Jak się w końcu opalić?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak się w końcu opalić?

Postprzez kokosek » 28 cze 2017, o 14:28

Dziewczyny, jakie macie sposoby na skuteczne opalanie się? Bo ja chyba nie mam żadnego :)
Ostatnie kilka dni spędziłam w Hiszpanii, przez cały czas na słońcu i w upale. Niestety nie zabrałam ze sobą niczego do opalania (z filtrami), więc moja skóra nie była zabezpieczona. I wiecie co...? NIC! Do polski wróciłam leciutko ciemniejsza, w pracy wszyscy byli zdziwieni, że właściwie jest ze mnie prawie taka sama córka młynarza jak wcześniej :D . Dobiło mnie to, więc wczoraj zaraz po pracy pobiegłam na solarium, na dziesięc minut i z przyspieszaczem opalania. Ok - jestem nieco bardziej opalona, ale dziś znowu usłyszałam "nic się nie opaliłaś w tej Hiszpanii? Co Ty robiłaś, cały dzień siedziałaś w pokoju hotelowym?" :angrywife

Czy ja jestem jakimś mutantem?! :D Co mam zrobić żeby się opalić? :slini_sie:
kokosek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 13:36

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Gabulec » 28 cze 2017, o 21:00

Opalanie to zło! Skóra starzeje się szybko ...
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Jaśmin » 28 cze 2017, o 22:37

kokosek napisał(a):Dziewczyny, jakie macie sposoby na skuteczne opalanie się? Bo ja chyba nie mam żadnego :)
Ostatnie kilka dni spędziłam w Hiszpanii, przez cały czas na słońcu i w upale. Niestety nie zabrałam ze sobą niczego do opalania (z filtrami), więc moja skóra nie była zabezpieczona. I wiecie co...? NIC! Do polski wróciłam leciutko ciemniejsza, w pracy wszyscy byli zdziwieni, że właściwie jest ze mnie prawie taka sama córka młynarza jak wcześniej :D . Dobiło mnie to, więc wczoraj zaraz po pracy pobiegłam na solarium, na dziesięc minut i z przyspieszaczem opalania. Ok - jestem nieco bardziej opalona, ale dziś znowu usłyszałam "nic się nie opaliłaś w tej Hiszpanii? Co Ty robiłaś, cały dzień siedziałaś w pokoju hotelowym?" :angrywife

Czy ja jestem jakimś mutantem?! :D Co mam zrobić żeby się opalić? :slini_sie:


Tak jakby byl jakis obowiazek sie opalic :D Ja mieszkam w Hiszpanii i tez nie jestem jakos specjalnie opalona, niestety same chodzenie po sloncu nie specjalnie dziala, rzeba sie rozlozyc na plazy w pelnym sloncu zeby rzeczywiscie sie opalic. Slyszalam tez ze posmarowanie sie olejem kokosowym sprawia ze skora sie ladnie i rownomiernie opala, nie probowalam ale cos w tym musi byc bo sporo osob mi o tym mowilio.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Hadassa » 30 cze 2017, o 11:43

Jasmin po raz pierwszy o tym slysze ze olej kokosowy pomaga.
Co to opalania.. ale ja wlasnie nie leze na sloncu a chodze z mlodym na spacery i juz od dawna jestem opalona wiec chyba zalezy od karnacji.. choc moja jako super do latwoopalajacych sie nie nalezy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez redorange666 » 30 cze 2017, o 13:43

ja się opalam na wodę czyli zraszam się często i gęsto zraszaczem.... lub na oliwkę dziecięcą... 3h i jestem ciemny. :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Scarlett » 4 lip 2017, o 10:49

Dobrze jest zadbać o "podkład" jeszcze przed latem. U mnie sprawdza się spożywanie większej ilości karotenu, czyli np. marchewek ;) Pomaga to też później utrzymać opaleniznę.
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Malina223 » 11 lip 2017, o 12:52

To bardzo indywidualna sprawa. Ja jak się nie posmaruję filtrami opalam się na czerwono, schodzi mi skóra, a po paru dniach jestem znów biała. Od kilku tygodni odwiedzam solarium i wyglądam nieco lepiej, moja skóra nabrała wreszcie koloru, ale ciężko powiedzieć żebym była opalona.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Hadassa » 13 lip 2017, o 11:07

Malina to nie lepiej już samoopalacz zamiast solarium?
Solaria podobno bardziej szkodliwe niż słońce.
Ja mam samoopalacze z st.moriz i sobie chwale.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Malina223 » 14 lip 2017, o 08:45

Stosowałam kiedyś ale nie potrafię tego dziadostwa rozprowadzić tak, żeby nie pojawiły się smugi ;( poza tym skóra niezbyt fajnie pachnie a po kilku dniach samoopalacze paskudnie schodzą.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Hadassa » 16 lip 2017, o 21:44

Malina to popatrz za tymi o których mówię. Tylko koniecznie z rękawicą.
Najlepiej wcześniej zrobić peeling aby przygotować skórę. Potem aplikujesz samoopalacz rękawicą.
Dzięki temu nie masz smug ani brudnych rąk.
Te akurat fajnie pachną i z ich usuwaniem też nie miałam problemów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez docha » 19 lip 2017, o 10:16

A jeśli się nie odważysz się jednak spróbować z samoopalaczem to są też fajne bronzery st.moriz, dają ładny odcień, ale zmywają się na koniec dnia. No smug sobie nie narobisz, bo efekt widzisz od razu.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez dradziszewska » 19 lip 2017, o 13:42

Osoby z bardzo jasną karnacją mają problem z brązową opalenizną i własnie takie kobiety to przysłowiowe córki młynarza. Wg mnie nie ma co się opalać na siłę.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez klanka88 » 19 lip 2017, o 14:52

Ja się nie opalałam w ogóle, bo opalam się na czerwono - wygląda to fatalnie. Znacie jakieś skuteczne sposoby na ładną, brązową opaleniznę?

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez emmira » 19 lip 2017, o 18:49

Bladziochy chyba po prostu tak mają. I jeszcze zamiast wyglądać lepiej, to moja skóra robi się czerwona i nadwrażliwa. Wolę się nie opalać, chociaż przyznaję, że trochę zazdroszczę osobom, które ładnie się opalają
emmira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:22

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Theila » 22 lip 2017, o 20:19

U mnie sprawdzają się oliwki do opalania w sprayu. Chociaż nie mam ulubionej marki i zawsze kupuję inne. Działają tak samo, a przy okazji opalania nawilżam skórę. Przy suchej skórze to też ma dla mnie znaczenie. Moje koleżanki opalają się na wodę, ale mnie to podrażnia skórę i wtedy opalam się na czerwono ;)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez TusiaTusia » 26 lip 2017, o 20:55

O! Jak mowa o bladziochach- to właśnie o mnie :D
Nie cierpię się opalać, a jak mi się to zdarzy, to tylko przez przypadek. Pamiętam jak byłam w Chorwacji i pływałam sobie na materacu :-) Przysnęło mi się na chwilę... Efektów możecie się domyślać. Nie dość, że do końca wyjazdu nie mogłam usiąść na zadzie, to połowa mnie (bo oczywiście zasnęłam na brzuchu) była jak rak, a druga biała jak mąka :oops: Brawo ja!
Od tamtej pory już nie pływam na materacach :D
A jak już muszę być gdzieś choć odrobinę opalona, to kupuję balsam samoopalający z St.Moriz. Jest the best!
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez Hadassa » 27 lip 2017, o 23:18

Dla bladziochów, opalających się na czerwono, to faktycznie najlepiej spróbować z samoopalaczami, i tez polecam st.moriz, przetestowane na własnej skórze.
Theila, a co to za olejki ? Ja właśnie słyszałam, ze olejki mogą mieć naturalne filtry

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak się w końcu opalić?

Postprzez majkusia » 1 sie 2023, o 10:55

mozna ladnego koloru nadac skorze stosujac olejek busajna. ja zamawiam go na stronie pachnaca kraina
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], flyght, Google [Bot], Google Adsense [Bot]