba powstrzymuje :( sek w tym, że ja go bardzo kocham, choć jesteśmy razem 4 miesiące dopiero.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez BlackWolf » 25 lip 2017, o 00:50

Po co chcesz trwać przy kimś kto wcale Twoich uczuć nie odwzajemnia?
Mało tego -kocha kogoś innego.
Ty go kochasz, ale on Ciebie jak widać nie.
Nawet napisał do swojej byłej, że nie jest z Tobą szczęśliwy i w zasadzie nie wie czy chce być z kimś takim jak Ty.
Moim zdaniem przede wszystkim Twoja osobowość, charakter czy wygląd nie stanowią żadnego problemu i nie zmieniaj się nigdy dla nikogo.
Ktoś kto Cię pokocha -pokocha całokształt.
Pomyślałaś, że może jest z Tobą, bo tak mu łatwiej?
Nie wróci do byłej z pewnych powodów i to wyłącznie przez te powody jest z Tobą?
Ludzie niestety tak robią...
I ja w Twoim przypadku tak to odbieram.
Poza tym do miłości drugiego człowieka nie zmusisz.
Albo ją czuje albo nie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Fenek86 » 25 lip 2017, o 17:12

Nie zupełnie. Piszą. Czasami muszą. Np.ja muszę, bo mamy dziecko a twój chłopak pisze, bo chce. I zgadzam się z wypowiedzią pani moderator
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 25 lip 2017, o 18:00

A nie wydaje Wam się, ze gdyby rzeczywiście ją kocham to by mnie zostawił dla niej ? ja teoretycznie nie powinnam tego wiedzieć co wiem. On na szczęście nie wie, że go sprawdzam.. Poza tym choć to głupie to liczę na to, ze on w końcu sam zerwie z nią kontakt, bo nie wierzę, w przyjaźń damsko męską i jednak w tym rozrachunku wybierze mnie.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 25 lip 2017, o 19:02

Dla mnie tez sytuacja jest raczej jasna. On na boku kombinuje z byla kobieta... Ja bym z kims takim nie byla. Powazny zwiazek to to ze ma sie oczy tylko dla jednej osoby - dziewczyny czy narzeczonej, ma sie wspolne sprawy, jest sie wobec siebie szczerym, dba sie o siebie nawzajem, kocha sie i pragnie tylko siebie. Twoj chlopak myslami jest przy innej kobiecie - chcesz czegos takiego w swoim zyciu?

Ja bym chyba nie wytrzymala gdyby on do mnie powiedzial imieniem swojej bylej, rozszarpalabym na miejscu...

Fenek, wiadomo jesli musisz sie z byla kontaktowac w sprawie dziecka to inna sytuacja, rozumiem ze ten kontakt jest czysto formalny i dotyczy dziecka a nie ze byla wysyla Ci swoje zdjecia a Ty jej i ze obsypujesz ja komplementami i jeszcze piszesz jej ze nie jestes do konca pewien czy chcesz byc ze swoja kobieta ze to nie do konca ktos dla Ciebie.... Zrobilbys cos takiego swojej kobiecie? Pewnie napiszesz ze nie. No wlasnie, bo jesli kochasz swoja kobiete to jestes z nia a nie krecisz z byla na boku.

Sprawa jest raczej jasna?

A nie wydaje Wam się, ze gdyby rzeczywiście ją kocham to by mnie zostawił dla niej ?


Pewnie bada teren i calkiem mozliwe ze kiedy byla da mu zielone swiatlo to Ciebie sie pozbedzie jak chwilowej zabawki.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 25 lip 2017, o 19:16

Nie wiem czy on bada teren. Ona go bardzo zraniła, byli razem 7 lat, zostawiła go, on się o nią starał, potem poznał mnie.. W chwili, kiedy ona się o mnie dowiedziała ponoć całkowicie przewartościowała swoje życie i teraz jest moim utrapieniem, bo choć nie jest nachalna (nie ona dzwoni do niego, nie ona zaczyna pisanie i nie ona go odwiedza - tylko odwrotnie), to jednak w jakiś dziwnie podstępny sposób stara się o niego.. Wierzę, że gdyby jej nie było, to by nam się udało ale ona jest.. i chce coś co w teorii jest moja - wiecie co mam na myśli.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez redorange666 » 25 lip 2017, o 20:52

Moi drodzy Ponury Wam to mówi...Pani jest zaślepiona miłością do delikwenta który traktuje ją jak zapchaj dziurę ale żaden argument do niej nie trafi. Miłość ślepa jest i takie tam bzdety.
Miśka krótko i po wojskowemu albo przejrzysz na oczka swe i kopniesz go w dupę albo lubisz cierpieć i masz twardą swoją tylnie cześć ciała...bo przyszłości ten związek nie ma. Ponury pozdrawia
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 25 lip 2017, o 22:01

Ja naprawdę zdaje sobie sprawę na jak zalosną osobę wychodzę, jednak oprócz tego że jestem pewnie poniekąd zaślepiona, to mam też świadomość tego, że ze mną jest w związku, wierzę że mnie nie zdradził (przynajmniej nie pisze o tym na fb z nikim), ze mną spotyka prawie codziennie etc.. Wciąż liczę, że mnie doceni, a ona to przyjaciółka :(

Staram się dawać jej do zrozumienia, że on jest mój, niestety laska nie odpuszcza.. Ani on.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 25 lip 2017, o 22:55

Gdyby jej nie bylo... ale jest.

Naprawde dojrzaly zwiazek nie polega na tym, ze facet sobie lawiruje miedzy obecna a byla. Gdyby byl z Toba to by wszystkie inne kopnal w dupe. Trzyma sobie Ciebie jako opcje rezerwowa, zawsze to lepiej z kims byc niz samemu.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez BlackWolf » 26 lip 2017, o 03:28

Michasia88 napisał(a):(...) i teraz jest moim utrapieniem, bo choć nie jest nachalna (nie ona dzwoni do niego, nie ona zaczyna pisanie i nie ona go odwiedza - tylko odwrotnie), to jednak w jakiś dziwnie podstępny sposób stara się o niego...


To nie ona jest Twoim utrapieniem, tylko on.
On wychodzi z inicjatywą i to właśnie on szuka z nią kontaktu. Nie tamta dziewczyna.
I gdyby to on pierwszy nie odezwał się, nie odwiedzał -jej by w ogóle w Twoim życiu nie było.
Spójrz na to, co oczywiste i przestań sama siebie oszukiwać, bo nie będziesz w takim związku szczęśliwa.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 26 lip 2017, o 12:42

A nie znacie jakiś sposobów na pozbycie się owej panny ? :P Już nawet myślałam, żeby porozmawiać z Maćkiem i powiedzieć mu co wiem, ciekawa jestem jak się do tego wszystkiego odniesie, co powie, jak się wytłumaczy.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Fenek86 » 26 lip 2017, o 16:26

Znamy. :D Przejechać ją rozpędzonym autem wtedy chłop będzie tylko twój.
Powiedz mu a zobaczysz zostaniesz sama. Sprwadzasz go za jego plecami na pewno z tego powodu będzie skakał z radości

Jaśmin napisał(a): Fenek, wiadomo jesli musisz sie z byla kontaktowac w sprawie dziecka to inna sytuacja, rozumiem ze ten kontakt jest czysto formalny i dotyczy dziecka a nie ze byla wysyla Ci swoje zdjecia a Ty jej i ze obsypujesz ja komplementami i jeszcze piszesz jej ze nie jestes do konca pewien czy chcesz byc ze swoja kobieta ze to nie do konca ktos dla Ciebie.... Zrobilbys cos takiego swojej kobiecie? Pewnie napiszesz ze nie. No wlasnie, bo jesli kochasz swoja kobiete to jestes z nia a nie krecisz z byla na boku.

Rozmawiamy tylko o dziecku. Nie pytam nawet co u niej a jej zdjęcia by mi wyje**** wyświetlacz. Nie no żart. Jest piękną kobietą, seksowną ale ja na nią już nie patrzę w ten sposób. Jest matką mojego dziecka a ja mam teraz inną piękną kobietę w dodatku piękną też intelektualnie. Tego mojej ex brakowało. Intelektu a nie podstępów, bo ma się urodę. A weź w ogóle bez porównania.
Przed Lady też miałem zapchaj dziury tylko, że nie wchodziłem w żadne poważne związki jak nie byłem pewien czy chce być z kimś takim
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 26 lip 2017, o 19:27

Michasia88 napisał(a):A nie znacie jakiś sposobów na pozbycie się owej panny ? :P Już nawet myślałam, żeby porozmawiać z Maćkiem i powiedzieć mu co wiem, ciekawa jestem jak się do tego wszystkiego odniesie, co powie, jak się wytłumaczy.


Michasia, skoro on nie jest pewny czy chce z Toba byc to nawet jesli bylej sie pozbedziesz to i tak sie pojawi inna ktora on bedzie wolal od Ciebie... Jak facet kocha to zadna byla a i nikt inny nie jest w stanie w takim zwiazku zamieszac...

Fenek86 napisał(a):Rozmawiamy tylko o dziecku. Nie pytam nawet co u niej a jej zdjęcia by mi wyje**** wyświetlacz. Nie no żart. Jest piękną kobietą, seksowną ale ja na nią już nie patrzę w ten sposób. Jest matką mojego dziecka a ja mam teraz inną piękną kobietę w dodatku piękną też intelektualnie. Tego mojej ex brakowało. Intelektu a nie podstępów, bo ma się urodę. A weź w ogóle bez porównania.


No wlasnie.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Karola83 » 1 sie 2017, o 16:55

    Jestem w trochę podobnej sytuacji. Znalazłam w telefonie chłopaka, jak będąc już ze mną (jesteśmy razem od września, ale mieszkałam w innym mieście aż do teraz) pisał do byłej. Co prawda nie pisał o mnie, ale chciał się z nią umówić na "kawę" i nic mi o tym nie powiedział :| później się tłumaczył, że to był początek naszego związku i on nie wiedział, co z tego będzie itd., a teraz nie może beze mnie żyć. Sama nie wiem co o tym myśleć, bo chyba powinno mu na mnie zależeć od początku...
    Karola83
    Miła Kobietka
     
    Posty: 32
    Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
    Lokalizacja: Kraków

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Michasia88 » 5 sie 2017, o 08:47

    Wydaje mi się, że u Ciebie sytuacja jest zupełnie inna niz u mnie. Wasz związek się rozwinął, teraz jesteś dla niego całym światem choć całkiem możliwe, że z początku myślał jeszcze o byłej, nie był pewien co wg mnie jest normalne.
    Jeśli teraz nie widzisz jakiś sygnałów to nie mas się czym przejmować.

    Jeśli chodzi o mnie, to wciąż w tym związku jestem. Wiem, że dziennie się kontaktuje, może nie spotykają się zbyt często ale to pewnie przez moją kontrolę. On nie mówi m, że chce ze mną zerwać, za to ona na to naciska, ale on jej nie ufa i to jest moja szansa.
    Michasia88
    Jestem tu nowa :)
     
    Posty: 16
    Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Jaśmin » 5 sie 2017, o 15:33

    Jesli masz ochote 'walczyc' z nia o jego wzgledy to zycze wam szczescia, mimo wszystko. Moze sie zdecyduje i jednak wybierze Ciebie... Kto wie.

    y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
    Obrazek
    Avatar użytkownika
    Jaśmin
    Gadatliwa Kobietka
     
    Posty: 743
    Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
    Lokalizacja: Hiszpania

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Michasia88 » 5 sie 2017, o 18:30

    Może nie tyle chce walczy co nie chce z tego rezygnować :(
    Michasia88
    Jestem tu nowa :)
     
    Posty: 16
    Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Karola83 » 8 sie 2017, o 16:40

    Michasia88 napisał(a):Może nie tyle chce walczy co nie chce z tego rezygnować :(

    To zabrzmiało już tak trochę smutno, jak rezygnacja.
    Pewnie masz rację, że nasze sytuacje są zupełnie inne. W każdym razie musisz też myśleć o sobie, co ten związek daje Tobie i czy jesteś w nim szczęśliwa. Jeśli umiesz żyć z tym, że on jest taki niepewny i masz w sobie dużo cierpliwości, to trzymam kciuki, żeby się jakoś ułożyło. Ja bym chyba miała z tym jednak duży problem.
    Karola83
    Miła Kobietka
     
    Posty: 32
    Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
    Lokalizacja: Kraków

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Michasia88 » 10 sie 2017, o 00:04

    To wszystko jest tak popaprane, że czasami sama tego wszystkiego nie ogarniam. Kocham tego faceta, dla niego zrezygnowałam z poprzedniego związku a coraz częściej mam wrażenie, że byłam jedynie odskocznią po jego byłej, czy też chciał jej za moją pomocą otworzyć oczy-odegrać się.
    Choć nie spotykają się tak często to Odnoszę wrażenie, że on ucieka w pracę czy w pomoc rodzinie. Piszą dziennie, wysyłają foty, komplementy etc.. Nawet myślę czy nie napisać do tej panny, ale co.. Skoro ona chce go odzyskać, to raczej mój elaborat nic nie zmieni.

    Z drugiej strony, może on ją oszukuje, a nie mnie. Może to ja jestem tą ważniejsza, bo jakby na to nie patrzeć to ze mną wciąż jest. Może nie chce jej zrobić przykrości etc. O matko.. Az mnie mdli jak czytam to co pisze.
    Michasia88
    Jestem tu nowa :)
     
    Posty: 16
    Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez BlackWolf » 10 sie 2017, o 02:33

    Przejrzyj na oczy dziewczyno...

    Nie szukam bajek w życiu moim.
    Bajki są okrutne...

    Obrazek
    Avatar użytkownika
    BlackWolf
    Moderatorka
     
    Posty: 2891
    Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Karola83 » 10 sie 2017, o 15:53

    Według mnie życie w takim "trójkącie" zawsze kończy się źle. Jak ktoś chce z kimś być, to jest. Bez szukania uwagi u byłych.
    Karola83
    Miła Kobietka
     
    Posty: 32
    Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
    Lokalizacja: Kraków

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez Michasia88 » 18 sie 2017, o 23:10

    Są nowe fakty.
    Pojechaliśmy razem na wakacje, do Chorwacji nie na długo bo na chwilkę, było miło aczkolwiek okazało się, że był tu na pierwszych wakacjach że swoją byla. Ja to rzeczywiście mam zasrane szczęście. Było miło aczkolwiek był dość często nieobecny. Bądź co bądź pojechał że mną.
    Niestety nie dodaje żadnych zdjęć z naszego wypadu. Wiem, że ona wie o tym, bo sama oznaczylam nas, ze wyjechaliśmy.

    Teraz będę go jeszcze cisla, żeby on dodał jakieś zdjęcie ze mną.. Bo niestety wciąż na swoim profilu ma fotki z była, jest jedno wspólne zdjęcie nasze ale to ja je dodałam, nie on. Więc liczę, że jak teraz on coś doda, to tamta Odpuści.
    Michasia88
    Jestem tu nowa :)
     
    Posty: 16
    Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

    Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

    Postprzez ap3 » 21 sie 2017, o 17:44

    Jest jedno rozwiązanie - zostaw go teraz, nie zatapiaj się w tej sytuacji bo będzie Tobie coraz gorzej i ciężej. Zostaw go Ty a nie on Ciebie, nie jest Ciebie wart!
    ap3
    Jestem tu nowa :)
     
    Posty: 25
    Dołączył(a): 8 sie 2017, o 15:12
    Pani Reklama

    Następna strona

    Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]